0

Saçlarınızı açık bırakıyorsunuz, topuz ya da at kuyruğu yapıyorsunuz, bazen de dalgalı olarak kullanıyorsunuz. Hatta sezon trendlerini takip edip saçlarınızı geriye doğru yapıştırıp da kullanıyorsunuz.

Bu noktada ufak bir değişikliğe ihtiyacınız olduğuna inanıyor, fakat ne olduğunu henüz bilmiyorsanız, hemen yardımcı olalım.

Aslında cevap basit; saçınızın bir kısmını kulağınızın arkasına atın. Saçlarınızın dalgalı veya düz olmasının bir önemi yok. Saçınızı kulağınızın arkasına attıktan sonra dilerseniz diğer tarafta topladığınız saçlarınızı örgü haline de getirebilirsiniz.

 

Saçlarınızı Kulak Arkasına Atın-1 - Saç Bakım Güzellik Saçlarınızı Kulak Arkasına Atın-2 - Saç Bakım Güzellik

Bu saç modelini dilerseniz gece dışarı çıkarken de kullanabilirsiniz. Açıkta kalan kulağınıza saçınıza uyum sağlayacak minimalist ya da gösterişli bir küpe takarak stilinizi şıklaştırmanız da mümkün.

Ayrıca, tek omuzlu kıyafetleri giyerken de bu saç modelini uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı omzunuzun açıkta kalan tarafına doğru saç fırçanız ile fırçalayın ya da aşağıdan topladığınız atkuyruğunuzun açıkta kalan kısmını bu tarafa atın. 

İşte zamansız bir görünüm için hazırsınız.