0

Uzun ve zarif bir boyun, feminenliği ön plana çıkaran mühim detaylardan biri. Fakat yanlış saç modelleri, onu orantısız gösterebiliyor. Bu özel hediyenizi daha da zarifleştirmek için ona uyum sağlayacak, hatta çok daha seksi ve kibar gösterecek adımlar atmalısınız. Doğru saç modelini seçmek gibi…

Öncelikle, kaçınmanız gereken bir numaralı modellerden birinin kulak hizasında biten katsız, düz bob olduğunu söyleyelim. Bu model boynunuzu olduğundan çok daha uzun gösterir ve maalesef orantıyı kuramaz.

Onun yerine, katlı ve uzun modeller hem daha çekici, hem de toplanabilir olduğu için uzun boyunlara çok daha uygun olacaktır. Diğer taraftan, boynun tam ortasında biten bob modelle de denge yakalayabilirsiniz. Önerimiz olan saç modellerini kullanırken en büyük yardımcınız sadece bir saç köpüğü! Ayrıca tüm bu saç modellerinin sağlıkla ışıldayan saçlarınızda en etkili sonuçları verebileceğini unutmayın. Eğer yıpranmış saçlara sahipseniz Saçlarınızın Yoğun Bir Onarıma mı İhtiyacı Var? yazımızı inceleyebilirsiniz.

İlham için ise önerilerimize göz atın!

Uzun Boyunlar İçin Saç Modelleri-1 - Saç Bakım Güzellik Uzun Boyunlar İçin Saç Modelleri-2 - Saç Bakım Güzellik
Uzun Boyunlar İçin Saç Modelleri-3 - Saç Bakım Güzellik Uzun Boyunlar İçin Saç Modelleri-4 - Saç Bakım Güzellik
Uzun Boyunlar İçin Saç Modelleri-5 - Saç Bakım Güzellik Uzun Boyunlar İçin Saç Modelleri-6 - Saç Bakım Güzellik
Uzun Boyunlar İçin Saç Modelleri-7 - Saç Bakım Güzellik Uzun Boyunlar İçin Saç Modelleri-8 - Saç Bakım Güzellik