0

Haziran'a hoş geldiniz, nihayet yılın ortasındayız. Sakin ama tutkulu Boğa mevsimi geride kaldı. Şimdi İkizler’in zamanı. Merkür geri hareketini sona erdirip 3 Haziran'da doğrudan hareket etmeye başladı; dolayısıyla biz de hızımızı artırmaya hiç bu kadar hazır olmamıştık. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, daha az teknik sorun ve iletişimsizlikle uğraşıyor olacağız. Ayrıca nasıl ilerlemek istediğiniz konusunda da netlik ve güven kazanacaksınız.

4 Haziran'da Satürn retrosu başladı. Önümüzdeki 4+ ay boyunca sınırlarınız test edilecek. Hep dilinizde olan şeyleri gerçekten uyguluyor musunuz? Elbette ayın kozmik gelişmeleri bunlarla sınırlı değil. Ajandanıza şu tarihleri eklemeyi unutmayın:

  • 3 Haziran: Merkür doğrudan harekette.
  • 4 Haziran: Satürn retrosu
  • 11 Haziran: Boğa burcunda Venüs, Boğa burcunda Uranüs ile kavuşum
  • 13 Haziran: Merkür İkizler'e geçiyor.
  • 14 Haziran: Yay burcunda Dolunay
  • 21 Haziran: Güneş Yengeç'e/ yaz gündönümüne geçiyor.
  • 22 Haziran: Venüs İkizler'e geçiyor.
  • 28 Haziran: Yengeç burcunda Yeni Ay

Haziran ayı burç yorumları için okumaya devam edin.

Haziran Ayı Burç Yorumları-1 - Saç Bakım Güzellik Haziran Ayı Burç Yorumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Haziran ayı Koç burcu yorumları

İletişimsizlik, teknolojik engeller ve geçmişinizden gelen insanlar son birkaç haftadır size ağırlık yapıyordu. Şimdi ilerleme zamanı, tam gaz ileri! Mali konular nihayet çözülüyor. 4 Haziran'da Satürn, arkadaşlık ve toplulukla ilgili olan 11. evinizde Kova burcunda geri gidiyor. Bu 4+ aylık dönem, arkadaşlıklarınızdaki sınırları daha derinden yansıtmanızı istiyor. Zamanınızı ve enerjinizi koruyor musunuz? Satürn'ü kandıramazsınız.

Ayın ortasındaki Yay burcu Dolunay’ı, bazı olumsuz düşünce kalıplarına geri dönmenize neden olabilir. Bugünkü kozmik göreviniz, kendiniz hakkında neye inandığınıza ve kendinizle nasıl konuştuğunuza dikkat etmek.

Ay, 28 Haziran'da, yaşamınıza iyimserlik katan Yengeç'teki cesaret verici Yeni Ay ile sona eriyor. Evinizi yeniden dekore etmek veya düzenlemek için mükemmel bir zaman.

Haziran ayı Boğa burcu yorumları

Son birkaç haftadır neredeyse hiç durmadan çelişen enerjilerle mücadele ediyorsunuz. Neyse ki bu karışıklık 3 Haziran'da sona erdi, Merkür nihayet sizin burcunuza doğru ilerliyor! İletişim gezegeni Merkür sonunda Boğa'da ilerlerken, kendinizi yeniden canlanmış ve giderek daha kendinden emin hissediyorsunuz. Kendinizi ve ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koymayı öğrendiniz, bravo.

4 Haziran'da başlayan Satürn retrosuyla, kariyerinizde belirlediğiniz sınırları yansıtmakla görevlendirildiniz. Bu, aslında yaşamayı unutacak kadar kendinizi işinize kaptırmamanız için kozmik bir hatırlatma.

Ayın ortasındaki Dolunay, sizi geçmişten gelen insanlarla sınayabilir. 22 Haziran'da Venüs'ün İkizler'e girişiyle birlikte finansal kutsamalar geldiğinden paraya geri döneceksiniz. Venüs, gökyüzündeki en şanslı gezegenlerden biri ve genellikle haritalarımızda hareket ettiği yerde bize nimetler sunar. Dolayısıyla aniden yüklü para, bir terfi veya yeni bir iş fırsatı alabilirsiniz.

Haziran ayı İkizler burcu yorumları

Doğum gününüz kutlu olsun! Tempo nihayet artmak üzere. İletişim gezegeni ve gezegen yöneticiniz Merkür, 3 Haziran'da ileri gitmeye başladı ve size yenilenmiş bir netlik duygusu getirdi. Bu noktadan itibaren Merkür, Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak ve içe dönük düşüncelere ilham verecek. Bir atılım yakındır.

4 Haziran'da sınırlar gezegeni Satürn retroya başlarken, bir başka drama dozu geliyor. Satürn retrosu, inanç sistemlerinizde nerelerde çok sert veya katı olduğunuzu gözden geçirmek için bir fırsat.

14 Haziran'daki Yay Dolunay’ı, dikkatinizi tekrar ortaklığa getiriyor. İşe harcadığınız zamanla ilişkinize odaklanarak geçirdiğiniz zaman konusunda biraz gerginlik ve kafa karışıklığı olabilir. Ayın sonuna doğru normalden daha fazla dikkat çekiyorsunuz. Bu dönemde ikna kabiliyetiniz normalden yüksek olacak. Bu gücü akıllıca kullanın.

Haziran Ayı Burç Yorumları-3 - Saç Bakım Güzellik Haziran Ayı Burç Yorumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Haziran ayı Yengeç burcu yorumları

Dramayı bitirdiniz ve yeni bir başlangıç ​​için hazırsınız. Arkadaşlık dramlarıyla veya parçası olduğunuz topluluklarla ilgili sorunlarla uğraşıyorsanız, engebeli arazi dengelenmek üzere. 4 Haziran'da sorumluluk gezegeni Satürn Kova burcunda retroya başlıyor. Satürn'ün dönüşü, daha güçlü psikolojik sınırlar gerektiren kalıpları tanımanızı isteyecek.

Ay ortasında düşünceleriniz normalden daha derin gelebilir. Kendinizi yıkıcı kalıplardan ve sınırlayıcı inançlardan kurtarmak için perde arkasında çalışıyorsunuz. Onların sizi ne kadar kavradığının daha çok farkındasınız ve artık kendinizi özgür bırakacak donanıma sahipsiniz.

Ay, burcunuzda bir Yeni Ay ile sona eriyor ve size özgünlüğünüzü daha da derinleştirme, yeni bir başlangıç ​​yapma fırsatı sunuyor. Unutmayın; nasıl görüneceğinizi siz seçiyorsunuz ve istediğiniz gün yeniden başlayabilirsiniz. Mutluluğu kovalayın.

Haziran ayı Aslan burcu yorumları

Ayın ilk günlerinde dünyada nasıl göründüğünüz ve hayatınızdan beklentiniz konusunda biraz daha bilinçli hissediyorsunuz, bu da size istikrarsız ve yabancı gelebilir. Satürn retrosu ise ortaklığınıza ve bire bir iş sözleşmelerinize dikkat çekecek. Satürn adaletsiz davranan taraflara karma dağıtacak. Bazı kozmik ayarlamalar ve yeniden dengeleme yolda.

14 Haziran’daki Dolunay, eğlenceli bir sosyal etkinlik; hatta bir miktar şans getirebilir, ancak aşırıya kaçma konusunda dikkatli olun.

Ay sonundaki Yeni Ay’da manevi ve psişik dünyanızda yeni bir başlangıcı memnuniyetle karşılıyorsunuz. Belki de kozmosa daha yakın hissediyorsunuz ve nefes çalışması veya meditasyon gibi günlük bir pratiğe bağlanmaya hazırsınız.

Haziran ayı Başak burcu yorumları

Siz, atmanız gereken bir sonraki adımı her zaman bilen birisiniz. Son zamanlarda, büyük resmi göremediğinizi hissettiniz. Neyse ki kafa karışıklığınız, gezegen yöneticiniz Merkür’ün 3 Haziran'da doğrudan Boğa burcuna geçmesiyle netleşti. 4 Haziran'daki Satürn retrosu, iş- yaşam dengenizi sınayacak. Sağlıklı bir iş-yaşam dengeniz var mı? Eğer öyleyse, korkacak bir şeyiniz yok ama değilse tükenmişliği önlemenize yardımcı olacak günlük alışkanlıkları uygulamak için elinizden geleni yapın.

14 Haziran'da Yay burcundaki Dolunay dikkatinizi özel aile meselelerine çekecek. Alanınızda tanınmaya yönelik çalışma ile ev yaşamınızda neler olup bittiğine yönelme arasındaki itme ve çekme, kaynama noktasına ulaşabilir. Bunalmış hissediyorsanız, kişisel bir gün planlayın.

Ay, 28 Haziran'da Yengeç burcunda bir Yeni Ay ile sona eriyor. Bu ay, büyük hayaller kurmanızı istiyor. Spesifik olun ve ona doğru bir adım atın. Evren bunu fark edecek ve sizinle yarı yolda buluşacak.

Haziran Ayı Burç Yorumları-5 - Saç Bakım Güzellik Haziran Ayı Burç Yorumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Haziran ayı Terazi burcu yorumları

Son zamanlarda, geçmişteki bir acıyı neden tekrar düşündüğünüz konusunda kafanız karıştıysa, ayın ilk günlerinde Merkür’ün doğrudan Boğa'ya geçmesiyle netleşmiş olmalı. Hayatınıza gömmüş olabileceğiniz bir olay ve bu süreç hakkında daha derin bir anlayışa ulaştınız. Sorumluluk gezegeni Satürn, 4 Haziran'da retroya başladı, sizi bir süre neşe ve zevkle olan bağlantınız hakkında daha derin düşünmeye teşvik edecek. Kozmik ödeviniz, içinizdeki çocukla iletişim kurmak.

14 Haziran'daki Yay Dolunay’ı, haritanızın iletişim sektörünü aydınlatıyor. Bir aile üyesinden kafa karıştırıcı bilgiler veya akla gelmeyen bir dedikodu öğrenebilirsiniz. Hemen sonuca varmadan önce kaynağından duyduğunuzdan emin olun.

Ayın son günlerinde ise Yeni Ay var. Yeni Ay’lar, yeni başlangıçları çağırmak için fırsatlar sunar. Kariyerinizin ve mirasınızın bundan altı ay sonra nasıl görünmesini istiyorsunuz? Bir plan yapın ve hemen işe koyulun.

Haziran ayı Akrep burcu yorumları

4 Haziran'daki Satürn retrosu ile ayın ilk haftasında odağınızı aile meselelerine kaydırıyorsunuz. Belli bir aile üyesiyle daha güçlü sınırlar belirlemeniz mi gerekiyor? Sınırlar eğlenceli olmasa da daha sağlıklı dinamiklere yol açabilirler.

Ayın ortasında Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay, finansal konuları ön plana çıkarıyor. Kendinizi işinizden ayrılmaya veya bütçenizi gözden geçirmeye daha hazır hissedebilirsiniz. Haziran ayı uzun vadeli vizyonunuzu yeniden canlandıracak olan bir Yeni Ay ile sona eriyor. Bu, gelecek için umutlarınızı yeniden işlemek için güçlü bir Yeni Ay olacak. Düşüncenizdeki bir değişiklik, hayalinizdeki hayatı yaşamanızı sağlayabilir mi? Denemeden bilemezsiniz.

Haziran ayı Yay burcu yorumları

4 Haziran'daki Satürn retrosu, ifade tarzınıza dürüst bir şekilde bakmanızı istiyor. Sözlerinizi seçerken kendinize çok mu sert davrandınız? Düşünceleriniz ve fikirleriniz dünyayla paylaşmaya değer; bu retro dönemi bazı engelleri kaldırmanıza yardımcı olacak.

14 Haziran'daki Dolunay, biraz bitkin hissetmenize neden olacak. Bu, cildinizin kozmik bir şekilde dökülmesi- hangi parçalarınızı, özellikle de ailenizden gelen kalıpları serbest bırakmaya hazırsınız? Dolunaylar, daha uyumlu bir şey için alan yaratabilmemiz adına bir şeyleri bırakmamızı ister. Bu dönemde ekstra hassas hissedebilirsiniz.

Ay, 28 Haziran'da Yengeç burcunda bir Yeni Ay ile sona eriyor ve sizden gücünüzle olan ilişkinizi daha derinden düşünmenizi istiyor. Önümüzdeki 6 ay içinde kendinizin ve hayatınızın ne yönde değiştiğini görmek istersiniz? Cevaplar kaçındığınız yerde yatıyor. Kaçındığınız şeylerin bir listesini yapın; sihir gözlerinizin önünde açılacak.

Haziran Ayı Burç Yorumları-7 - Saç Bakım Güzellik Haziran Ayı Burç Yorumları-8 - Saç Bakım Güzellik

Haziran ayı Oğlak burcu yorumları

Ayı başlatan Satürn retrosu, sizi kaynaklarınızla olan ilişkiniz üzerinde daha derin düşünmeye davet edecek. Doğal olarak bir kıtlık zihniyetine mi meylediyorsunuz? Parayla ilişkiniz özgüveninizi nasıl etkiliyor? Gerekli olan bazı açıklıklar var ve bu sizin değerliliğinizi geri kazanma davetiniz.

14 Haziran’daki Yay Dolunay’ı ise hassasiyetlerinizi harekete geçiriyor. Ham hissediyor olabilirsiniz. Durumla ilgili beklentilerinizden kendinizi serbest bırakın ve duygularınızı hissetmeye başlayın. Var olmak ve dinlenmek için zaman ayırmak anahtar kelimeler. Kendinize iyileşmek için ihtiyacınız olan zamanı tanıyın.

Haziran ayı, ortaklıklar evinizde gerçekleşecek bir Yeni Ay ile sona eriyor. Aşka açıksanız, bu, rüya partnerinizi tezahür ettirmek için uyumlu bir zaman. Evrene bir mektup yazın, spesifik olun ve devamını evrene bırakın.

Haziran ayı Kova burcu yorumları

4 Haziran’da başlayacak olan Satürn retrosu, sizin için diğerlerinden daha kişisel olacak. Çünkü Satürn haritanızın kimliğinizi yöneten kısmında ilerliyor. Kendinize çok mu sert davrandınız? Yükünüzü hafifletmeyi nerede hak ediyorsunuz?

Ay ortasındaki Yay Dolunay’ı, sosyal çevrenize biraz drama getiriyor. Belki de ortak değerlere sahip olduğunuzu düşündüğünüz biri sizi şaşırtarak bir memnuniyetsizlik ve hayal kırıklığı hissi yaratacak. Dolunaylar sonları getirir ve bu dönemde paylaşılan hiçbir bilgi göz ardı edilmemelidir. İnsanların sözlerine değil davranışlarına dikkat edin.

28 Haziran'da Yengeç burcunda bir Yeni Ay var ve size kötü alışkanlıklardan kurtulma yeteneğinizi hatırlatıyor. Yararlı olmaktan çok zararlı olan kalıplara takılıp kalmak zorunda değilsiniz. Her gün yeniden başlamak için yeni bir şans! İç istek ve ihtiyaçlarınızla daha uyumlu hissettiren sağlıklı bir yaşam tarzı arayın.

Haziran ayı Balık burcu yorumları

4 Haziran'daki Satürn retrosu, kendinizle konuşma şeklinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak bir iç gözlem zamanını başlatıyor. İç diyaloğunuz nasıl? Yalnız kaldığınızda kendine karşı nazik misiniz? Yoksa erken yaşlarda size yansıtılmış olabilecek düşünce kalıplarını mı tekrarlıyorsunuz? Bu dönem bilinçaltınızın karmik temizliği.

14 Haziran'daki Dolunay ise dikkatinizi kariyerinize kaydırıyor. İş yerindeki kafa karıştırıcı ve dramatik bir olay veya haber, gerçekten tatmin olup olmadığınızı düşünmenize neden olabilir. Bu durumla ilgili olarak bedeninizde neler olup bittiğini kabul etmeye izin verin. Bu zamanı tepki vermek yerine yansıtmak için kullanın. Profesyonel vites değiştirme zamanının geldiğinin bir işareti olabilir.

Haziran tatlı bir Yeni Ay ile ay sona eriyor. Aşk hayatınız, yaratıcılığınız ve doğurganlığınızla ilgili enerjinizi yeni başlangıçlara yatırma fırsatınız var. İster meyve vermeye hevesli olduğunuz bir kitap gibi yaratıcı bir projeniz olsun ister ailenize yeni birini dahil etmeyi düşünün, bu, yeni bir başlangıç ​​için minnettarlık duygusunu somutlaştırmak için iyi bir fırsat. Hayalleriniz ve hedefleriniz evrensel olarak desteklenecek.