ERKEK KISA SAÇ

Erkek kısa saç modelleri, her dönemin en popüler tarzlarından biridir. Klasik saç stillerinden sıra dışı kesimlere pek çok alternatifi erkek kısa saç modelleri arasında bulmak mümkündür.

Gerek pratik bir biçimde şekil verilebilmesi gerekse de son derece tarz duruşuyla kısa saçlar, erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır. Bu tercihi yaparken doğru bakım ve şekillendirme tekniklerinin bilinmesi çok önemlidir. Saçlarınızın daima en iyi şekilde görünmesini istiyorsanız Saç Bakım Güzellik’in erkek kısa saç odaklı içerikleri tam da size göre! Burada kendi saç tipinize göre en uygun bakım ve şekillendirme yöntemlerini bulabilirsiniz.

Kısa saçlarınıza hak ettiği bakımı uygulayın

Saçın temizlenmesi, nemlendirilmesi, korunması, düzenli kesilmesi, şekillendirilmesi kısa saçlar için önemli noktalar arasındadır. Diğer bir ifadeyle kısa saçlar, tıpkı uzun saçlar gibi düzenli olarak bakım ister. Kısa saçlar için özel olarak üretilen şampuanlar, saç kremleri ve bakım yağları ise bu süreçteki yardımcılarınızdır. Saç tipinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünleri seçerken detaylı içeriklerimizden yardım alabilirsiniz.


Saçlarınızı kısa kestirirken hangi modeli istediğinize de karar vermelisiniz. Under cut, 1 numara, French crop, buzz cut, 5 numara gibi birçok kısa saç modeli vardır. Yüz yapınıza göre bu kesimler arasından seçim yaparak tarzınızı güçlendirebilirsiniz. Kısa saçlarınızı şekillendirirken hangi ürünleri kullanacağınız da önemlidir. Jöle, sprey, wax gibi şekillendirici ürünlerin kullanım amaçlarını öğrenerek görünümüzü tamamlayabilirsiniz.

Tarzınızı yansıtmanız için en iyi yöntemler

Kısa saçlarınızla tarzınızı yansıtmak için bakım, kesim ve şekillendirme önerileri, kullanışlı ürünler gibi pek çok konuda bilgi edinmeniz önemlidir. Saçlarınızı temiz ve parlak göstermek için hangi şampuan ve saç kremlerini kullanmalısınız? Yüz şeklinize göre en uygun saç kesim tekniği hangisi? Tüm bu sorularınızın cevapları Saç Bakım Güzellik’in erkek kısa saç temalı içeriklerinde sizi bekliyor.


Saç Bakım Güzellik’te erkek kısa saç bakımıyla ilgili çok sayıda bilgilendirici içerik bulabilirsiniz. En klasik kesim modelleri, numaralarına göre kesimler, yıllara göre en moda saçlar gibi konulara odaklanan detaylı içeriklerimizle daha tarz bir görünümün kapılarını aralayabilirsiniz!