0

Boğa burcu tarih aralıkları: 21 Nisan-21 Mayıs

Boğa burcu elementi: Toprak

Boğa burcu taşları: Elmas, zümrüt

Boğa burcunun uğurlu sayısı: 6 ve 4

Boğa burcunun simgesi: Boğa ve boğanın boynuzları

Boğa burcu gezegeni: Venüs

Boğa burcu hangi burçlarla anlaşır?: Balık, Başak, Oğlak

Zodyağın ikinci burcu olan Boğa burcu; güvenilir, sadık ve huzuru veren yapısıyla tanınır.

Boğa burcunun anlamı kendinin ve çevresindekilerin güvenliğini sağlamaktır. Boğa burcu yükseleni olanlar, yıllık Boğa burcu yorumu okuyarak o yılki öngörüler hakkında fikir edinebilir. Peki, Boğa burcunun özellikleri nelerdir? Gelin Boğa burcuna dair öne çıkan konu başlıklarına yakından bakalım.

Boğa Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-1 - Saç Bakım Güzellik Boğa Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Boğa burcunun özellikleri arasında sabır, düzen ve özenli olmak başı çeker. Boğa'lar hedefleri doğrultusunda ilerleme ve maddecilik yönü ile tanınır. Boğa burçlarının doğasında sahip olmak oldukça önemlidir ve onların yaşam gerçeklerinden biridir. Bireysel ilişkiler konusunda oldukça güvenilir olan Boğa'lar insanlara yardım etmeyi sever. Boğa burcu özellikleri arasında güven duyma ihtiyacı da bulunur. Boğa’lar yaşamları boyunca güven arar ve riskli hareketlerden kaçınmaya çalışır. Bu burca mensup olanlar, amaçladıkları işler konusunda oldukça sabırlıdır. Aynı zamanda Boğa’lar çevresinde sevilen ve sıcakkanlı insanlardır. Boğa’lar her daim somut konularla uğraşmayı sever, doğada bulunan olaylardan örneklerle ilerlemeye çalışır.

Boğa burçları, hayatlarını organize ederken rahatlığa ve konfora önem verir, her şeyin zevklerine uygun olmasını ister. Bu burcun kişileri için para rahata ulaşmak için önemli bir araçtır. Boğa’lar mal ve mülk edinme konusunda beceriklidir, finans ve yatırım konuları konusunda şanslı olur. Boğa burcu aşk konularında güvenlik ve sağlamlık arar. Uzun vadeli düşünen Boğa’lar sadakata inanır. Bu kişilerin yapısı gereği yatıştırıcı, huzur verici bir auraları vardır. Aynı zamanda Boğa’lar sahip olmayı sever ve güvensiz hissettiklerinde güçlü bir kıskançlık sergileyebilir. Yapıcı ve kararlı olan Boğa’lar bu nitelikleriyle ilişkilerinde uzun vadeli ve kazançlı sonuçlar sağlar. Boğa burçları en çok Oğlak ve Başak burçlarıyla anlaşır.

Boğa erkeği de boğa kadını için de güzel ve düzgün görünmek oldukça önemlidir. Özellikle saç, cilt ve diş gibi temel bakım konularından oldukça hassastırlar. Signal White Now Diş Macunu, diş lekelerini gidermeye yardımcı olan ve beyazlık sağlayan özel formülü ile dişlerinin daha beyaz görünmesini önemseyen Boğa erkeği ve kadınlarının beklentilerini karşılar. Mavi safir pigment teknolojisi ile diş minesini arındırmadan beyazlatmaya yardımcı olan ürün, anında beyazlık etkisinin yanında düzenli kullanımda çok daha etkili sonuç verir.

Detaylı bilgi almak ve ürüne sahip olmak için Signal White Now Diş Macunu ürün sayfasını ziyaret edin!

Boğa Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-3 - Saç Bakım Güzellik Boğa Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu özellikleri kadın ve erkeklerde benzerdir. Boğa burcu kadını dişi özelliklerini başarılı bir şekilde yansıtır. Boğa’nın yönetici gezegeni Venüs kadınlara yuvarlak hatlar ve çekicilik verir. Boğa kadınları; güzelliğe, şık giyime, rahatlığa ve konfora aşıktır. Bundan dolayı bu burcun kadınları erkekler için ideal bir dişi figürüdür. Boğa burcu kadınlar sadıktır, aynı kararlılığı ve huzuru partnerinden de bekler. Bu kadınlar güvenliğe önem verir, ilişkilerinde para ve güç odaklı hareket eder. Boğa kadını aşk hayatında karşısındakinin güçlü ve gizemli olmasını tercih eder.

Boğa burcu kadını özellikleri arasında kıskanılmayı sevmek bulunur. Boğa burcu kadını zaafları arasında partnerlerinin onları kıskanması ve bundan gizli bir biçimde keyif almak vardır. Boğa kadınları muhafazakar bir yapıda olduğu için flörtöz değildir. Boğa burcu kadını cinsellik konusunda ateşlidir. Günlük hayatlarında sakin olan Boğa’lar yatakta ihtiraslı ve etkileyicidir. Boğa kadınları genel olarak düzen ve alışkanlık sever. Büyük sürprizlerden ya da ani gelişme ve şakalardan hoşlanmayan kadınlar, özel günlerinde keyif veren hediyeler almayı tercih eder. “Boğa burcu kadını hangi burçlarla anlaşır?” sorusu “Oğlak, Aslan ve Terazi.” olarak sayılabilir.

Boğa Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-5 - Saç Bakım Güzellik Boğa Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa burcu özellikleri erkek olanlar ciddi ve sakin yapıları ile iyi bir babası olmaya adaydır. Bu erkekler oldukça sabırlı ve pratiktir. Boğa burcu erkeği çevresindeki her çocuğa gerçek bir şefkat ve ilgi gösterir. Boğa burcu erkekleri, yüksek standartta yaşamayı sever, konforlu bir hayat düşler. En büyük amaçları sevdikleri ile birlikte zaman geçirmek olan Boğa erkekleri, köklerine çok bağlı olan kişilerdir.

Bu erkekler, ömür boyu aileleri ve yaşlı akrabalarının sorunlarıyla ilgilenir. Boğa burcu erkeği özellikleri arasında şefkat ve duygusallık vardır. Bu erkekler herkese karşı samimi ve sıcak davranmak ister. Boğa burcu erkeğinin özellikleri içinde istikrar sahibi olmak öne çıkar. Bu erkekler hem işte hem de aşkta istikrarlı olmayı tercih eder.

Boğa burcu erkeği aşk hayatında eşine ve çocuklarına bağlıdır. Ayrıca bu erkekler sevgililik döneminde de korumacı bir yapıda olup kıskanç davranışlar sergileyebilir. Boğa burcu erkekleri, yalnız yaşamayı sevmez ve yaşamında kendisine yoldaşlık yapan birisini arar. Bu burcun erkekleri, sıcakkanlı ve sakindir ancak sinirlendiklerinde sakinleşmeleri uzun sürer. Bu tip durumlarda karşısındaki kişilere anlayışsız davranabilirler.

Boğa erkekleri, her konuda gayret etmeyi sever ve başkalarına yardımcı olmak ister. Bu burçtaki erkekler, her zaman gerçek aşkın peşinden koşar. Boğa burcundaki erkekler, aşık olduğunda beklenmedik seviyede romantik olabilir ve partnerine düşkün bir hale bürünür.

Boğa burcu erkeği cinsellik konusunda libidosu yüksek olmasıyla bilinir. Bu erkekler yatakta baş döndürücü olur. Cinsel hayatlarında rutinlerden hoşlanan Boğa erkekleri, yatakta partnerini mutlak doyuma ulaştırmak için çaba gösterir. “Boğa burcu kadını nasıl kadınlardan hoşlanır?” sorusu “Zarif, modayı takip eden, bakımlı ve iyi yemek yapan kadınlar.” olarak yanıtlanabilir.