0

Saçlarınız zaman içinde boya, fön gibi ısı verilen işlemler hatta stres gibi dış etkenler sonucu canlılığını kaybedebiliyor. Bu noktada saçlarınız için en uygun bakım yöntemini ve ürünlerini keşfederek eski sağlıklarına kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.

Saçlarınız özen ister

İşe saçınızı tanımakla başlayın. Yapısı ince telli mi? Kalın mı? Hangi modellere girebiliyor? Çabuk yağlanıyor mu? Kuru mu? Zamanında çok işlem gördü mü?

Onu tanıdıktan sonra, her ihtimale karşı yapmanız gereken bir şey var: Bakım ve onarım. Bakım saçınızın daimi dostudur.

Yıpranmış Saçlar için Bakım Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik Yıpranmış Saçlar için Bakım Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik

Bakım aşamasında, öncelikle saçlarınızı onaracak şampuan ve kremlere yönelebilirsiniz. TONI&GUY Keratin Aktif Teknolojili Yıpranmış Saçlar için Şampuan ve Saç Kremi’ni duş sırasında kullanabilirsiniz. Kremin ardından saçlarınızın uçlarına aynı serinin bakım maskesini uygulayın ve beş dakika beklettikten sonra durulayın.

Saçlarınıza bakımı yaptınız. Fakat geçmişte gördüğü işlemlerden ötürü parlaklığının azaldığını mı hissediyosunuz. Bu noktada da TONI&GUY Yoğun Işıltı Veren Serum devreye giriyor. Yoğun formülü sayesinde kısa sürede elektriklenmeyi azaltarak saçlarınıza parlaklık kazandıracak.

Bonus: Bildiğiniz üzere gebelik, saç sağlığını olumsuz yönde etkilebiliyor. Eğer gebelik sebebiyle saçlarınız yıpranmış ve seyrelmişse Gebelikten Sonra Vücutta Olan Değişiklikler yazımızı incelemenizi öneririz.

Bonus 2: Saç Kırıkları İçin Doğal Çözüm: Çayla Durulama yazımıza da göz atmayı unutmayın.