0

Aslan burcu tarih aralıkları: 24 Temmuz - 21 Aralık

Aslan burcu elementi: Ateş

Aslan burcu taşları: Altın ve yakut

Aslan burcunun uğurlu sayısı: 1 ve 4

Aslan burcunun simgesi: Aslanın yelesi ve kuyruğu

Aslan burcu gezegeni: Güneş

Aslan burcu hangi burçlarla anlaşır? Yay ve Koç 

Öz güvenli, mağrur ve gururlu halleri ile tanınan Aslan burcu, zodyağın lider burcu olarak bilinir. Aslan burcunun anlamı yöneten, gösterişli ve koruyan demektir. Aslan burcu yükseleni olanlar, yıllık Aslan burcu yorumu okuyarak o yıl yaşayabilecekleri gelişmeleri öğrenebilir. Peki, Aslan burcunun özellikleri nelerdir? Gelin tüm bu konulara yakından bakalım.

Aslan Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-1 - Saç Bakım Güzellik Aslan Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Aslan burcu tıpkı doğada olduğu gibi burç grupları içinde de önder ve kraldır. Bu nedenle Aslan’ları tanımlayan en iyi sözcük; “'Yönetirim.”dir. Zodyağın lider grubu, başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek ister. Aslan burcu özellikleri arasında kibirli olması ve her şeye karışması dikkat çeker. Aslan burcuna mensup kişiler yaşam sahnesinde her zaman parlamak, odak noktası olmak ister. Bu kişilerin organizasyon yetenekleri vardır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek onlar için son derece önemlidir. İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü ve başkalarına yardım etmeyi seven Aslan'lar genellikle iyimser kişilerdir. Ancak sabırları taştığı zaman karşısındakine sert bir şekilde tavır gösterirler.

Aslan burçları zor günler geçirdiğinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş, onları en karanlık günlerinde bile aydınlığa çıkarmaya yardım eder. Aslan burcu; Yay, Koç ve Kova burcu ile iyi anlaşırken Akrep, Oğlak ve Yengeç’ler ile çoğu zaman iyi geçinemez. Aslan burcu aşk konusunda adaletli ve şefkatli bir burçtur. Partnerinden her daim ona güvenmesini isteyen Aslan’lar bu ihtiyaçları giderilmediği zaman çocukça huysuzluklar yapabilir.

Aslan Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-3 - Saç Bakım Güzellik Aslan Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan burcu özellikleri kadın ve erkeklerde bazı konularda farklılık gösterebilir. Aslan burcu kadını yapısı gereği insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmaz. Aslan burcu kadınlarının enerjileri her zaman yüksek seviyededir. Bu burcun gezegeni olan Güneş sayesinde Aslan kadınları, enerjik davranışları ile çevresindeki insanlara olumlu hisler katar. Aslan burcu kadını özellikleri arasında güçlü, sıcak kanlı ve samimiyet gibi özellikler sıralanabilir.

Aslan kadınları, enerjik davranışlarının yanı sıra heyecanlı tavırları ile de arkadaş ortamında her zaman istenen karakterlerdir. Bu kadınlar giyinmeye, iyi görünmeye meraklıdır ve girdikleri ortamlarda; kıyafet, aksesuar ve saçlarıyla hemen dikkat çeker. Sahne duruşu ve yürüyüşüne sahip olan Aslan kadınları, gururunu kıracak herhangi bir söz ve davranıştan ise hiç hoşlanmaz.

Aslan burcu kadını hangi burçlarla anlaşır?” sorusuna “Yay ve Koç” olarak cevap verilebilir. Aslan burcu kadını zaafları arasında lüks yaşama düşkünlük ve sürekli göz önünde olmak gibi durumlar bulunur. Aslan burcu kadınları, içinden geldiği gibi davranan kişilerdir. Doğallığı seven ve bu şekilde davranan Aslan kadınları karşısındakinin de böyle olmasını ister.

Aşk hayatında özgür ve rahat bir ilişki yaşamayı severler, ilişkilerinde kıskanılmaktan nefret eder. Aslan burcu kadını cinsellik sırasında oldukça ateşlidir. Bu kadınlarla beraber olmak isteyen erkekler anlamlı sözler ve tutkulu bakışları ile partnerini harekete geçirebilir. Aslan burcu kadınlarına cinsel ilişki sırasında tutkulu sözler söylemek onları baştan çıkarır.

Aslan Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-5 - Saç Bakım Güzellik Aslan Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Aslan Burcu Erkeği Özellikleri

Aslan burcu özellikleri erkek kişiler için sıcak, romantik, ateşli aşıklar olarak sıralanabilir. Bu burcun erkekleri birlikte olduğu insanın ayaklarını yerden kesebilir. Aslan erkekleri, iyi bir konuşmacı oldukları için partnerlerine güzel aşk sözleri söylemekte ustadır. Bu burca mensup erkekler, bulundukları her ortamda sevgilerini ilan etmeye hazırdır.

 

Aslan burcu erkeği doğası gereği toplum içinde kendini belli eden yapıdadır. Aslan burcu erkeğinin özellikleri arasında lider olmak vardır. Bu grubun erkekleri için toplumda saygı görmek ve insanları yönetmek önemlidir. Aslan burcu erkeği özellikleri arasında kendine güven de öne çıkar. Bu burcun erkeği eğlenceli davranışlarının yanı sıra arkadaş ortamında da sevilen bir karakterdir. Aslan burcu erkekleri iyi niyetlidir. Her insana yardımcı olmayı isteyen ve yardımsever olan bu kişiler, insanların huzurunu ve rahatını düşünür. Bununla beraber Aslan erkekleri devamlı yeni şeyler keşfetmek ister.

Gece hayatına düşkün Aslan erkekleri, her daim iyi görünmek ve kokmak ister. Axe Black Night Sprey Deodorant, hayatı gece yaşayan ve gecenin sürprizlerine karşı her daim hazır olmak isteyen Aslan erkekleri için en ideal bakım ürünlerinden biridir. Dual-Action teknolojisi sayesinde ter kokusuna karşı 48 saat koruyan ve ter kokusunu maskelemeyip durduran ürün ile sedir ağacı ve ferah nanenin muhteşem uyumunu üzerinizde taşıyabilirsiniz. Axe Black Night Sprey Deodorant ile her geceyi özel kılmak için ürünü şimdi satın alabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği aşk yaşamı oldukça hareketlidir. Bu kişiler karşı cinsi çok kolay bir şekilde etkileyebilir. Bu yüzden Aslan’lar ilişkilerinde kıskanç bir partnerle beraber olmamalıdır. Aşk yaşamında baş döndüren bir etkisi olan Aslan erkekleri, gerçekten aşık olduğunda partnerine son derece sadık olur. Aslan burcu erkeği cinsellik konusunda yoğun hisler yaşar ve partnerinden sürekli olumlu sözler duymaktan hoşlanır. Bu erkekler en küçük bir ilgisizlik karşısında tüm dengelerini yitirebilir. “Aslan burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?” sorusuna; “Kendine güvenen ve iddialı kıyafetler giyen kadınlar.” şeklinde cevap verilebilir.