0

Burcunuza göre denemeniz gereken saç modellerini merak ediyor musunuz? Örneğin Boğa burçlarının en önemli özelliklerinden biri şüphesiz ki sade ve minimal stillerden hoşlanmaları. Bir Boğa kadınını asla abartılı ve şaşalı saç modelleriyle göremezsiniz. Doğal bir görünüme sahip olmaktan hoşlanan boğa kadınları hafif dalgalı topuz modellerini tercih edebilirler. Bu tarz modelleri saçınıza uygulamadan önce mutlaka TONI&GUY Parlaklık Verici Sprey’dan destek alın.

Avucunuza aldığınız fındık büyüklüğünde serumu iyice ısıttıktan sonra saçlarınızın ortasından uçlarına doğru uygulayın. Bu işlem saçlarınızın daha parlak ve ipeksi görünmesini sağlarken nemini muhafaza etmesine de yardımcı olacak.

Maşa yardımıyla doğal dalgalara sahip olmadan önce saçlarınızın kuruyup kırılmaması için TONI&GUY Isıya Karşı Koruyucu Spreyi sıkın.

Maşa işlemi bittikten sonra buklelerinizi sabitlemek için TONI&GUY Bukle Belirginleştirici Spreyi uygulamanızda fayda var. Sade topuz modellerinden sonra ise TONI&GUY Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi yardımıyla saçlarınızı sabitleyebilirsiniz. Boğa burçlarına özel doğal topuz modelleri konusunda ilham almak için aşağıdaki görsellere göz atın.

Boğa Burçları için Saç Modelleri-1 - Saç Bakım Güzellik Boğa Burçları için Saç Modelleri-2 - Saç Bakım Güzellik
Boğa Burçları için Saç Modelleri-3 - Saç Bakım Güzellik Boğa Burçları için Saç Modelleri-4 - Saç Bakım Güzellik
Boğa Burçları için Saç Modelleri-5 - Saç Bakım Güzellik Boğa Burçları için Saç Modelleri-6 - Saç Bakım Güzellik
Boğa Burçları için Saç Modelleri-7 - Saç Bakım Güzellik Boğa Burçları için Saç Modelleri-8 - Saç Bakım Güzellik
Boğa Burçları için Saç Modelleri-9 - Saç Bakım Güzellik Boğa Burçları için Saç Modelleri-10 - Saç Bakım Güzellik

Ayrıca Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.