0

Bu ay 30 Nisan'da Boğa burcunda yaşamı değiştiren bir güneş tutulması ile sona erdi. Artık bir inanç sıçraması yapmaya ve yeni bir şey denemeye hazırız. Mayıs ayı ise 2 Mayıs'taki Venüs’ün Koç'a girerken yarattığı enerjik bir değişimle başladı. Aşk gezegeni Venüs tutkulu Koç burcunda ilerlerken, gönül işlerinde daha dürtüsel davranabilir ve endişeyle daha az kısıtlanırsınız. 3 Mayıs'ta, fırsatların gezegeni Jüpiter, güç gezegeni Plüton ile senkronize oldu. Manyetizmanız tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve sıkı çalışmalarınız sonunda meyvelerini veriyor! 4 Mayıs'ta, hareket gezegeni Balık'ta, Mars'ın yenilik gezegeni Boğa'da Uranüs ile kavuşuyor; bu da yeni bir şeye başlama enerjiniz olacağı anlamına geliyor… Ve daha neler neler var! Ajandanıza aşağıdaki önemli tarihleri eklemeyi unutmayın:

2 Mayıs: Venüs Koç burcunda.

5 Mayıs: Güneş ve Uranüs Boğa'da kavuşumda.

10 Mayıs: İkizler'de Merkür retrosu. Ayrıca Jüpiter Koç burcunda.

15 Mayıs: Akrep burcunda Ay tutulması.

20 Mayıs: Güneş İkizler'de.

24 Mayıs: Mars Koç burcunda.

28 Mayıs: Venüs Boğa burcunda.

Tüm bu gezegensel değişimlerin burcunuza etkilerini keşfetmek için okumaya devam edin. İşte Mayıs ayı burç yorumları.

Mayıs Ayı Burç Yorumları-1 - Saç Bakım Güzellik Mayıs Ayı Burç Yorumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Mayıs ayı Koç burcu yorumları

Mayıs’ın ilk günlerinde Venüs burcunuza geçtiği için aya kozmik kutsamalarla başlıyorsunuz. Venüs yaptığınız her şeye çekicilik katar, böylece ayın ilk haftasında çevrenizde ekstra hayran uyandırabilirsiniz. Bu, ayrıca dış görünümünüzde değişiklik yapmak için de ideal bir zaman.

10 Mayıs'ta İkizler’de Merkür retrosu başlıyor. Bildiğiniz gibi bu döngü, yanlış anlamalar, kaçırılan bağlantılar, teknolojik aksaklıklar ve geçmişten gelen insanlar gibi klişe anlamlarından bazılarını sunuyor. Bu yüzden seyahat planlarınız varsa, Merkür aşkına, havaalanına en az bir saat erken gidin.

Neyse ki bir de iyi haberimiz var: Aynı gün şans ve fırsat gezegeni Jüpiter, burcunuza geçtiğinde kozmik bir kutsama geliyor. Jüpiter 12 yıldır Koç burcunda zaman geçirmiyordu. Şans gezegeni burcunuzdan geçerken şans sizden yana. Kendinizi felsefi değişimler yaşarken bulacaksınız ve ufkunuzu genişletmek için istekli hissedeceksiniz. Hedeflerinize ulaşmak için doğuştan gelen güveninize yaslanın.

Mayıs ayı Boğa burcu yorumları

Doğum gününüz kutlu olsun! Nisan ayının sunduğu değişikliklerden sonra artık yavaşlamaya hazırsınız. Ay sizin için özgürleşme ihtiyacıyla başlıyor. Sezgileriniz size nasıl devam edeceğiniz konusunda mesajlar gönderiyor, bunları dikkate alın. 10 Mayıs'ta Merkür İkizler'de gerilemeye başlarken mali durumunuza çok dikkat edin. İletişim gezegeni, gecikmiş faturaları veya unuttuğumuz ödeme planlarını dikkatimize sunabilir. Aynı gün, genişleme ve maneviyat gezegeni Jüpiter, Koç burcuna geçiyor. Jüpiter, haritanızın çok özel bir bölümünden geçerek bilinçaltınızı harekete geçirecek. Hatta bir koruyucu melek yanınızdaymış gibi hissedebilirsiniz.

15 Mayıs'ta ise hayat değiştiren başka bir tutulma gerçekleşecek: Akrep burcunda Ay tutulması. Kendinizi en yakın ilişkileriniz veya iş ilişkileriniz üzerinde düşünürken bulabilirsiniz. Neyin değişmesi gerekiyor? Bırakma zamanı.

Ay biterken, burcunuzun yönetici gezegeni Venüs 28 Mayıs'ta burcunuza geçerek size bolca güzellik ve bereket getirecek. Kendinize odaklanın. Diğer insanlar sizi fark ediyor, bu yüzden kendinizi şımarttığınızda ve ihtiyaçlarınızı ön planda tuttuğunuzda, ödüller alacaksınız.

Mayıs ayı İkizler burcu yorumları

Doğum gününüz neredeyse geldi, ama öncesinde çok fazla aksiyon var. Ayın en önemli gelişmelerinden biri 10 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşecek olan Merkür retrosu. Bu sırada tipik Merkür retrosu olaylarının meydana gelmesini bekleyebilirsiniz: İletişim kazaları, geç kalma ve teknolojik aksaklıklar… Ama bu aynı zamanda en yakın bağlarınızdaki dinamikleri yeniden gözden geçirdiğiniz bir dönem olacak.

15 Mayıs'ta Akrep burcunda yaşanacak Ay tutulması, günlük rutininizde veya işinizde bir değişime işaret ediyor. Genel sağlığınızı iyileştirebilmek için rutininizde bazı ayarlamalar yapın. 20 Mayıs'ta Güneş burcunuza geçiyor; tüm gözler üzerinizde! 2022 İkizler sezonu geldi!

Kendinizi göstermekten korkmayın; bu büyüme ya da eve gitme zamanı. Kişisel hedeflerin peşinden gitmek için fazladan zaman harcamak ve ekstra bir enerji artışı elde etmek için çağrılmış hissedebilirsiniz. Tadını çıkarın ve avantajınıza kullanın.

Mayıs Ayı Burç Yorumları-3 - Saç Bakım Güzellik Mayıs Ayı Burç Yorumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Mayıs ayı Yengeç burcu yorumları

Merhaba Yengeç’ler! 10 Mayıs'ta İkizler burcunda başlayacak olan Merkür retrosu, geçmişte size zarar vermiş olan davranışları daha derinden yansıtmak için güçlü bir zaman olacağını söylüyor. Bilinçaltı ve ruhsal uygulamalarla vakit geçirmek, bu dönemde genel sağlığınızı iyileştirebilir. Aynı gün şans ve genişleme gezegeni Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Jüpiter'in haritanızın tepesindeki etkisi, kariyeriniz ve itibarınız için şans ve nimetlerin habercisi. Saatleri belirlediniz, sıkı çalışma ve özveri gösterdiniz; şimdi bazı ödüller almanın zamanı geldi. Jüpiter sadece 12 yılda bir kariyer sektörünüzde zaman geçiriyor, bu yüzden bundan en iyi şekilde yararlanın. Ne istediğinizi sormaktan çekinmeyin; bir patron veya CEO, çabalarınızı kesinlikle dikkate alacak!

15 Mayıs'ta Akrep burcunda bir Ay tutulması yaşanacak, bu da bir miktar dram taşıyabilir. Enerjinizi yaratıcı bir çıkışa yönlendirin. Hiçbir gerilimin sizi alt etmesine izin vermeyin çünkü 28 Mayıs'ta aşk gezegeni Venüs Boğa burcuna geçiyor. Bu olumlu etki size yeniden şarj olmanızı hatırlatıyor.

Mayıs ayı Aslan burcu yorumları

Mayıs’a hoş geldiniz Aslan’lar. 10 Mayıs'taki Merkür retrosu eski arkadaşlar ve geçmişten gelen konuşmaları yeniden ortaya çıkarıyor. Geçmişinizden birileri yeniden ortaya çıkabilir ve size ulaşabilir. İlerlemek için daha olumlu bir yol bulabilmeniz için göz ardı edilen sorunları ele almak için bu fırsatı kullanın. Aynı gün şans ve fırsat gezegeni Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Risk almak için daha da cesaretlisiniz!

15 Mayıs'ta Akrep burcundaki Ay tutulması, kamusal ve özel hayatınız arasındaki gerilimi artırıyor. Birçok yöne çekildiğinizi ve sorumluluklar altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için daha fazla alan açmanın anahtarının serbest bırakmak olduğunu unutmayın.

Ay sonuna doğru kendinizi biraz dürtüsel hissediyorsunuz. Büyük riskler almaya veya enerjinizi entelektüel arayışlara yatırmaya çağrılabilirsiniz. Kariyeriniz 28 Mayıs'ta aşk gezegeni Venüs Boğa'ya geçerken kozmik bir destek alacak. İnsanlar sizi fark ediyor ve siz bunu hak ediyorsunuz!

Mayıs ayı Başak burcu yorumları

10 Mayıs'ta İkizler'de Merkür retrosu başladığından yanlış iletişim, kaçırılan toplantılar ve teknolojik hatalar yaşanabilir. Geriye dönük geçişler, ilerlememizi yeniden değerlendirebilmemiz ve ileriye doğru daha verimli bir plan geliştirebilmemiz için revizyon dönemleri sunar. Yavaşlamaktan ve daha fazla zaman istemekten korkmayın. Aynı gün bolluk gezegeni Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Bir miras, vergi iadesi veya size yatırım yapmaya hazır birinden haber alabilirsiniz. Diğerleri size finansal destek vermeye istekli. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yardım istemekten çekinmeyin.

15 Mayıs'ta Akrep burcundaki Ay tutulması bazı yoğun bilgiler verebilir. Can sıkıcı haberler alabilirsiniz, bu nedenle dinlenmeye ve ihtiyaçlarınıza zaman ayırın. Güneş 20 Mayıs'ta İkizler'e geçiyor ve böylece tüm stratejik çalışmalarınız meyvelerini veriyor. Çok ihtiyaç duyulan bir tanınma zamanı. Çoğu zaman ilgi odağı olmaktan çekiniyorsunuz, ancak patronlar çabalarınızı fark ediyor.

Mars, 24 Mayıs'ta Koç burcuna geçiyor ve haritanızın hassas bir bölümünü etkinleştiriyor. Kendi kişisel psikolojik derinliğinize dalmak için çekim hissedebilirsiniz. Ruhunuzda kirasız yer kaplayan nedir? Akıl sağlığınızı iyileştirecek terapi veya kişisel bakım uygulamaları aramak size fayda sağlayacaktır. Yeni başlangıçlar kapıda.

Mayıs Ayı Burç Yorumları-5 - Saç Bakım Güzellik Mayıs Ayı Burç Yorumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Mayıs ayı Terazi burcu yorumları

Ayın ikinci haftasındaki Merkür retrosu sırasında iletişimsizlik konusunda dikkatli olun. Ses tonu, her zaman metin ve e-posta yoluyla tercüme edilemez ve insanlar duygularınızı incitebilir. Aynı gün, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter, kendine güvenen Koç burcuna geçiyor. Gökyüzündeki en şanslı gezegenlerden biri evlilik evinize girdiğinde, ilişkileriniz ekstra nimetler alacak. Eğer partneriniz varsa, bu gezegensel olay ilişkinizde bir sonraki adımı atmanıza yol açabilir. Bekarsanız, doğru insanı bulmak için harika bir zaman.

15 Mayıs'ta Akrep burcunda bir Ay tutulması var. Bu, finans ve gelirle ilgili bir serbestleşmeye işaret ediyor. Belki de sonunda toksik bir çalışma ortamından çıkmaya hazırsınız veya iş değiştirmeyi düşünüyorsunuz. Hoşçakal demek, daha uyumlu bir şey için alan yaratır.

20 Mayıs'ta Güneş İkizler'e geçiyor ve adımlarınızda daha fazla moralle ilerliyorsunuz. Seyahat rezervasyonu yaptırmaya veya kariyerinize fayda sağlayabilecek bir sınıfa kaydolmaya istek duyabilirsiniz. Meraklısınız, bu yüzden onu beslemekten çekinmeyin.

Ay, 30 Mayıs'ta İkizler burcunda Yeni Ay ile sona eriyor. Yelken açmak ve bakış açınızı değiştirmek için can atıyorsunuz. Yapılacaklar listenize bir gezi rezervasyonu eklemeyi unutmayın.

Mayıs ayı Akrep burcu yorumları

Merkür retrosunda gündeminiz, zihninizin iç işleyişi. Bu, zihinsel sağlığınızı destekleyen uygulamalara odaklanmak için mükemmel bir zaman. Korkuları ve geçmiş acıları işlemenize yardımcı olması için bir terapistten veya güvenilir sevdiklerinizden destek aramak, önemli bir büyümeye yol açabilir. Akıl sağlığınıza yatırım yaptığınızda, başarma yeteneğiniz on kat artar. Siz en cesur burçlardan birisiniz ve geçmişi geride bırakmanın zamanı geldi.

15 Mayıs'taki Ay tutulması ile birlikte geçmiş versiyonlarınızı atmaya hazırsınız. Modası geçmiş yöntemlere elveda deyin ve cesaretle gücünüzü geri kazanın. 24 Mayıs'ta hareket gezegeni Mars Koç burcuna geçeken günlük programınız hızlanıyor. 30 Mayıs'ta İkizler burcundaki Yeni Ay ise gücünüz üzerinde daha derin düşünmenizi istiyor.

Mayıs ayı Yay burcu yorumları

10 Mayıs'ta Merkür, İkizler'de geri gidiyor ve haritanızın ilişkileri yöneten bölümünü aktive ediyor. Geçmişinizden, uzun zamandır haber almadığınız, platonik, romantik ve hatta ailevi kişiler karşınıza çıkabilir. Şans gezegeni Jüpiter'in Koç burcuna geçmesiyle aynı gün manyetizmanız kozmik bir güç kazanıyor. Aşk hayatınız biraz sıkıcıysa, yeniden başlamak üzere! Jüpiter, romantik hayatınıza ve yaratıcı arayışlara şans verir.

20 Mayıs'ta Güneş İkizler'e geçiyor ve ortaklıklarınıza daha fazla enerji katıyor. İlişki durumunuz ne olursa olsun, sevdiklerinizle derin bağlar kurarken kalbiniz doyacak. Aksiyon ve momentum gezegeni Mars, 24 Mayıs'ta Koç burcuna geçerek romantik hayatınıza daha fazla ilgi uyandırıyor. Tüm bakışları üzerinize çekiyorsunuz.

Mayıs Ayı Burç Yorumları-7 - Saç Bakım Güzellik Mayıs Ayı Burç Yorumları-8 - Saç Bakım Güzellik

Mayıs ayı Oğlak burcu yorumları

10 Mayıs Merkür retrosu başladığında kendinizi bataklıkta yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. İş-yaşam dengeniz bazı ayarlamalar gerektirebilir. Kendinizi tükenmiş hissediyorsanız dinlenmek için mükemmel bir zaman. Aynı gün şans ve bolluk gezegeni Jüpiter Koç burcuna geçiyor. Gayrimenkul yatırımı yapmak istiyorsanız doğru bir dönem.

15 Mayıs'taki Ay tutulması arkadaşlıklarınızda veya parçası olduğunuz gruplarda dramalara neden olabilir. Eğer düşüş yaşadığınız konular olduğunu fark ederseniz bunun büyümeniz için gerekli olduğuna güvenin. Ayın son günlerinde rahatlama gelecek. Bu dönemde romantizme, yaratıcılığa ve eğlenceye eğilmek ruhunuzu besler.

Mayıs ayı Kova burcu yorumları

Bildiğiniz gibi 10 Mayıs'ta korkulu kozmik olay Merkür retrosu var. Bu, içinizdeki çocuğa dikkat etmeniz için size kozmik bir hatırlatıcı. Her zaman biraz dikkatten yararlanabilirsiniz. Ruhunuzu besleyen hobileriniz veya çocukluk aktiviteleriniz için daha fazla zaman ayırmayı deneyin. Ayrıca normalden çok daha fazla insandan haber almaya başlarsanız şaşırmayın. İnsanlar zekanıza ve enerjinize çekilecek, bu dönem sizin için oldukça sosyal bir zaman.

Ayın son günlerine doğru yeni bir yaratıcı çıkış denemek veya flört etmeye yeniden başlamak konularında istekli hissedebilirsiniz. Havada romantizm, iyimserlik uçuşuyor ve siz ekstra eğlence için can atıyorsunuz. 28 Mayıs'ta Venüs Boğa burcuna geçerken kariyeriniz ve ev hayatınız için kutsamalar geliyor. Gerekirse yalnız zaman geçirmeye ve evin etrafındaki projelere öncelik verin. Arkadaşlarınız size gelsin. Hayatınıza daha fazla heyecan ve eğlence davet etme zamanı!

Mayıs ayı Balık burcu yorumları

Kulağa sinir bozucu gelse de Merkür retrosu bir sonraki adımı yeniden gözden geçirmenize ve iyileştirmenize izin veriyor, böylece kalbinizdekilerle uyumlu kararlar alıyorsunuz. Bu aynı zamanda kaçındığınız herhangi bir aile dramını çözmek için de iyi bir zaman. Şimdi zorlu konuşmalar yapmak, daha sürdürülebilir ve sağlıklı bir dinamik ilerlemeye yol açabilir. 

Güneş, 20 Mayıs'ta ikizler burcuna geçiş yapıyor, siz de evde ve sevdiklerinizle biraz daha zaman geçirmeye can atıyorsunuz. Ev hayatınız ile iş hayatınız arasında bir itme ve çekme hissedebilirsiniz. 24 Mayıs'ta Mars Koç burcuna geçtiğinde ise harcama çılgınlığı yaşayabilirsiniz. Faturalar ve ödeme planları posta kutunuzda görünebilir. Bu süreçte bütçenize dikkat edin. Ayın son günlerinde sevgi gezegeni Venüs Boğa burcuna geçtiğinde sevindirici gelişmeler var. Zihinsel uyarım için ekstra bir istek duyuyorsunuz. Sevgi diliniz şu anda onaylama sözleri. Hislerinizi paylaşmaktan korkmayın.