0

Kötü bir Haziran geçirmeyen var mı? Tutulma mevsimi ve Merkür gerilemesi nihayet ortadan kalkmışken Temmuz 2021’de tüm burçları daha sakin astro hava koşulları bekliyor. Şimdiden bu önemli tarihleri takviminize kaydedin:

  • 9 Temmuz Cuma: Yengeç burcunda Yeni Ay.
  • 22 Temmuz Perşembe: Güneş Aslan burcuna gidiyor.
  • 23 Temmuz Cuma: Kova burcunda Dolunay.
  • 28 Temmuz Çarşamba: Jüpiter retrosu Kova burcuna geçiyor.

9 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, tutulma sezonunun sona ermesinden bu yana ilk Yeni Ay’ımız. Yengeç, duygusallığıyla öne çıkan bir su grubu burcu olduğu için gereğinden fazla duygusallaşırsanız şaşırmayın. Neyse ki gözyaşları uzun sürmeyecek.

22 Temmuz’da Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle parti başlıyor. Aslan, burçların en eğlencelisi. Bu dönemde keyifli organizasyonlar planladığınızdan emin olun.

23 Temmuz’da Kova burcundaki dolunay için notlarınızı daha dikkatli alın. Dolunay’ın iki kez aynı burçta olması nadir görülen bir durum (22 Ağustos’ta yeniden var). Temel olarak her ikisi de önünüze mücadele etmenizi gerektirecek konular çıkarabilir.

Jüpiter ise şans ve genişleme gezegeni. Mayıs ayından beri Balık burcunda süzülmenin tadını çıkarıyordu. Ancak 20 Haziran’da gerilemeye başladı ve 28 Temmuz’da, aralık ayının sonuna kadar kalacağı Kova burcuna geri dönüyor. Kova burcundaki ilk dolunay sırasında düşündüğünüz şeylerden bazıları 2021 hikayenizde önemli bir rol oynamaya başlarsa şaşırmayın.

Tüm bunlar Güneş burcunuzla ilgili. Ay burcunuzun da kişiliğinizle ilgili birçok şey anlatabileceğini hatırlatalım.

Temmuz Ayı Burç Yorumları-1 - Saç Bakım Güzellik Temmuz Ayı Burç Yorumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Temmuz ayı Koç burcu

Geçen ayki gerilemeler ve tutulmaların ardından temmuz ayı, Koç burcu için adeta bir kumsal havasında hissedilecek. Yeni Ay’la birlikte ailenizdeki rolünüz değişebilir ve daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. 22 Temmuz’daki Güneş hareketi ise gerçekten kalabalıklarda ilgi odağı olmanızı sağlayacak. Ay sonuna doğru Dolunay gökyüzünü elektriklendiriyor. Bu süreçte sanat ve yaratıcılık gerektiren işlerle meşgul olmak isteyebilirsiniz. Ruhunuzu neyin beslediğini düşünün ve hemen harekete geçin.

Temmuz ayı Boğa burcu

Boğa burcu için zor geçen haziranın ardından temmuzda işler biraz daha normalleşecek. Yeni Ay, haritanızın arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve kardeşlerinizle ilgili alanını harekete geçirir. Bu nedenle muhtemelen sosyalleşmek için motive hissedeceksiniz. 22 Temmuz’daki Güneş hareketiyle odağınızı daha çok ev ve aile konularına çevireceksiniz. Zor bir ailevi sıkıntı canınızı sıkıyorsa çözmek için harika bir zaman. Ayın son haftasında kariyerinizde profesyonel olarak neyi başarmak istediğinize dair daha derin bir anlayış geliştireceksiniz. Büyük düşünmenin zamanı geldi. Jüpiter bir daha 2032’ye kadar kariyer bölgenize geri dönmeyecek, bu dönemin kıymetini bilmelisiniz.

Temmuz ayı İkizler burcu

Ayın ilk günlerinde İkizler burcunu gelecek planlaması bekliyor. Kişisel finans konularına yönelebilirsiniz. Sonraki haftalar boyunca takviminizi meraklı ruhunuza dokunan etkinliklerle doldurmayı unutmayın. Sosyalleşmek için harika bir dönem. 23 Temmuz’daki Dolunay ise genişlemenin sizin için ne anlamına geldiğini belirlemenize yardımcı olacak. Ay sonuna doğru ufkunuzu genişletmek için seyahat planlamak, okula geri dönmek gibi düşüncelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Temmuz Ayı Burç Yorumları-3 - Saç Bakım Güzellik Temmuz Ayı Burç Yorumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Temmuz ayı Yengeç burcu

Doğum gününüz kutlu olsun! Düşüncelerinizi ve duygularınızı uzunca bir süre kenara koydunuz. 9 Temmuz’da kendi burcunuzdaki Yeni Ay, içsel gerçeklerinizin ön planda olmasını sağlayacak. Sonraki birkaç hafta boyunca Aslan enerjisiyle, değerlerinizle uyumlu hedefler belirleyin. Bu dönem kendinizi başarıya hazırladığınızdan emin olmak için mükemmel bir fırsat. Ay sonundaki Dolunay’la ise en sıradan eylemlerin bile bir tepki olduğunu keşfedeceksiniz. Yüzeye çıkan düşüncelere ve duygulara daha çok dikkat edin. Niyet belirlemekten korkmayın.

Temmuz ayı Aslan burcu

Temmuz ayına girerken nefesinizi tutmak için aktif bir çaba gösterin. Ayın ilk günleri kişisel bakımınıza zaman ayırmak için mükemmel. 22 Temmuz’da Güneş kendi burcunuza doğru ilerliyor. Yani sizin döneminiz. İçinizdeki çocukla bağlantı kurun ve eğlencenin tadını çıkarın. Ay sonunda gerçekleşecek Dolunay size dinamik ruhunuzu, dayanıklılığınızı hatırlatacak. Bu yüzden girdiğiniz ortamlara cesaretle liderlik ettiğinizden emin olun. Jüpiter retrosu yüzünden sonraki birkaç ay içinde önünüze çok sayıda heyecan verici anlaşma sunulursa şaşırmayın.

Temmuz ayı Başak burcu

Temmuz ayının başında daha büyük adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde başkalarıyla iş birliği yapmak sizi ileri taşır, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar. 22 Temmuz’dan itibaren içsel bir döneme giriyorsunuz. Dolunay’da ise mevcut gerçeklerinize iyi ve sert bir şekilde bakmak için ilham alacaksınız. Sizin için ne iyi ne değil? Bakın, değiştirin ve gerekliyse eksiltin. Önümüzdeki birkaç ay içinde Jüpiter, her şey için zamanınız olduğundan emin olmak için bir sistem oluşturmanıza yardımcı olacak. Zaten organize olmaktan daha çok sevdiğiniz bir şey yok. Bu yüzden tadını çıkarın.

Temmuz Ayı Burç Yorumları-5 - Saç Bakım Güzellik Temmuz Ayı Burç Yorumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Temmuz ayı Terazi burcu

Biliyoruz, çok yorgunsunuz. Neyse ki güzel haberlerimiz var. Temmuz başında sizi miras, itibar ve başarıyla ilişkili alanlarda fırsatlar bekliyor. 22 Temmuz’dan itibaren ağınızı geliştirmenin yollarını düşünün. Dolunay’la birlikte ay sonuna doğru özel becerilerinizi, yeteneklerinizi, bakış açınızı göz önünde bulundurarak kendinizi geliştirmek için mükemmel bir dönem başlıyor. Ay sonunda yaratıcılık alanınız harekete geçecek. Bu yazdığınız oyunu sonunda bitireceğiniz, podcast’inizi başlatmanız gibi beklettiğiniz işleri tamamlamanız anlamına gelebilir.

Temmuz ayı Akrep burcu

Sizin için güzel bir ay olacak. Ayın ilk günlerinde seyahat, felsefe ve keşif yoluyla ufkunuzu genişletmek için ilham alacaksınız. Yeni bir şeyler öğrenmek için harika bir zaman. 22 Temmuz’dan sonra ev ve aile yaşamınız ön planda. Bu dönemde yuvanıza maddi, manevi yatırım yapın. Dolunay ise kariyeriniz konusunda neyi başarmak istediğinizi değil, zirveye ulaşmak için nerede durmanız gerektiğini hatırlatacak. Ay sonunda miras, itibar gibi alanlara şans ve bolluk geliyor.

Temmuz ayı Yay burcu

Temmuz ayının ilk günlerinde her eylemin bir sonucu olduğunu ve enerji alışverişinin paha biçilemez olduğunu hatırlayacaksınız. Bu dönemde geçmiş anıları ve deneyimleri, çözülmemiş sorunları düşünebilirsiniz. Bırakın bunlar daha derine inmek için size ilham versin. 22 Temmuz’dan itibaren spontane hafta sonu gezileriyle eğlenmenin tadını çıkarın. Ay biterken sosyal çevreniz büyüyebilir. İlham veren, sizin gibi düşünen insanlarla bağlantı kurmak için muhteşem zamanlar.

Temmuz Ayı Burç Yorumları-7 - Saç Bakım Güzellik Temmuz Ayı Burç Yorumları-8 - Saç Bakım Güzellik

Temmuz ayı Oğlak burcu

Ayın başında ciddi taahhütlerde bulunmaya hevesli olacaksınız. İster profesyonel bir sözleşmeye ister heyecan verici bir ilişkiye evet diyor olun, Yeni Ay, ittifaklarınızı sağlamlaştırmanızı sağlayacak. Sonraki birkaç hafta boyunca kendinizi ekstra derin düşüncelere dalmış hissedebilirsiniz. Bu dönem, kendinizle temas kurmak için harika bir zaman. Ay sonundaki Dolunay, her şeyi farklı bir ışıktan görmenize yardımcı olacak. İyi, kötü, çirkin ne varsa ortaya dökülebilir. Önümüzdeki birkaç ay içinde ise parayla ilişkinizi yeniden tanımlamanızı öneririz.

Temmuz ayı Kova burcu

Ayın ilk haftası sizi günlük gerçeklerinize dürüstçe bakmaya teşvik edecek. Zamanınızı nasıl geçiriyorsunuz? Nasıl hayal kuracağınızı unutacak kadar sorumluluklara mı kapıldınız? Bu sorular, gündeminizde olabilir. Sonraki birkaç hafta boyunca, birine kalbinizi açmanın sizin için ne anlama geldiğini düşünün. Belki de yaşamınıza birini almanın veya ilişkinizi bir adım öteye taşımanın zamanı gelmiştir. 23 Temmuz’da burcunuzda gerçekleşecek Dolunay sizin için önemli. Çünkü yeni ve heyecan verici yollarla kişisel kimliğinize derinlemesine dalmanızı sağlayacak. Kısaca, başkalarının harekete geçmesini beklemeyin, şüphe duyuyorsanız siz örnek olmayı deneyin.

Temmuz ayı Balık burcu

Şu sıralar Yengeç mevsimi olduğu için herkes hassas ve duygusal. Ama herkes, içinden taşan hislerle bir Balık kadar iyi baş edemez. Ayın ilk haftasında sanat, yaratıcılık ve tutkuyla ilişkili alanlar gündeminizde. Soyut olmaktan korkmayın, şiir yazın, resim çizin… Sonraki birkaç hafta, eğer takviminiz iş yoğunluğuyla doluysa araya bazı heyecan verici planlar eklemeyi unutmayın. Ardından Dolunay sizi duygusal sağlık konusuna itecek. Bu ay sezgileriniz fazla mesaide. Dış dünyanız aslında içsel realitenizi yansıtır. Bu yüzden zamanınızı programlarken günlük hayatınızdaki değişimlerin hislerinizi nasıl etkilediğini not edin. Son olarak Jüpiter size kendinize inanmayı öğretecek. Büyük hayaller kurun, dileklerinizi ciddiye alın. Çünkü bu dönem sizin için sihirli ve her şeyi mümkün kılabilir.