0

Keyif aldığınız bir hobiye sahip olmak hayatınızı zenginleştirirek, boş zamanlarınızda yapacak eğlenceli aktiviteniz olmasına ve yeni beceriler edinmenizi sağlar.

Tutkunu olduğunuz bir hobi bulduğunuzda ise günlük işlerin verdiği stresi azaltarak akıl egzersizi de yapıp bu yönünüzü de geliştirmiş olursunuz.. Bu noktada, burcunuzun karakterinize kattığı özellikleri öğrenerek, sizin için en uygun hobiyi bulmanızda fayda var. Böylece yeteneğinizin olduğu aktiviteleri keşfederek kendinize güveninizi ve benlik saygınızı da artırabilirsiniz.

İşte burcunuzun karakter özellikleri ve o özelliklere uygun seçebileceğiniz hobi önerileri;

Burçlara Göre Hobi Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik Burçlara Göre Hobi Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik

Boğa: Bir toprak burcu olan Boğa, pratik, yaratıcı ve inatçı özelliklere sahiptir. Çömlekçilik, trekking, yemek pişirme, fotoğrafçılık gibi hobi önerileri yeteneklerini göstereceği seçenekler arasında.

Aslan: Yaratıcı, etkileyici ve genellikle doğal bir şov adamı veya şov kadını olamaya yatkın bu ateş burcunun; eğlenceli olabilecekleri ve başkalarına ilham verebilecekleri hobi önerilerine ihtiyacı var. Karaoke, tiyatro, resim, bisiklet ve paintball gibi seçenekler tam Aslan’lara göre.

Terazi: İşbirlikçi, yaratıcı ve yaşamlarında dengeyi korumayı seven bu hava burçları estetik açıdan hoşa giden hobi önerileri arar. Trekking, kampçılık, kitap okumak, resim yapmak, sosyal kulüpler ve takı tasarımı gibi hobiler Terazi’lerin dikkate alması gereken seçeneklerden. Bu noktada klasik kitap önerileri yazımızdan da yararlanabilirsiniz.

Balık: Tekne gezintisi, seyahat, müzik, meditasyon, astroloji ve doğa yürüyüşleri, şefkatli ve yaratıcı olan bu su burcunu mutlu edecek aktiviteler arasında.

Koç: Koruyucu ve lider özelliğe sahip Koç’lar, zorluklara göğüs gerebilecekleri hobiler arar. Çeşitli spor aktiviteleri, özellikle basketbol ve dövüş sanatları, film izlemek, yeni yerler keşfetmek keyif alacakları birkaç seçenek arasında.

İkizler: Öğrenmeyi seven bu hava burcu zihinsel çeşitliliklerini gösterebilecekleri hobilerde iyidir. Kitap kulüpleri, yeni dil öğrenmek, yazı yazmak, özel ders vermek gibi aktiviteler onları oldukça mutlu eder.

Burçlara Göre Hobi Önerileri-3 - Saç Bakım Güzellik Burçlara Göre Hobi Önerileri-4 - Saç Bakım Güzellik

Yengeç: Derin duyguları olan yengeçler, başkalarını mutlu etmekten çok hoşlanırlar ve kendilerini güçlü hissettikleri hobiler ararlar. Dans, iç dekorasyon, antika toplama, ahşap işleri, hayır amaçlı etkinlikler, bu su burçları için ideal olacak hobiler arasında.

Başak: Başaklar üzerinde çalışabilecekleri hobiler arayan toprak burçlarındandır. Hayvan hakları veya politik konular, el sanatları, dil öğrenmek, yazı yazmak ve bahçıvanlık seçenekleri tam onlara göre. Ayrıca düzen ve tertip konusundaki titizliğiyle bilinen bir başak burcuysanız, boş vakitlerinizde evinizi, odanızı ve çalışma alanınızı düzenleyebilirsiniz.

Akrep: Olaylara çoğunlukla, ya hep ya hiç perspektifinden yaklaşmaya meyilli Akrepler, güçlerini kullanacakları hobilere yönelirler. Astrofizik, astroloji, müzik, mücevher tasarlamak, yoga ve meditasyon onlar için oldukça uygun hobi önerileri arasında.

Yay: Büyük maceracı olan bu ateş burçları, hayat felsefelerinin bir parçası olabilecek hobiler arar. Yemek yapmak, sanatsal etkinlikler, müzecilik, kamp yapmak, blog yazmak, yeni bir dil öğrenmek gibi seçenekler tam onlar için.

Oğlak: Oğlak burçları genellikle çok fazla çalıştığı için kendilerini rahatlatacakları hobiler arar. Yoga, golf, el işi yapma, bilgisayar oyunları onları rahatlatıp, mutlu edecek hobiler arasında.

Kova: Bilgili ve arkadaş canlısı Kova’lar, hedef odaklı hobiler sever. Topluluk çalışmaları, yazı yazmak, çizim yapmak, bulmaca çözmek, ekstrem sporlar ve yeni diller öğrenmek kovaların başarılı olacağı hobi önerilerinden.

 Ayrıca Kasım ayı burç yorumları yazımız ilginizi çekebilir.