0

Balık burcu tarih aralıkları: 20 Şubat - 20 Mart

Balık burcu elementi: Su

Balık burcu taşları: Platin ve aytaşı

Balık burcunun uğurlu sayısı: 3

Balık burcunun simgesi: İki farklı yöne yüzen çift balık.

Balık burcu gezegeni: Jüpiter ve Neptün

Balık burcu hangi burçlarla anlaşır? Akrep ve Yengeç

Eli açık, duyarlı, hassas ve sabırlı özellikleri ile bilinen Balık burcu, her çevreye kolayca uyabilir. Balık burcunun anlamı hislerin ve sezgilerin yüksekliği ve maneviyat olarak açıklanabilir. Balık burcu yükseleni olanlar yıllık Balık burcu yorumu okuyarak yaşayabilecekleri olaylar hakkında fikir edinebilir. Peki, “Balık burcunun özellikleri nelerdir?” Gelin Balık burcuna dair merak edilen detaylara yakından bakalım.

Balık Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-1 - Saç Bakım Güzellik Balık Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık burcunun özellikleri arasında dürüst, vicdan sahibi ve sadık olmak sayılabilir. Genellikle hayal dünyasında yaşayan bu burç mensuplarının yaşam görüşleri ciddi olsa da çoğu zaman gerçekçi değildir. Balık burcu, diğer burçlar arasında dış etkenlerden en çok etkilenen burç grubudur. Balık burcu kişilerle tanıştığınızda kendi düş dünyalarında son derece mutlu olduklarını görebilirsiniz. Ancak Balık’lar bazen zannettiğinizden daha kurnaz da olabilir. Balık burcu kişiler, sinirli yapısını gizli bir sakinlikle örtmeyi başarır. Balık’lar, her zaman herkesin seçtiği ve beğendiği özel bir kişi olmanın hayallerini kurar. Balık burcu özellikleri arasında bazen kırılgan ve alıngan olmak da vardır.

Bu kişiler için bazı zamanlarda yaşam ürkütücü ve korkunç olabilir. Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler, onun duygusal yapısının aşk acısına dayanamayacağını düşünür. Evet, Balık burcu aşk konusunda hassas bir burçtur ama kırılgan görüntüsünün altında güçlü bir kişilik yatar. Bu kişiler, gözyaşlarını kısa sürede kurutarak kendilerini yeni bir yaşamın içinde bulur. Balık’ların kapısını yeni bir aşk acısı çalana kadar onlar hayatını istediği gibi yaşamaya devam eder. Balık’lar en çok Akrep ve Yengeç burçlarıyla anlaşır. Bu iki burç tıpkı Balık gibi su grubundan olup romantik ve tutkulu burçlardır.

Balık burcu kadını ve erkeği, temel temizlik kurallarına karşı oldukça hassastır. Dove Nemlendirici Sıvı Sabun, içeriğindeki ¼ nemlendirici krem iletemizleyici özelliğinin yanında Balık burçlarının mizacı kadar yumuşacık ellere kavuşmanıza yardımcı olur. Dermatolojik testlerden geçen ve ciltle uyumlu bir pH değerine sahip olan sabun, Balık burçları kadar hassas ve özel yapısıyla Balık kadını ve erkeğinin favori ürünleri arasında yerini alabilir.

Balık Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-3 - Saç Bakım Güzellik Balık Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu özellikleri kadın kişiler için vefakarlık ve şefkat sahibi olmaktır. Balık burcu kadını duygusaldır. Sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetlidir. Bu kadınlar uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını özellikleri sayesinde iyi bir anne, arkadaş, dost, sevgili olabilir. Balık kadınlarının genelde arkadaş çevreleri oldukça geniştir ve sezgileri yardımı ile doğru şekilde arkadaş bulur ve onlarla keyifli vakit geçirir.

Balık burcu kadınları, hayatın kendine özgü var olan düzeni içinde her zaman derin anlamlar arayan ve bulan kişilerdir. Balık burcu kadınının temel özellikleri arasında mistik yönler de vardır. Mistik konulara var olan ilgisi sezgisel tarafını besler.

Balık burcu mensubu kadınlar, derin ve aynı zamanda gizemli karakterleri ile öne çıkar. Ayrıca bu kadınlar, enerjik ve de renkli bir karaktere sahip olup arkadaş canlısı insanlardır. Buna ek olarak su grubuna dahil olan bu kadınlar merhametli ve aşırı şefkatlidir.

Balık burcu kadınının konuşma kabiliyeti çok güçlü olduğu için tartıştığı zaman karşısındaki kişiyi kolayca ve kendi lehine çevirebilme kabiliyetine sahiptir. Balık burcu kadını zaafları arasında romantizm ve tutku gibi kavramlar bulunur. Bu kadınlar romantik ve tutkulu partnerler karşısında yelkenleri kolayca suya indirir.

Balık burcu cinsellik açısından oldukça aktif ve şehvetlidir. Balık kadınları her ne kadar çekingen olarak bilinse de söz konusu cinsellik olduğunda rahattır ve partnerine isteklerini söylemekten çekinmez. “Balık burcu kadını hangi burçlarla anlaşır?” sorusuna; “Boğa, Aslan, Balık ve Yay burçları.” olarak cevap verilebilir.

Balık Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-5 - Saç Bakım Güzellik Balık Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu özellikleri erkek kişilerde de tıpkı kadınlarda olduğu gibi en çok romantizm ve duygusallıkla bağlantılıdır. Balık burcu erkeği bazen aşırı duygusallığı ile partnerine zor anlar yaşatsa da romantik yapısı ile aşkta karşısındaki insanı mutluluğa götürür. Bununla beraber çok fedakar bir karaktere de sahip olan Balık burcu erkekleri, yanlarındaki kadınlara kendilerini iyi ve özel hissettirir.

Balık burcu erkeği özellikleri arasında büyüleyici hareketler ve empati gücü yüksek olmak bulunur. Balık burcu erkeği; her zaman cömert, akıllı, sevecen ve sadıktır. Balık erkekleri, biraz hayalperest oldukları için genel olarak fantastik maceraları sever. Bu kişiler ister istemez her daim hayal kurarlar ve bazen hayaller aleminde yaşama potansiyelleri vardır. Bu erkekler hayatlarının hemen hemen büyük bir çoğunluğunu hayal kurarak geçirebilir. Balık erkekleri, genelde kurduğu hayallerden dolayı çok yaratıcı bir beyne sahiptir. Bu nedenle kariyer yaşamlarında da yaratıcılığı ve inovatif fikirler ile başarılı olan kişilerdir.

Balık burcu erkeğinin özellikleri arasında dünyaya karşı sevgi dolu olmak da bulunur. Aynı zamanda bu burç sahipleri söz konusu aşk olunca karşısındaki kişiyi çok sever. Oldukça duygusal olan Balık burcu erkeğinin sezgileri oldukça kuvvetlidir.

Balık burcu aşk hayatında bazen karşısındaki partnere açılmakta zorlanabilir. Aynı zamanda bu burcun erkekleri istikrar sorunu yaşadıkları için evlilik konusunda sorumluluk almaktan da çekinebilir. Balık burcu erkeği cinsellik yaşarken partnerine aşık olmak ister. Tek gecelik ilişkileri sevmeyen bu burcun erkekleri şehvetli ve fantezi dolu bir cinsellik yaşamak ister. “Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?” sorusu duyarlı, duygusal, doğal ve nazik olarak yanıtlanabilir. Bu burç erkekleri en çok Yengeç ve Akrep kadınlarıyla anlaşır.