0

Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapi Serisi Nedir, Ne İşe Yarar?

Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serisi, şampuan, serum bakım kremi, keratin bakım sütü ve keratin bakım küründen oluşuyor ve 4 adımda mükemmel düzlüğü vaat ediyor.

 

Keratin Terapi Şampuanı, dış etmenlerden zarar görmüş saçın keratin tabakasını besleyerek güçlendiriyor. Şampuanla güçlenen saçlara, Keratin Terapi Serum Bakım Kremi ipeksi bir yumuşaklığın formülünü sunuyor. Silikon içermeyen ve hindistan cevizi yağıyla zenginleştirilmiş formülü ile saçı besleyerek nemlendiren Keratin Bakım Sütü, kuru ve yıpranmış saçlara ihtiyacı olan günlük bakımı sağlıyor. Marula yağı ve E vitamini ile zenginleştirilmiş bakım sütü, dakikalar içinde saçı daha yumuşak ve parlak bir forma kavuştururken saçların kolay taranmasını sağlıyor. Dördüncü ve en önemli adım olan Keratin bakım kürü, saçları zahmetsizce pürüzsüzleştiriyor. Isı ile aktifleşen teknolojisi sayesinde Keratin Bakım Kürü 7 gün* boyunca mükemmel pürüzsüz saçlar sağlıyor. Bakım Kürü özel formülüyle ısının yarattığı hasara karşı saçlarınızı korurken, elektriklenmesini önlüyor ve zahmetsizce mükemmel düz saçlara** kavuşmanızı sağlıyor.

 

Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serisinde yer alan saç bakım ürünleri, elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olan özel formülleri sayesinde, saçların ipeksi yumuşaklıkta parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

 

Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapi Serisi İçeriğinde Neler Bulunuyor?

 

Marula yağı, hidrolize keratin ve E vitamini üçlüsüyle saçın keratin tabakasını besleyip güçlendiren Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serisi, saçları mükemmel düzlüğe** zahmetsizce kavuşturuyor ve 7 gün* süren pürüzsüzlük vaat ediyor.

 

Peki Elidor’un yeni serisinde hakim olan bileşen hidrolize keratin nedir? Saçların yapı taşını oluşturan keratin proteinin seviyesi, yaşa ve çevresel faktörlere bağlı olarak gün geçtikçe azalıyor. Keratin eksikliği sebebiyle saçlar eski ve canlı formunu yitirme riski ile karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle keratin proteini içeren bakım ürünleri ile saçları beslemek gerekiyor. Ancak keratin, saç tellerine nüfuz edemeyecek kadar büyük moleküller halinde. İşte Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serisi içerisinde yer alan hidrolize keratin, gücünü burada devreye sokuyor. Büyük moleküller halindeki keratinin parçalanması sonucu elde edilen hidrolize keratin, saç tellerinin tüm katmanlarına kadar etkilerini ulaştırıyor ve beklenilen sonucu elde etmenizi sağlıyor. Hidrolize keratin nedir ve neden gereklidir sorusunun cevabı burada yatıyor. Elidor’un dört aşamalı yeni serisinde yer alan hidrolize keratin faydaları, düzenli kullanımda bir bir açığa çıkarıyor.

 

Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serisi Nasıl Kullanılır?

Şampuan, serum bakım kremi, keratin bakım sütü ve keratin bakım küründen oluşan ve dört adımda uygulanan Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapi Serisi, her adımda pürüzsüzleştirici etkisini saç tellerine yansıtıyor.

 

En verimli etkiyi elde edebilmek ve serinin çok yönlü faydalarını deneyimlemek adına, sırasıyla Elidor Keratin Şampuan, Keratin Serum Bakım Kremi, Keratin Bakım Sütü ve serinin yıldızı Keratin Bakım Kürünü saçlarınıza uygulamanız gerekiyor.

 

  • 1. ADIM: CANLANDIR

İlk olarak Elidor Brezilya Keratin Terapisi şampuanı ile saçlarınızı derinlemesine temizleyin. Saçın keratin tabakasını besleyip güçlendiren Elidor Brezilya Keratin Terapisi Şampuanı; saçı canlandırır ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olur.

 

  • 2. ADIM: BESLE

Şampuanınızı duruladıktan sonra, Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serum Bakım Kremi ile ıslak saçlarınıza ortadan uçlara doğru masaj yapın. Yalnızca 30 saniye beklettikten sonra durulayabilirsiniz.

 

  • 3. ADIM: NEMLENDİR

Üçüncü adımda Keratin Bakım Sütü devreye giriyor. Ürünü çalkaladıktan sonra hafif nemli veya kuru saç uçlarınıza ihtiyaç duyduğunuz miktarda uygulayın. Saçınızın ihtiyaç duyduğu günlük besleyici ve nemlendirici bakımı sağlayarak anında daha parlak ve yumuşak saçlara kavuşun.

 

  • 4. ADIM: PÜRÜZSÜZLEŞTİR

Serinin yıldızı Keratin Bakım Kürü, son aşamada 7 gün* boyunca pürüzsüz ve yumuşak saçlar vaat ediyor. Kullanımı da oldukça basit: Havlu ile kurulanmış nemli saçınızı 4-5 eşit parçaya ayırın. Her bir tutam için 2-3 pompa ürünü saç diplerinden kaçınarak uygulayın. Saçlarınızı tarayın, bu sayede ürünün saçınızın her bir tutamına eşit dağıldığından emin olabilirsiniz, ardından iyice kurutun. Bu işlemden sonra saçlarınızı eşit parçalara ayırın ve her bir saç tutamının üzerinden 180 derece ısı ile 3-5 kez düzleştirici ile geçin. Ürün uygulandıkan sonra ısıl işlem gördüğünde, formülündeki polimerler ısı ile aktive olur ve saçı film gibi kaplayıp aşırı ısıya karşı koruma sağlarken saçın 7 gün* boyunca mükemmel pürüzsüz kalmasını sağlıyor.

 

Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serisi Çeşitleri Nelerdir?

Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serisi’ni daha yakından tanıyın:

 

1.    Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapisi Şampuanı

Derinlemesine temizlik sağlarken üstün bakım hünerlerini devreye sokan Elidor Brezilya Keratin Terapisi Şampuanı, saçlarının ihtiyaç duyduğu besinleri içeriyor. Hidrolize keratin, marula yağı ve E vitamini ile zenginleştirilen formül, saçın keratin seviyesini besleyip güçlendiriyor ve yeniden hayata döndürüyor.

 

2.    Yeni Elidor Brezilya Keratin Bakım Kremi

Yumuşak ve pürüzsüz saçların sırrı Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serum Bakım Kremi, saçlarda ağırlık yapmayan hafif yapısıyla ön plana çıkıyor. Zenginleştirilmiş formülü ile düzenli kullanımda hem parlak hem de yumuşak saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor.

 

3.    Yeni Elidor Brezilya Keratin Bakım Sütü

Silikon içermeyen ve aktif seviyede hindistan cevizi yağı ile güçlendirilen Elidor Brezilya Keratin Terapisi Keratin Bakım Sütü, Hidrolize Keratin içeren formülüyle kuru ve yıpranmış saçlara ihtiyacı olan nemlendirici ve besleyici bakımı sağlayarak daha pürüzsüz saçlar sunuyor. Dakikalar içinde daha yumuşak ve parlak saçlara kavuşmak için Marula Yağı ve E Vitamini ile zenginleştirilmiş formülü saçı besler ve nemlendirir. Hafif formülü ile saçlarda ağırlık yapmayan ve saçları yağlandırmayan bakım sütü, elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olur ve kolay tarama sağlar.

 

4.    Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapisi Keratin Bakım Kürü

Isı ile aktifleşme teknolojisine sahip olan Elidor Keratin Bakım Kürü, bambaşka bir saç bakım deneyimi sunuyor. Tam 7 gün* boyunca pürüzsüz ve göz alıcı saçlar elde etmenize yardımcı olan bu ürün, yüksek ısı gerektiren saç şekillendiricileri kullanmadan önce uygulanıyor ve saç tellerinde koruma kalkanı oluşturuyor. Kolay şekillenen, elektriklenmeyen sağlıklı saçlar vaat eden bakım kürü, 180 derece ısı karşısında aktif hale gelen polimerler içeriyor. Saç tellerinizi korurken elektriklenmesini önleyen bakım kürü, 4 yıkamaya kadar göz alıcı ve nemli saçlar elde etmenizi sağlıyor.

 

Saç nemlendirici çeşitleri nelerdir ve nasıl uygulanmalı merak ediyorsanız ilgili içeriğimizi okumayı unutmayın.

 

Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serisini Kullananlar Ne Diyor?

Yeni Elidor Brezilya Keratin Terapisi Serisi kullanma fırsatını yakalayanlar, sonuçlardan gayet memnun.

 

Kabarık ve gür saç tellerine sahip kişilerin tercihi haline gelen yeni Brezilya Keratin Terapisi Serisi, kullananların memnuniyetini ve beğenisini kazanıyor. Saçlarının artık daha kolay şekillendiğini, kabarmadığını ve eskisinden çok daha yumuşak bir forma kavuştuğunu belirten kullanıcıların yorumları, seriyi satın almaya devam edecekleri yönünde. Siz de hayalinizdeki saçlara kavuşmak için Yeni Elidor Brezilya Keratin Serisi ürünleri ile hemen tanışın!

 

*4 yıkamaya kadar etkili formül

**ısıl işlem sonrası ürün uygulanmamış saça kıyasla