0

Günlük hayatta saçlarımıza zarar veren birçok etkenle karşılaşabiliyoruz. Güneş, hava kirliliği, yanlış ürün kullanımı gibi faktörlerin yanında; boya, saç şekillendiricilerinin verdiği yüksek ısılar, tarama, kurutma hatta saçlarınızı toplama gibi uygulamalar da saç tellerine ve derisine hasar verebiliyor. Bu hasarların sonucunda uçlarda kırılma, çatallaşma, dökülme, cansızlaşma gibi birçok olumsuzlukla da karşılaşabiliyoruz.

Doğru saç bakım ürünleri kullanarak ve gereken özeni göstererek bu hasarların önüne geçmek tabii ki mümkün.

Saçlarınızın Yoğun Bir Onarıma Mı İhtiyacı Var?-1 - Saç Bakım Güzellik Saçlarınızın Yoğun Bir Onarıma Mı İhtiyacı Var?-2 - Saç Bakım Güzellik

Saç bakımı, cilt bakımı, vücut bakımı hatta koltuk altı bakımına kadar birçok ihtiyaca özel ürünleri olan Dove’un tabii ki yıpranmış saçlar için de özel olarak geliştirilmiş bir ürünü var: Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Şampuanı ve Bakım Kremi.

Keratin Onarım Teknolojisi ile formüle edilen Dove Yoğun Onarıcı Şampuan, yıpranmaya karşı saçınızı iki farklı şekilde onarır:

  1. Nemlendirici özelliğiyle yüzeydeki yıpranma belirtilerini onararak saçınızın daha pürüzsüz bir görüntüye kavuşmasını sağlar ve saç dökülmesine karşı güçlendirir.
  2. Nemlendirici özelliğiyle saç görünümünün onarılması için saçları besler.

Ayrıca geliştirilmiş teknolojiyle hazırlanan bu seri saçlarınızın her bölgesi için farklı bir onarım işlemi uygular. Kırık ve yıpranmış bölgeleri bulup o kısımların yoğun şekilde onarılmasını sağlarken, saçınızın ihtiyacı olan nemi kazanmasına da yardımcı olur.

Duş rutininiz esnasında Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Şampuanı’nı ıslak saçlarınıza uygulayın, iyice köpürtün ve durulayın. Etkili bir sonuç için Saç Kremi ile birlikte kullanmayı unutmayın; şampuanlama işleminin ardından uygulayacağınız Dove Yoğun Onarıcı Saç Bakım Kremi; saçınızı besleyerek onarılmasına yardımcı olur. Formülündeki fiber aktifler, düzenli kullanıldığında saç tellerine nüfuz edip saçları besleyerek kopmaya karşı saçları güçlendirir.

Bunların yanında farklı ihtiyaçlarınıza uygun Dove ürünlerini keşfetmek için tıklayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; yıpranmış saç bakımı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Ayrıca Uzun Boyunlar İçin Saç Modelleri yazımız ilginizi çekebilir.