0

Dolgun saçların vazgeçilmezi olan saç köpüğü, hacim verme ve dalgaları belirginleştirme özelliği sebebiyle tüm saç tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün. Tabii etkili bir sonuç için doğru kullanmak şart!

Nasıl uygulanması gerektiğine adım adım bakalım.

Saç Köpüğü Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır ?-1 - Saç Bakım Güzellik Saç Köpüğü Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır ?-2 - Saç Bakım Güzellik

İlk olarak köpüğü nemli saçlarınıza uygulamanız gerektiğinin altını çizelim. Eğer duştan hemen sonra saçınıza şekil vermeyecekseniz, köpükleme işleminden önce saçınızı suyla biraz ıslatabilirsiniz.

Şişeyi iyice çalkaladıktan sonra elinize bir miktar köpük sıkın. Saç uçlarınıza uygulayıp bir tarak yardımıyla ürünü saçınıza eşit şekilde dağıtın. Daha sonra saç kurutma makinesiyle saçlarınızı kurutun. Bu sırada saçınızı elinizle şekillendirebilir, isterseniz vigo başlıklarından da yardım alabilirsiniz. dilerseniz de köpüğü uyguladıktan sonra elleriniz ile şekillendirerek kurumaya bırakabilir ve ısı uygulamadan doğal kıvırcık saçlara kavuşabilirsiniz.

Eğer saçınıza hacimli bir fön yapmak isterseniz, yine aynı şekilde köpüğü uygulayıp, fön fırçası yardımıyla saçınızı düzleştirerek kurutabilirsiniz.

Saç Köpüğü Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır ?-3 - Saç Bakım Güzellik Saç Köpüğü Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır ?-4 - Saç Bakım Güzellik

TONI&GUY Hacim Verici Köpük ise sönük saçları ağırlaştırmadan dolgunluk verme özelliğine sahip.

Gün boyu havalı saçlara sahip olmak için kullanmanızı tavsiye ediyoruz!