0

Oğlak burcu tarih aralıkları: 22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak burcu elementi: Toprak
Oğlak burcu taşları: Garnet ve mavi topaz
Oğlak burcunun uğurlu sayısı: 6, 8 ve 9
Oğlak burcunun simgesi: Mitolojik bir canlı olan, oğlak gövdesi ve balık kuyruğundan meydana gelen deniz keçisi
Oğlak burcu gezegeni: Satürn
Oğlak burcu hangi burçlarla anlaşır?: Boğa ve Başak

Çalışkan, başarılı, hırslı, sorumluluk sahibi ve disiplinli olmasıyla anılan Oğlak burcu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz!

Oğlak Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-1 - Saç Bakım Güzellik Oğlak Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Oğlak Burcu Genel Özellikleri

Olgun tavırlar sergileyen ve sorumluluklarına bağlı Oğlak burçları disiplinli çalışır. Oğlak burcu görünüşü ve tarzıyla dikkat çekmek istemez, ilgi odağı olmayı umursamaz. Oğlak burcunun tek istediği, kendi potansiyelini kendisine kanıtlayabilmektir. Oğlak burcu sürekli olarak kendisi ile rekabet hâlindedir. Övgü ve takdir görmekten hoşnutluk duymaları, onların daha çok çalışma arzularını kamçılamasından ileri gelir.

Mükemmelliyetçi yapıları oğlak burçlarının birer işkoliğe dönüşmelerine neden olabilir. Başarısızlık korkusu onları zoraki bir başarıya sürükleyebilir. Oğlak burcuna bir güç verildiğinde onu istikrarlı bir şekilde sürdürülebilir ancak bir başkasına bağlı olmaları gereken durumlarda bocalayabilir. Oğlak burcu tamamen kendi kendine yetmek ister çünkü duygusal olarak başkalarına bağımlı hissetmekten hoşlanmaz. Bu yüzden Oğlak burcunun aşık olması biraz zaman alabilir. Duygularını açıkça ifade etmekte güçlük çeken Oğlak burcu esasen hassas bir yapıya sahiptir. Aileye ve bağlara önem verir.

Oğlak Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-3 - Saç Bakım Güzellik Oğlak Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Ev, Oğlak burcunun mutlu olduğu ve güvende hissettiği bir yerdir. Kontrolcü doğalarıyla bilinen Oğlak burçları ortamı kontrol edebildiği en önemli yerlerden birinde, evinde en doğal hâliyle karşınıza çıkar.

Oğlak burcu kadını misafirlerini kendine ait bir alanda ağırladığında gerçekten rahatlayabilir ve kendisi olabilir. Oğlak burcu kadını düzeninin bozulmasından haz etmez ve rutine çevirdiği, kendine has alışkanlıkları vardır.

Oğlak burcu kadının tercih ettiği kariyer potansiyelini iyi bir şekilde değerlendirmelidir. Aksi takdirde kendisini yetersiz hisseder. Para biriktirmek ve geleceğe dair yatırımlar yapmak Oğlak burcu kadını için önem taşır. Yaratıcı yönlerini geliştirmelerini sağlayan işlerden ziyade materyalist ve pragmatik anlamda fayda sağlayan kariyer seçimleri yapmaları uzun vadede yıpratıcı olabilir.

Oğlak burcu kadını geleceğe yatırım yaparken kendini de unutmaz. Collagen Blends Moisture Boom Yoğun Nem Terapisi Şampuan gibi yenileyici, güçlendirici ürünler ile düzenli olarak bakım yaparak hayal ettiğin görünüme kavuşur.

Collagen Blends Moisture Boom Yoğun Nem Terapisi Şampuan, içerdiği kolajen ile saça kaybettiği gücü yeniden kazandırırken Hyluronik Asit sayesinde saça ihtiyaç duyduğu nemi verir. Nemlendikçe canlanan saçlar için Collagen Blends Moisture Boom Yoğun Nem Terapisi Şampuan’a mutlaka göz atın.

Oğlak burcu kadını yaptığı işte takdir görmek ister ve yeterince değer verilmediğini hissettiğinde sarsılabilir. Kendi işinin patronu olmak, Oğlak burcu kadını için en tatmin edici kariyer seçimidir. Oğlak kadını çalışkan, güçlü, kendi kendine yetebilen ve kararlı bir bireydir.

Oğlak kadını kendini kurtaracak bir beyaz atlı prens arayışında değildir. Oğlak burcu kadını aşk hayatında en iyi burç olmasa da ilişkilerinde oldukça sadık ve cömert olabilir. Ancak temkinlidir ve hayatına birisini alırken ona getireceği faydayı ve zararı analiz eder.

Oğlak burcu kadını insan ilişkilerinde destekleyici ve yardımsever bir rol oynar. Birine olan sevgisini ve minnettarlığını hediyeleşerek veya onlar için bir şeyler yaparak gösterebilir.

Oğlak Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-5 - Saç Bakım Güzellik Oğlak Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

Oğlak burcu erkeği hayatta genelde pratik, bağımsız davranır. Evinde kendisine faydalı olacak işler başarmaktan hoşlanır ve bu konuda yeteneklidir. Oğlak burcu erkeği çok çalışkan olduğu için boş zamanlarını bile bir amaç uğruna çalışarak geçirir ve tatmin olmaları zordur.

Oğlak burcu erkeği ilk izlenim olarak mesafeli ve duygusuz görünebilir. Ancak, Oğlak burcu erkeği özellikleri arasında özverili, sadık ve güvenilir olması vardır. Aşılması gereken duvarları olduğunu kabul ederek Oğlak burcu erkeğine zaman vermek gerekir.

Aileleriyle bağları çok güçlü olan Oğlak burcu erkeği geleneksel değerlere düşkündür. Oğlak burcu erkeğinin aşk hayatında duyguları hakkında kendisini rahat hissetmesi yıllarını alabilir. Oğlak burcu erkeği sevgiyi kelimelerle değil eylemlerle gösterir ve ilişkisine sadıktır.

Oğlak burcu aşk hayatını kontrol etme ve yönetme arzusu şekillendirir. Oğlak burcu ne yaparsa yapsın o işte iyi olmak için çok çaba sarf eder. Bu yüzden Oğlak burcu erkeği cinsellik hakkında tıpkı bir matematik işlemi gibi duygusuz ve mekanik davranabilir. Ancak partnerinin tatminini çok önemser.