0

Bahar yaklaşıyor...Renkler şu an daha canlı. Hatta kıyafetler yavaş yavaş incelmeye bile başladı. Hafifliyoruz. Aksesuarlardaysa kısmen cüretkar olabiliriz. Özellikle küpelerde. 

Birkaç sezondur iddialı küpeler podyumları dolduruyor. Özellikle uzun dalgalı saçlarınız arasında salınacak uzun ince küpeleri bu sezon mutlaka denemelisiniz. Eğer saçlarınız koyuysa, küpenin açık renkte olması kritik bir detay. Tepeden topuz yaptığınız saçlarınızın hemen altında halka küpelerin ışıldamasına da izin verebilirsiniz.

Bunun yanında küpelerinizin göz önünde olmasını sağlayacak saç modelleri için yazımızı da okuyabilirsiniz. Özenle seçtiğiniz ve takmak için heveslendiğiniz küpelerin saçlarınızın arasında kaybolmaması için mutlaka size uygun bir modelden ilham alacaksınız.

Artık piercingler bile klasik halkalardan ve toplardan uzaklaşarak incili detaylar, kurdeleler, ve boncuklarla süslenmeye başladı. Özellikle kulağınızın kıkırdağında olan tragus dediğimiz piercing seçimlerinizde de biraz farklılaşarak bu seçeneklere yönelebilirsiniz. Ayrıca birkaç yıldır bizimle olan earcuff'lar yani kulağın dışına geçirilen halkalar da takı koleksiyonunuzda mutlaka bulunmalı.

Son olarak klasik gümüşler de yerini gold ve rosegold gibi seçeneklere hatta cam ile yapılan rengarenk modelleri denemenizi öneriyoruz.