0

Astrolojiye ilgi duyun veya duymayın, bir şekilde burçlarla ilgili sohbetlere dahil oluyor ya da ediliyorsunuzdur. Burçlarımızın en baskın kişilik özelliklerimizi anlamamıza ve geliştirmemize yardımcı olabileceği söyleniyor. Eğer gerçekten böyleyse hangi saç stilini benimsememiz gerektiğine karar verirken de anlamlı olabilirler. İster dışa dönük bir İkizler kadını ister gizemli bir Akrep veya klasik bir Oğlak olun; aşağıda burcunuza uyan saç modelleri bulacaksınız.

Burcunuza Göre Denemeniz Gereken Saç Modelleri-1

Koç Burcu (21 Mart- 19 Nisan)

Koç burcu insanı enerjik, maceracı ve kararlıdır. Bu yüzden eğlenceli ve dinamik bir saç modeli, kişiliğinizi yansıtmanıza yardımcı olabilir. Lady Gaga, Mariah Carey, Celine Dion, Emma Watson ise ünlü Koç kadınlarından bazıları. Bu ünlü isimlerin stili de burcunuz hakkında çok şey söylüyor.

Boğa Burcu (20 Nisan- 20 Mayıs)

Pratik, kararlı, güvenilir, özverili ve istikrarlı… Sıra dışı stiller aramak yerine gevşek bir topuz Boğa kadınına çok yakışacak. Yumuşak, doğal ve pratik saç modelleri, her zaman size göre. Adele, Gigi Hadid, Jessica Alba, Gal Gadot, Cher ise aynı burcu paylaştığınız ünlü kadınlar.

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran)

Meraklı, zeki ve dışa dönük… Arkadaşlarınız arasında çılgın renkler ve stiller deneme ihtimali en yüksek olan kişi sizsiniz. Her zaman rüzgarın sizi götürdüğü yere gidersiniz; bu yüzden pembe saçlar size ilham verebilir. Angelina Jolie, Natalie Portman, Venus Williams ünlü Boğa kadınları arasında yer alıyor.

Burcunuza Göre Denemeniz Gereken Saç Modelleri-2

Yengeç Burcu (21 Haziran- 22 Temmuz)

Duyarlı, sadık, şefkatli ve sezgisel olarak tanımlananYengeçler duygusal olarak uyumludur ve diğer enerjileri etrafında toplayabilir. Ensede salaş bir topuz son derece samimi ve rahat. Yapmak için ise biraz çaba gerekiyor ama bu, sizin için sorun değil. Ariana Grande, Lana Del Ray, Selena Gomez ünlü Yengeç kadınları.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Kendine güvenen, rahat, koruyucu ve gururlu Aslanlar yaşamayı çok sever ve her andan özel bir “an” yaratmak ister. Bununla uyumlu bir saç görünümüne ihtiyacınız var. Bu yüzden saç aksesuarlarını kullanmaktan çekinmeyin. Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Megan Markle, Halle Berry aynı burcu paylaştığınız ünlü kadınlar.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Çalışkan, yaratıcı, detaycı ve titiz Başak kadını, mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiş, parıldayan bir topuzla kendisini yansıtacak. Bu tür saç modelleri temiz ve şıktır, yani dikkatle düşündüğünüz tüm detaylara sahip. Beyonce, Cameron Diaz, Blake Lively ise ünlü Başak kadınlarından bazıları.

Burcunuza Göre Denemeniz Gereken Saç Modelleri-3

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Diplomatik, mantıklı, zeki ve nazik Terazi burcu insanı, aklın ve dengenin sesidir. Yumuşak, simetrik örgüler, bu güzel ruh için son derece güzel bir seçim olabilir. Serena Williams, Bella Hadid, Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow, Hilary Duff ünlü Terazi kadınları arasında yer alıyor.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Tutkulu, gizemli ve sadık Akrepler, kuyruğundaki iğne ile ünlü olsa da aslında dış kısmını kırmayı başardığınızda gerçekten naziktir. At kuyruğu modelleri, tıpkı bu burç insanı gibi güçlü ve yumuşak. Ciara, Kendall Jenner, Emma Stone, Anne Hathaway ünlü Akrep kadınları.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

İyimser, spontane, komik ve zeki Yaylar, kendi zevklerini takip etmeyi seven özgür ruhlardır. Bu yüzden saçınız trendlerin üstündeki ruh halinize uymalı. Tepeden dağınık ve sevimli bir yarım topuz, tam size göre. Aynı burcu paylaştığınız ünlü kadınlar arasında ise Miley Cyrus, Britney Spears, Taylor Swift, Tina Turner gibi isimler var.

Burcunuza Göre Denemeniz Gereken Saç Modelleri-4

Oğlak Burcu (22 Aralık- 19 Ocak)

Sadık, hırslı ve eğlenceli Oğlaklar daima düşünceli ve uyumlu seçimler yaparlar. Enseden bağlanmış sade ve ince bir örgü, zamansız ve klasik tarzınızla uyum içinde olacak. Michelle Obama, Kate Moss, Dolly Parton ünlü Oğlak kadınlarından bazıları.

Kova Burcu (20 Ocak- 18 Şubat)

Bağımsız, orijinal ve düşünceli Kova, oldukça içe dönük ve ilginç biri olabilir. Başkalarından onay almak umrunuzda bile değil, gerçekten özgür ruhlusunuz. Ama aynı zamanda eğlenceli, yaratıcı ve kibarsınız. Bu yüzden salaş bir şekilde toplanan saç modelleri tam sizlik, çünkü tıpkı sizin gibi sınırsız. Alicia Keys, Shakira, Kerry Washington aynı burcu paylaştığınız ünlü kadınlardan.

Balık Burcu (19 Şubat- 20 Mart)

Sezgisel, empatik ve romantik Balıklar yumuşak ama zekidir. Romantik bir atkuyruğu, tıpkı kişiliğiniz gibi zarif ve güçlü olabilir. Rihanna, Drew Barrymore, Emily Blunt, Dakota ünlü Balık kadınlarından bazıları.

Bonus: Saç modelinizi Elidor 7/24 Şekillendirici Bakım Kremleri ile tamamlayın

Saç modeliniz hangisi olursa olsun, şekillendirici bakım kremlerinden yardım alabilirsiniz. Yıpranmış saçların onarılmasına yardım eden Elidor 7/24 Şekillendirici Bakım Kremleri, aynı zamanda saçların şeklini çok daha uzun süre korumasını sağlıyor.

Ayrıca Burcunuza Uygun Kokuyu Keşfedin başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.