0

Biz güzelce dinlenirken, bir yandan saçlarımızın kendini yenileyip onarması çok hoş olmaz mı? Birkaç pratik tarif ve püf noktası ile saçlarınızı yumuşacık yapabilirsiniz.

Bu işlemleri, yalnızca saç deriniz ve saç uçlarınız için yapabileceğiniz gibi; komple bir bakım için de yapabilirsiniz. Öncelikle duştan önce uygulayabileceğiniz bir saç maskesinden bahsedelim..

Tabii ki de yardımcımız, saç ihtiyacınıza göre Elidor Gün Boyu Hacimli Saçlar Süper Saç Maskesi by Elvin Levinler

Saçlarınız Siz Uyurken Güzelleşsin-1 - Saç Bakım Güzellik Saçlarınız Siz Uyurken Güzelleşsin-2 - Saç Bakım Güzellik

Elidor Gün Boyu Hacimli Saçlar Süper Saç Maskesi by Elvin Levinler Nasıl Uygulanır?

  1. Nar Çekirdeği Yağı ve C vitamini içeren Elidor Saç maskesini tüm saçınıza yedirin.
  2. Maskeyi 5 dakika bekletin.
  3. Ardından, saçlarınızı ılık su ile durulayın.
  4. Şimdi saçlarınızı Elidor Gün Boyu Hacimli Saçlar Şampuanı by Elvin Levinler ile iyice köpürterek şampuanlayın, ardından Elidor Gün Boyu Hacimli Saçlar Saç Kremi by Elvin Levinler ile saçlarınızı kremleyin ve ılık su ile iyice durulayın.

İşte hazırsınız!

Saçlarınız Siz Uyurken Güzelleşsin-3 - Saç Bakım Güzellik Saçlarınız Siz Uyurken Güzelleşsin-4 - Saç Bakım Güzellik

Gece bekletilen doğal saç maskeleri

Gece bekletilen saç maskeleri, saç bakımının yardımcı oyuncularından. Bu maskeleri evde kendiniz kolayca hazırlayabilirsiniz. Gece maskelerinin esas etkisi, saç derisini güçlendirmek. Saç derinizi gece onarım yaptığından uyurken saçınızda bekleteceğiniz maskeler aynı zamanda daha parlak ve sakinlemiş saçlara sahip olmanızı da sağlıyor. Sağlıklı saç derisi ise saçın daha hızlı uzamasını sağladığı için, gece maske uygulamanın saçınızı uzatma etkisi de var.

Daha bakımlı uyanmak ve haftaya o şekilde devam etmek için aşağıdaki iki tarife göz atabilirsiniz.

Saçlarınız Siz Uyurken Güzelleşsin-5 - Saç Bakım Güzellik Saçlarınız Siz Uyurken Güzelleşsin-6 - Saç Bakım Güzellik

Saç kırıklarını onarmak için maske tarifi

Hindistan cevizi ve E Vitamini ampülünden yararlanın. Avucunuz kadar katı hindistan cevizi yağını bir kaba aktarın, üzerine bir ampül E Vitamini dökün. Isıyla yavaşça sıvılaşacak olan karışımı karıştırın ve saç uçlarınıza uygulayın.

Saç derisini güçlendirme için maske tarifi

Saç derinizi tatlı badem ve zeytinyağıyla şımartın. Kendileri asla eskimeyecek saç dostlarından. Saçı hem uzatan hem de güçlendiren bu yağlar saçınızın nem ihtiyacını karşılar. Bir tatlı kaşığı tatlı badem ve bir tatlı kaşığı zeytinyağını karıştırın ve saç derinize masaj yaparak uygulayın.

Maskeleri uyguladıktan sonra bir boneyle uyumayı unutmayın. Durulama işlemi sırasında, saçınıza su değdirmeden önce Elidor by Elvin Levinler Gün Boyu Hacimli Saçlar Şampuanı’nı dökün ve geceden saçınızda kalan yağın kabasını alın; hemen ardından su ile köpürterek saçınızı maskenizden arındırabilirsiniz.