0

Ay burcunuzu biliyor musunuz? Ay burcu eski dönemlerden beri duygularla ilişkilendiriliyor. Ayrıca astrolojik kimliğinizin en önemli kısımlarından biri. Çünkü duygusal yönünüzü, hislerinizi, sezgilerinizi ve anılarınızı temsil ediyor. Aynı zamanda hayatınızdaki anne figürünün etkileriyle ilişkilerinizi ve başkalarına bakışınızı da belirliyor.

Kısaca ay burcunuzu bilmek, duygularınızı ve kendinizi samimi bir düzeyde anlamak demek.

Ay Burcunuz Kişiliğinizle İlgili Ne Anlatıyor?-1

Koç Burcu

Ay burcu Koç olanlar dürtülerini dikkate alan, tutkulu ve heyecanlı kişilerdir. Bu duyguları açıkça ifade edemeseler bile başkalarının ihtiyaçlarını sezgisel düzeyde anlamalak isterler. Ay Koç burcu insanı eğer kötü bir gün geçiriyorsa huysuz ve savunmacı davranabilir. Ancak iyi bir günde harika bir duygusal problem çözücüdür.

Boğa Burcu

Ay’ın favori eşleşmesi Boğa burcudur. Ay’ı Boğa’da olan biri özünde şehvetli ve sanatçı ruhludur; sevdiklerine karşı daima nazik, zarif ve sadıktır. Hayatın inceliklerinden zevk alır ve güzel yemekler yemeyi, güzel yerlere seyahat etmeyi sever; kısaca dünyanın tüm nimetlerinden sonuna kadar yararlanır.

İkizler Burcu

Ay burcu İkizler olanlar iç dünyalarını konuşmaktan keyif alırlar. Duygularını rasyonelleştirme yeteneklerinden dolayı duygusal olarak zeki olma eğilimindedirler. Gökyüzünde bir yaşam partneri olan tek burç olduğu için (Yunan mitolojisindeki ikizler Castor ve Pollux) ilişki odaklıdırlar ve ilişkilerini sağlam tutmak için meseleleri daima konuşarak çözmek isterler.

Ay Burcunuz Kişiliğinizle İlgili Ne Anlatıyor?-2

Yengeç Burcu

Ay, Yengeç burcunun doğal hükümdarıdır. Ay burcu Yengeç olan kişilerin duyguları da sezgileri de çok güçlüdür. Olayları farklı açılardan görme yeteneğine sahiplerdir. Ancak kendilerini güvende hissettikleri kişilere tutunur ve aksi durumlardan da kaçarlar. Böyle ortamlarda kendilerini koruma altına almak için adeta kıskaçlarını ve kabuklarını kullanırlar.

Aslan Burcu

Ya büyük oyna ya da oynama! Ay burcu Aslan’da olan kişiler sevgilerini cömert şekilde göstermeyi seven insanlara değer verirler. Başkalarına cömert hediyeler vermeyi ise ateşli egolarını destekleyen ve ilgi odağı olmalarına izin veren kişileri takdir etmek olarak görürler. Eğer birisi egolarına zarar verirse sinirle ve hızla uzaklaşırlar. Ama sevgi verilirse sonsuza dek karşısındakine ait kalabilirler.

Başak Burcu

Ay burcu Başak olanlar burcun doğası gereği analitiktir. Merhametli, sabırlı ve adildirler. Bununla birlikte duygusal olarak kenara itildiklerinde sert tepkiler verebilirler. Ancak iyi haber şu ki, ay Başaklar dramadan hızla uzaklaşmayı da iyi bilir. Ayrıca eleştirel ve seçici olmakla ünlüdürler.

Ay Burcunuz Kişiliğinizle İlgili Ne Anlatıyor?-3

Terazi Burcu

Ay’ı Terazi burcunda olan kişi, arkadaşlıkları aracılığıyla dengeli bir yaşam sürer. Sevecen ve sevgi dolu bir partner olarak duygularını ifade etmek için çekiciliğini ve zekasını kullanır, taptıkları insanı hediyelere ve sürprizlere boğar. Bununla birlikte adaletin terazisi ile temsil edilmesi; onu eleştirel, rasyonel ve zaman zaman daha az duygusal hale getirebilir.

Akrep Burcu

Ay burcu Akrep olanlar sezgisel, yoğun ve dönüştürücü bir enerjiye sahiplerdir. Genellikle derinlerde sakladıkları yoğun duygularını gizlemek için dış dünyaya karşı bir maske kullanırlar. Ancak birine gerçekten güvenebileceklerinden emin olduktan sonra kalplerinin kapılarını açabilirler.

Yay Burcu

Ay Burcu Yay olanlar doğuştan şanslı sayılır. Seyahat etmeyi, egzotik tatlar denemeyi ve felsefi entelektüel sohbetlerle çevrili olmayı severler. Ancak kışkırtıldıklarında karşılık vermek ve kendilerini korumak için oklarıyla karşıdakinin şah damarını hedef alabilirler.

Ay Burcunuz Kişiliğinizle İlgili Ne Anlatıyor?-4

Oğlak Burcu

Ay Oğlak burcu, kendisinden ve etrafındakilerden sabır ister. Oldukça çalışkandır, hedeflerine ulaşmak için azmini kullanır. İç benliğini dünyevi tanınma yoluyla gördüğü için onun için başarı çok önemlidir. Hayatı fazlasıyla ciddiye alır, bu nedenle ay Oğlakların eğlenceli ve rahatlatıcı şeylere öncelik vermeye ihtiyacı vardır.

Kova Burcu

Ay’ı Kova burcunda olan biri keşfetme ve bağımsızlık konularına önem verir. Doğası gereği bir öncüdür, kendisine benzer düşüncelere sahip kişileri bulmak için benzersiz içgörülerini kullanır. Bazen duygusal olarak mesafeli olabilir ve kendi düşünce tarzına bağlı kalmayanları reddedebilir. Mutlu olabilmesi için güvende hissedebileceği ve güçlü insanlarla çevrelenmesi gerekir.

Balık Burcu

Ay’ı Balık burcundakiler doğası gereği ruhsal olarak uyumlu, yaratıcı ve duygusaldırlar. Bu duyarlı ve empatik kişiler, başkalarının duygularını kolayca emebilir. Bu da içlerinde çelişkili duygular yaratabilir. Mutlu bir yaşam sürebilmeleri için duygusal fanteziyi gerçekten ayırmayı öğrenmeleri gerekir.

Burçlara Göre Hobi ÖnerileriTemmuz Ayı Burç Yorumları ve Ağustos Ayı Burç Yorumları yazılarımız ilginizi çekebilir.