0

Hollywood’a göz attığınızda Akrep burcu oyuncuların birçoğunun günlük hayatlarındaki saç ve makyaj tercihlerinde daha sade ve yalın modellere yöneldiğini fark edeceksiniz. Eğer siz de Akrep burcuysanız abartılı makyajdan ve sizi gün boyunca rahatsız edecek bir saç modelinden uzak durmanızda fayda var.

Pratik ve ufak dokunuşlarla şekil verebileceğiniz saç modellerine yönelin. Saç ve yüz tipinizin birbiri ile uyumlu olmasına dikkat edin. Beğendiğiniz için bir saç modelini saçlarınızı kestirerek uygulamak yerine kişisel özelliklerinize uygun modeller seçmeye çalışın.

Bu noktada kısa kesim veya birkaç sezondur yükselişe geçen omuz hizasında biten dalgalı saç modellerine yönelebilirsiniz. Ya da uzun saçlarınızı kestirmek istemiyorsanız dağınık topuzlar, geriye taranmış ıslak görünümlü saçlar ve atkuyruğu modeller dikkate almanız gereken saç modelleri arasında.

Hem kullanımı kolay hem de oldukça pratik modeller Akrep burcu kadınlarının vazgeçilmezleri olmaya aday. Farklı saç modellerinden ilham almak için aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik
Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-3 - Saç Bakım Güzellik Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-4 - Saç Bakım Güzellik
Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-5 - Saç Bakım Güzellik Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-6 - Saç Bakım Güzellik
Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-7 - Saç Bakım Güzellik Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-8 - Saç Bakım Güzellik
Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-9 - Saç Bakım Güzellik Akrep Kadınları İçin Saç Önerileri-10 - Saç Bakım Güzellik

Ayrıca Boğa Burçları İçin Saç Modelleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.