0

Görünümüne önem veren erkekler de tıpkı kadınlar gibi trendleri takip ediyor. Saç ve stil önerilerini kendi tarzlarıyla birleştiren erkekler için bizim de birkaç önerimiz var.

Son yıllarda centilmen görünümün yükselişe geçtiği ortada. Saç modelleri de bundan payına düşeni alıyor. Zac Efron ve David Beckham'ın öncülük ettikleri "the Oxford" saç modeli aslında tam da bu akıma uygun. Üstelik erkek kısa saç modelleri oldukça çeşitlenmişken ve trendlerden düşmüyorken denemenizde fayda var.

Centilmen kişiliğiniz ve stilinizle the Oxford kesim birbirini tamamlayacak. Üstelik bu modeli yapmak oldukça kolay. Alışkın olduğunuz taraftan saçlarınızı ayırın ve mat bir görünüm istiyorsanız avucunuza aldığınız az miktar TONI&GUY Saç Şekillendirici Mat Wax'ı uygulayın. Ardından sık dişli bir tarak ile saçlarınızı tarayın. İlham almak için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-1 - Saç Bakım Güzellik Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-2 - Saç Bakım Güzellik
Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-3 - Saç Bakım Güzellik Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-4 - Saç Bakım Güzellik
Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-5 - Saç Bakım Güzellik Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-6 - Saç Bakım Güzellik
Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-7 - Saç Bakım Güzellik Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-8 - Saç Bakım Güzellik
Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-9 - Saç Bakım Güzellik Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-10 - Saç Bakım Güzellik
Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-11 - Saç Bakım Güzellik Erkeklere Özel The Oxford Saç Modeli-12 - Saç Bakım Güzellik

Ayrıca 3 Numara Erkek Saç Modelleri de ilginizi çekebilir.