0

Terazi burcu tarih aralıkları: 22 Eylül - 23 Ekim
Terazi burcu elementi: Hava
Terazi burcu taşları: Opal mücevhertaşı
Terazi burcunun uğurlu sayısı: 3, 9, 15, 27, 54 ve 64
Terazi burcunun simgesi: Terazi
Terazi burcu gezegeni: Venüs
Terazi burcu hangi burçlarla anlaşır?: İkizler, Aslan, Yay, ve Kova

Hayatının her alanında denge arzusu peşinde olan Terazi burcunun doğası epey gelgitlidir. Terazi burcu özellikleri arasında tartışmalardan kaçınması, karar vermekte zorlanması, hayalperest olması, hayatında sürekli denge araması ve çok yönlü düşünmesi yer alır.  Bu denge arayışı onu hem dışa dönük hem de içe dönük davranmasına iter. Bulundukları ortama göre stratejik davranabilir.

Tüm bu dengesizlik nedeniyle Terazi burçlarını gerçekten anlayabilmek zordur çünkü çok çelişkili ve karmaşık bir izlenim yaratabilir. Empati kurma yeteneği sayesinde diğer insanlar hakkında kolayca fikir edinebilse de kendisini çözmesi uzun zaman alabilir.Terazi burcu yorumu hakkında detaylı bilgi için yazının devamındaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

Terazi Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-1 - Saç Bakım Güzellik Terazi Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Terazi burcu duyduğu yoğun şefkat ve empati duygularıyla başkalarına yardım etmek ister. İnsan ilişkilerinde çatışmayı sevmez ve genelde bu durumdan kaçınır. Bu özelliği, Terazi burcunun başkaları tarafından manipüle edilmesine neden olabilir. Terazilerle geçinmek çok kolaydır ancak tutarlı bir ilişki sürdürmek biraz imkansızdır. Teraziler herkesi memnun etmek ister ve her an uzlaşıya açıktır. Başkalarına hayır demekte ise zorlanırlar.

Terazi burcu bir ikileme düştüğünde karar vermekten kaçınır, bir başkasının kendi hayatı hakkında söz söylemesine bile ihtiyaç duyabilir. Terazi burcu aşk hayatında hissettiği güvensizliği ve eksikliği giderebilen kişilere çekilir. Çünkü onun için ilişkisi kendisine yol gösterici olmalıdır.

Terazi burcu başkalarının görüşlerine çok önem verir. Olumsuz görüşlerden kaçınmasına rağmen spot ışığında yer almaktan kendisini alamaz. Aynı zamanda

Terazi burcu için her şeyin net olması gerekir çünkü bilinmeyenden korkar. Bilinmeyeni ortadan kaldırmak için Terazi burcu sürekli plan yapar ve hayatını organize eder. Terazi burcu eski kalıplarda sıkışıp kalmaktan nefret eder ve hayatında monotonluk istemez. Eğlenceli, yaratıcı ve kalıpların dışında düşünebilen bir kişidir. Teraziler güzelliği önemser ve kişiliklerini yansıtan, özenli bir estetik zevke sahiptir.

Clear Women Yumuşak ve Parlak Şampuan, saç bakımı konusunda da oldukça hassas Terazi kadını için en ideal ürünlerden biri olabilir. Kiraz çiçeği esansı ile saça güç verir, keratin ile saç derisini canlandıran, ipeksi ve parlak saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Kepek, kaşıntı ve yağ gibi sorunlarla da mücadele eden Clear Women Yumuşak ve Parlak Şampuan ile 3 kata kadar yumuşacık ve parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

Terazi Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-3 - Saç Bakım Güzellik Terazi Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Terazi Burcu Kadını Özellikleri


Terazi burcu kadını hayatında her zaman dengeyi arar. Terazi burcu kadını özgür hissetmeyi sever. Terazi burcu kadını dizginlenmeyi ve kıskanılmayı sevmez. Bazı Terazi burcu kadınları “mükemmel sevgilinin" hayaline sarılır ve ona ulaşamadığında hayal kırıklığına uğrayabilir. Terazi burcu kadını kariyer anlamında uzun bir yolculukta olabilir ancak bundan keyif alır. Ne istediğini öğrenmekten ve kendinin daha önce keşfetmediği yönlerini keşfetmekten memnundur. Ancak dikkatli olmazsa iş ve yaşam dengesi bozulabilir.

Terazi burcu kadını hayatta adil ilerlemeyen sosyal sorunlara yönelir ve adaleti sağlayabilmek adına mücadele verir. Terazi burcu kadını genellikle yüzleşmekten korkar. Başkasının hayatındaki olumsuzluklara müdahale etse de kendi hayatındaki dramalara dayanamaz. Eğer bir durum Terazi burcu kadınını rahatsız ediyorsa bu konuda sessiz kalır ve bir gerginlikten uzak durmayı tercih eder.

Terazi burcu kadını, herkesin değişme potansiyeli olduğuna inanır, açık fikirli ve anlayışlıdır. Kendisini üzen bir kişi ikinci bir şansı hak etmese bile onu affeder ve kendisine yapılanı unutur. Bu özelliğiyle sonunda üzülen yine Terazi burcu kadını olabilir.

Terazi burcu kadını yalan söylemez, aldatmaz ve kendisine bunların yapılmasından da hiç hoşlanmaz. Terazi burcu kadını muhteşem bir estetik zevke sahiptir ve uslanmaz bir romantiktir. İnsanlardaki güzelliklere aşık olur. İnce düşünülmüş jestlerle bir Terazi burcu kadınını etkilemek ve kalbinde iz bırakmak mümkündür.

Terazi burcu kadını aşk hayatında partnerine çok derinden bağlanır. Teraziler güzel insanlara, yerlere ve nesnelere hayran olmayı sever. Estetik Terazi burcu kadını için önemlidir. Terazi burcu kadını cinsellik yaşamında da güzel ve çekici görünen kişilerle birlikte olmayı sever. Yüksek standartları vardır ve bunlardan daha azına razı olmaz.

Terazi Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-5 - Saç Bakım Güzellik Terazi Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi burcu erkeği hassas bir ruha sahip olmakla birlikte duygusal olarak dengelidir. Yaşama karşı objektif bakar, zeki ve çekici olması Terazi burcu erğinin özellikleri arasında yer alır. Terazi burcu erkeği her duruma ve ortama uygun bir iletişim becerisine sahiptir.

Sosyal ortamlarda çok hızlı bir şekilde arkadaş edinebilir. Terazi burcu erkeği paylaşımcı bir ruha sahiptir, düşünceli, şefkatli ve yardımseverdir. Bir karar vermeden önce en iyi sonucu elde etmek için her seçeneği çok dikkatli bir şekilde tartar.

İnsan ilişkilerinde oldukça başarılı olan ve empati özelliği gelişmiş olan Terazi burcu erkeği istediği herkesi memnun edebilir. Uzlaşmacı yönü uzun süreli ve derin arkadaşlıklar kurmasını sağlar. Arkadaşları hayatında önemli bir yer kaplar. Değer verdiği olgulardan ve insanlardan kolay kolay vazgeçmez. Sorunlara karşı duyarlıdır ve mantıklı çözümler üretir.

Başkalarının fikirlerini dinlemek için heyecanlı ve açık fikirlidir. Ancak bir çatışma veya yüzleşme Terazi burcu için yeryüzündeki en zor şeylerden biri olabilir. Terazi burcu erkeği bu yüzden haklı olduğunu bilse bile sorunlarıyla ve başkalarıyla yüzleşmekten kaçınır.

Terazi burcu erkeği duyarlı ve sosyaldir. Terazi burcu erkeği her zaman partneriyle birlikte olmak, ortak vakit geçirebileceği noktalar bulmak ister. İlişkisinde güvende hissetmek ister.Terazi burcu erkeği aşk hayatında birbirine bağımlı ve eşit derecede dengenin var olduğu bir ilişki arzular.