0

İkizler burcu tarih aralıkları: 22 Mayıs - 21 Haziran

İkizler burcu elementi: Hava

İkizler burcu taşları: Akik ve agat

İkizler burcunun uğurlu sayısı: 8, 11, 18

İkizler burcunun simgesi: İkiz kardeşler

İkizler burcu gezegeni: Merkür

İkizler burcu hangi burçlarla anlaşır? Terazi ve Kova

Meraklı, zeki, istekli ve kıpır kıpır halleri ile tanınan İkizler burcu, astrolojinin üçüncü burcudur. İkizler burcunun anlamı düşüncelerle var olmaktır. İkizler burcu yükseleni olanlar, yıllık İkizler burcu yorumu okuyarak yıl içinde yaşayacakları gelişmeleri öğrenebilir. Peki, İkizler burcunun özellikleri nelerdir? Gelin İkizler burcuna dair merak edilenlere yakından bakalım.

İkizler Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-1 - Saç Bakım Güzellik İkizler Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-2 - Saç Bakım Güzellik

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İnsanların hızlı düşüncelerine ayak uydurmak ve çok yönlü olmak İkizler burcunun özellikleri arasında en çok öne çıkan durumlardandır. Bu burca mensup olanlar, aynı anda birkaç işi birden yapabilme özellikleri ile de bilinir. İkizler burcu özellikleri içinde her işe kolayca adapte olmak başı çeker.

İkizler burcu kişileri değişken karakterli yapıları ile tanınır. İkizler burcu olanlar, son derece neşeli ve mutlu oldukları bir an sonrasında aniden mutsuz olabilir. Bu nedenle de çevreleri tarafından sürekli yanlış anlaşılabilirler. İkizler insanları, herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa bunu çok iyi şekilde gizleyebilir.

Pratik zekalarıyla öne çıkarlar, çekici ve akıllı kişilerdir. Dolayısıyla onları özetleyen en iyi ifade; “Düşünüyorum” olabilir. İkizler kişileri hep yeni arayışlar peşindedir. Uzun soluklu işler ve çalışmalar İkizler insanlarını yorar. İkizler burcu olan kişiler, kendileri için tutumlu olmalarına karşın başkalarının paralarını kolayca harcamayı sever.

Çok yönlü ve zeki İkizler burcu aşk hayatı konusunda hızlıca fikir değiştirebilir. Geniş sosyal çevresi ile bilinen İkizler insanı, hava elementinin vermiş olduğu güçle harika bir iletişimci olur. Sürekli yeni bilgi arayışında olan bu insanlar, konuşmayı çok sever.

İkizler burcunun motivasyonu özünde hiçbir zaman daha fazla para değil, bunun yerine daha fazla arkadaşa sahip olmak ve çok muhabbet edebilmektir. Tam bir sosyal kelebek olan İkizler, müthiş bir taklit yeteneğine sahiptir. Gezmek, keşfetmek ve seyahat etmek İkizler burçlarına canlılık katar. İkizler burcu en çok Kova ve Terazi burçlarıyla anlaşır.

İkizler Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-3 - Saç Bakım Güzellik İkizler Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-4 - Saç Bakım Güzellik

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu kadınları sosyaldir. Sohbet etmeyi seven bu kadınlar tanıştığı herkesi şaşırtır. İkizler kadını doğası gereği yeteneklidir ve yaptığı işleri kolay hale getirmek konusunda başarılıdır. İkizler burcu kadını esprili ve yaratıcı olur. Bu kadınlar yaratıcılık gerektiren resim ve fotoğrafçılık gibi işlerde oldukça başarılıdır.

İkizler burcu kadınının iki farklı yönü bulunur. Bunlardan biri kaygısız ve bekar olmaktan memnun olandır, diğer ise istikrarlı ve güvenli bir ilişki peşindedir. Tüm bunların yanında İkizler kadını ile yaşanan aşk asla sıkıcı olmaz. Ruhu olan birine ihtiyaç duyan bu kadınlar doğru kişiyi buldukları zaman elinden gelen her fedakarlığı yapar. Ancak yine de İkizler kadını, hobileri ve ilgi alanları için biraz özgürlüğe de ihtiyaç duyar.

Çekici İkizler kadınları, hareketli sosyal yaşantılarından daima iyi görünmeyi de önemser. Simple %10 Niasinamid Booster Serum, daha canlı ve enerjik görünmek isteyen İkizler kadınları için en ideal cilt bakım ürünleri arasındadır. Simple Booster Serum içeriğinde yer alan Niasinamid (Vitamin B3) ve Vitamin 5 ile cilde özenle bakım yapar. Daha genç görünen, eşit tonlu ve nemli bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Multi-Action özelliğine sahip serum, cildin esnekliğini de artırarak erken yaşlanma belirtileri ile mücadele eder. Simple %10 Niasinamid Booster Serum özellikleri ve içeriği hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen tıklayın!

İkizler kadını özellikleri arasında aşkta zekaya önem vermek de vardır. İkizler burcu kadını zaafları içinde sapyoseksüellik bulunur. Bu kadınlar keskin zekaya aşıktır. Zekası ile öne çıkmayan partnerler İkizler kadınlarını tatmin etmez. İkizler burcu kadını cinsellik konusunda cilvelidir ve cinsel ilişkide partneriyle iletişimde olmayı sever. Bu kadınlar sözel becerilerini, kelime oyunlarını ve şakalarını takdir edecek bir partner arar. “İkizler burcu kadını hangi burçlarla anlaşır?” sorusu “Terazi, Kova ve Koç.” olarak cevaplanabilir.

İkizler Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-5 - Saç Bakım Güzellik İkizler Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-6 - Saç Bakım Güzellik

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeği, hareketli ve değişken yapısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Aynı zamanda oldukça entelektüeldir. Kültürel bilgileri ile çevrelerindeki insanları kısa sürede etkileyen bu erkekler, sonsuz bir araştırma ve öğrenme isteğine sahiptir. İkizler burcu özellikleri arasında zekalarını ve enerjilerini her daim canlı tutma arzusu bulunur. Çevresine karşı oldukça duyarlı ve yardımsever olan İkizler erkeği eğlenceli ve sempatiktir. Bu burcun erkekleri ile birlikteyken sıkılmak pek mümkün değildir.

İkizler burcu erkeğinin özellikleri arasında seyahat etmeyi sevmek de bulunur. Gezginlerin ve kaşiflerin İkizler burcundan çıkması tesadüf değildir. İkizler erkeği;  kibar, zeki, etkileyicidir ve güzel konuşmayı bilir. Bu erkekler sorunlara karşı diğer insanlar gibi düşünmek yerine pratik çözümler üretmeyi tercih eder. Pek çok insanın içinden çıkamadığı sorunlar karşısında kısa sürede başarılı çözümler üretir.

İkizler burcuna mensup olan kişiler, çalışmayı sever ve kazandıkları paranın kıymetini bilir. Doğru yatırımlar yapmak ve tasarruf etmek İkizler erkeği için önemlidir. Kıvrak zekaları ile zaman zaman insanların kafalarını karıştıran bu burcun erkekleri, değişken ruh halleri ve çabuk sıkılabilmeleri ile tanınır.

İkizler burcu erkeği aşk hayatında değişken ve hareketli yapısı ile bilinir ve flört etmeyi sever. Bu erkekleri, farklı özelliklere sahip enerjik kadınlar cezbeder. İkizler erkekleri bu kadınlara kısa zamanda aşık olabilir. Bağlanmak ise bu erkekler için oldukça zordur. Çünkü bu burcun erkekleri, uzun süreli ilişkileri yürütmek için yaşantılarından ödün vermek istemez. İkizler erkeği ancak çok aşık olduğu zaman uzun süreli bir ilişkiye adım atabilir ve evlilik düşünebilir.

İkizler burcu erkeği cinsellik konusunda ten uyumu ve cinsel isteğin yanı sıra zekasının uyarılmasına da ihtiyaç duyar. İkizler erkeğini zekası ile etkileyebilen kadınlar onda ilgi uyandırır. Bu erkekler, cinsel hayatlarında yeniliklerden ve yeni şeyler denemekten hoşlanır. İkizler erkeği durağan bir cinsel yaşam yerine fantezilerden hoşlanır. “İkizler burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?” sorusu; “Heyecan verici, yenilikleri seven, zeki ve hareketli kadınlar.” olarak yanıtlanabilir.