0

Koç burcu tarih aralıkları: 21 Mart - 20 Nisan
Koç burcu elementi: Ateş
Koç burcu taşları: Elmas, kan taşı, deniz yeşili zümrüt, sarı yakut, kırmızı yeşim taşı ve safir
Koç burcunun uğurlu sayısı: 6, 8 ve 9
Koç burcunun simgesi: Koç ve koçun boynuzları
Koç burcu gezegeni: Mars
Koç burcu hangi burçlarla anlaşır?: Aslan, Yay ve Terazi

Liderlik ve yöneticilik gibi sıfatlarla sık sık özdeşleştirilen Koç burcu hayatta baskın bir tutum benimser. Dilerseniz kapsamlı bir Koç burcu yorumu için okumaya devam edin!

Koç Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-1 - Saç Bakım Güzellik Koç Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Koç Burcu Genel Özellikleri

Koç burcunun kendine görev edindiği misyonlar arasında insanlara yol göstermek bulunur. Koç burcu yükseleni olan kişiler de cesur, inatçı ve bağımsız özellikler sergiler. Yaşamında genellikle aktif ve dinamik bir bakış açısı benimseyen bu burç, bir grup insan arasında inisiyatif almaya en yatkın olan burçlar arasındadır. Ayrıca liderlik vasfı sayesinde bir sorumluluk karşısında ipleri eline almaktan çekinmez. Koç burçları için iş bitirici demek yanlış olmaz ve koç burcu genel özellikleri arasında tutkulu, motive güvenilir bir lider olmak yer alır.

Koç Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-3 - Saç Bakım Güzellik Koç Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Koç Burcu Kadınının Özellikleri

Koç burcu kadını güçlü bir duruşu olan ve mücadele sergileyen bir yapıya sahiptir. Koç burcu kadını özellikleri arasında cesur ve girişimci olmak vardır. Başladığı işin hemen sonuca kavuşmasını ister, bu özellik ise sabırsızlığını kamçılar. Dolayısıyla, Koç burcu kadını için işlerin sekteye uğraması ve uzaması yıpratıcı olabilir. Ayrıca, başarısızlığa tahammülü olmayan Koç burcu kadınlarının mükemmeliyetçi ruhlarına değinmeden geçilmemeli. “Koç burcu kadını hangi burçlarla anlaşır?” sorusuna bir cevap arıyorsanız buna en uygun iki burç Aslan ve Yay burcudur. Koç burcu kadını bağımsız duruşuyla girdiği ortamlarda fark edilir. Kendisinin iç ve dış dünyası sürekli bir tempo içerisindedir. Bu yüzden, Koç burcu kadını ile anlaşabilen ve enerjisine uyum sağlayan diğer burç gruplarının aynı ölçüde enerjik ve serbest ruhlu olmaları gerekir.

Koç burcu özellikleri kadın yaşamında ateş elementine ait bir burcun özelliklerini doyasıya yansıtır. Koç burcu kadını aşk konularında da kısıtlanmayı sevmez ve hızlı bir aşk hayatı gözlemlenebilir. Yaşamında daha sakin ve huzurlu, her şeyi düzene oturttuğu bir döneme giriş yaptığında uzun ilişkilerini veya evliliğini canlı tutmasını bilir. Kısacası tutku, Koç burcu kadını için her şeydir.

Koç burcu kadını cinsellik söz konusu olduğunda baştan aşağıya zarif ve tutkuludur. Takdir edildiği ve tutkunun sürdürüldüğü bir ilişkide var olmak için elinden geleni yapar. Arkadaşlık ilişkilerinde de Koç burcu kadınının dışa dönük kişiliği ona avantaj sağlar. Kolay bağ kurabilen insanlar olmakla birlikte Koç burcu kadını derin bağlarını yalnızca küçük bir çemberle sınırlar. Para konularında cömert olmaktan çekinmez.

Koç burcu kadını zaafları arasında anlık olarak para harcamak yer alır. Kariyer söz konusu olduğunda ise başarılı olmak Koç burcu kadını için çok önemlidir. Çok fazla efor sarf etmeden başarıya ulaşan merdivenleri tırmanmasını bilir. Koç burcu kadını sürekli maceralara atıldıkları için ev kuşu değillerdir. Elbette, yaşam alanının nasıl göründüğü Koç burcu kadını için önemlidir ancak olmazsa olmaz değildir.

Koç Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-5 - Saç Bakım Güzellik Koç Burcu Özellikleri, Aşk Hayatı ve Burç Uyumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Koç burcu erkeğinin özellikleri saymakla bitmez. İnsanlarla ilişki kurmak, bir odada herkesin onu dinlediğine emin olmak ve tüm bunları yaparken dominant bir karakter inşa etmekte üstüne yoktur. İnsan ilişkilerinden kariyerine kadar her aşamada kontrolün elinde olmasını ister. Liderlikle yakın ilişkileri hayatının her alanında aşırı hırslı ve çalışkan olmasına neden olur. Hatta zihninde yer eden bir şeyi başarmazsa huzura eremez.

“Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?” diye kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa Koç burcu erkeği aşk yaşamında tutkuya ve güçlü kadınlara bayılır. Bir Koç erkeğinin arzusunu ve isteklerini tatmin etmeyi başaran diğer burçlar Koç burcu erkeği cinsellik hayatında muhteşem uyumu yakalayabilir.

Koç burcu erkeği rekabetçi doğasının yanı sıra çocuksu bir merak da sergiler. Yeni maceralar karşısında hevesli ve korkusuz bir tavır göstererek yaratıcı yanlarını harekete geçerir. Basit fikirlerle eylem odaklı olmayı alışkanlık hâline getiren Koç burcu erkeği, laf kalabalığı yapmadan sonuca odaklanmayı sever. Diğer yandan koç burcu erkeği iyi bir dost olabilir. Ne düşündüğünü çekinmeden ve filtrelemeden ifade eder ve dobralığı takdir edilir. Yeni arkadaş edinme konusunda ise oldukça başarılıdır. Arkadaşlarının onunla birlikte iyi vakit geçirdiğinden emin olur.

Koç burcu özellikleri erkek yaşamında hırslı bir kariyer serüveni ile kendisini belli eder. Dürtüsel harcamalar nedeniyle para yönetimi konusunda sıkıntı yaşayabilen Koç burcu erkekleri için bu bir dezavantaj olsa da genellikle şansları yaver gider.

Clear Men Cool Sport Menthol Şampuan, tıpkı Koç erkekleri gibi başarıya aşık, mücadeleyi seven ve asla pet etmeyen erkeklerin beklentilerini karşılayacak formülüyle gün boyu ferahlık sunar. 3ZeroTech teknolojisi ile kepek, yağ ve kaşıntı gibi sorunların önüne geçerken Bio-Güçlendirici Teknolojisi ile de saç deriş ve cilt bakımını aynı anda gerçekleştirir. Durmak bilmeyen Koç erkekleri, Clear Men Cool Sport Menthol Şampuan ile gün boyu ferahlık ve ekstra konforun tadını çıkarabilir.