0

Hayatımıza hızla giren ve yüz bakımını bir adım daha kolaylaştıran kağıt maskeler hakkında öğrenmek istediklerinizi sizin için sıralıyoruz.

Güzellik ve bakım ürünleri satan mağazalarda kolaylıkla bulabileceğiniz kağıt maskelerin asıl amacı, cildinize ihtiyacı olan nemi tek seferde verebilmek. 2 haftada 1 uygulanan kağıt maskeler, sağladıkları etki ile birbirinden ayrışsa da yüzünüze canlılık katma noktasında birleşiyorlar.

Kağıt Maske Nasıl Kullanılır?-1 - Saç Bakım Güzellik Kağıt Maske Nasıl Kullanılır?-2 - Saç Bakım Güzellik

Kağıt Maske Nasıl Uygulanır?

Her pakette 1 adet bulunan kağıt maskeyi plastik kısmından ayırdıktan sonra yüzünüze yapıştırarak uygulayabilirsiniz. Kolay bir uygulaması olan maskeyi yüzünüzde en az 15 dakika bekletmeniz gerekiyor.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise maskeyi yüzünüzden aldıktan sonra cildinizi yıkamamak. Maskeden kalan fazla nemlendirici kremi yüzünüze yedirerek bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz. Tek bir kullanım sizin 10-15 günlük nem ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olacak. Ayrıca kendinize ayırdığınız bu zaman gün içinde yenilenmenize de yardımcı olacak.

Kağıt Maske Nasıl Kullanılır?-3 - Saç Bakım Güzellik Kağıt Maske Nasıl Kullanılır?-4 - Saç Bakım Güzellik

Hangi Kağıt Maskeyi Seçmelisin?

Simple Pollution Protect Hava Kirliliğine Karşı Kağıt Maske:

Şehir hayatından etkilenen cildiniz için harika bir seçim. Çünkü kirlilik gibi dış faktörler de ciltteki serbest radikalleri hareket geçirdiği için cilt yaşlanmasında etkili. Bu yüzden cildi düzenli olarak hava kirliliğinin etkisinden arındırmak gerekiyor. Asya güzellik ritüellerinden esinlenen maske, doğal liflerden oluşuyor. Yumuşak ve hafif yapısı ile cildinizi ikinci bir cilt gibi sararak nemlendiriyor. Multivitamin (E ve B3), bitki özleri ve iyi kalpli içerikler (Agave Americana özü) cildinizi besleryerek hava kirliliğinin sebep olduğu kuruluğu azaltmaya yardımcı oluyor.

Simple Water Boost Hydrating Nemlendirici Kağıt Maske:

Ciltteki kuruluğun ve nemsizliğin 5 işareti olan kuruluk, matlık, kuruluğa bağlı kırışıklıklar ve gerginliği önlemek için ideal. Yumuşak ve hafif yapısı ile cildinizi ikinci bir cilt gibi sarararak nemlendiriyor.

Simple De-Stress Rahatlatıcı Kağıt Maske:

Şehir hayatından etkilenen cildiniz için doğal liflerden yapılmıştır. Cildinizin aşık olacağı multivitamin (E ve B5), bitki özleri ve iyi kalpli aloe vera içeren formülü ile cildinizi nemlendirerek yatıştırıyor.

Simple Rich Moisture Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske:

Bitki özleri ve iyi kalpli nemlendiriciler içeren formülü ile cildinizi besleyerek, kuruluğu gidermeye yardımcı oluyor ve cildinizi anında nemlendiriyor.