0

Saç renginizi değiştirme kararı bile oldukça zorken, hangi renge geçeceğinizi belirlemek işleri daha da zorlaştırıyor olabilir. Eğer bu kararsızlığı yaşıyorsanız burçlara göre saç rengi önerilerine bakmaya ne dersiniz? Burcunuzun taşıdığı özellikler karakterinizi, neyi sevip neyi sevmediğinizi hatta duygularınızı bile belirlerken neden saç renginizi belirlemesin?

Her burcun bir güç rengi vardır. Ateş burcundaki Koç için bu renk kırmızı; yaratıcı bir Terazi için pembe, duygusal balık için ise mavidir. İşte ilham alabileceğiniz, burçlara göre saç rengi önerileri!

Burçlara Göre Saç Rengi Seçimi Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik Burçlara Göre Saç Rengi Seçimi Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik

Oğlak burcu için saç rengi seçimi

Burçlara göre saç rengi önerilerimizin ilki Oğlak burcu. Sorumlu ve disiplinli Oğlak burcu kadınları, siyah saçın cana yakın ve güvenilir olmasından hoşlanırlar. Mavi siyah, kızıl siyah gibi farklı renkleri de içinde barındıran siyahlar bilgeliğinizi ortaya koymanıza yardımcı olacak.

Kova burcu için saç rengi seçimi

Etrafta olup biten ayrıntıları keşfetme yeteneğiniz sizi yaratıcı ve ilham verici biri yapıyor. Saçlarınızda da biraz risk alıp, başkalarına ilham vermeyi deneyebilirsiniz. Renklere yönelmeye ne dersiniz? Buz mavisi, pembe, yeşil gibi farklı saçlar kendinizi iyi hissettirebilir.

Balık burcu için saç rengi seçimi

Son derece hassas ve duygusal olma özelliğiyle ortaya çıkan Balık’ı denizden ve sudan başka ne temsil edebilir ki? Kesinlikle denemeniz gereken renkler arasında mavi yer alıyor. Cesaret edemiyorsanız, saçınızın bir tutamını maviye boyatarak da başlayabilirsiniz.

Koç burcu için saç rengi seçimi

Tutkulu ve hayat dolu Koç burcunun güç rengi kırmızıdır. Eğer bir ateş burcu olan Koç’sanız içinizdeki gücü ortaya çıkarmak için kızıl ve tonlarına yönelebilirsiniz. Enerji ve motivasyonun rengi olan kızıl aynı zamanda da trendler arasında.

Boğa burcu için saç rengi seçimi

Burçlara göre saç rengi önerilerimiz arasında Boğa insanı için koyu tonlar var. Güçlü ve inatçı bir kişiliğe sahip Boğa burcu kadınıysanız saç renginizde koyu kahvelere yönelebilirsiniz. Toprak burcu olan boğa kahve ve kahveye yakın tonlarla kendini çok iyi hissedecek.

İkizler burcu için saç rengi seçimi

Oldukça sosyal olan İkizler kadını farklı saç renkleri denemekten kaçınmayabilir. Sevdiğiniz ve size yakışan rengi keşfedene kadar farklı tonları deneyebilirsiniz. Tabii bunu saçlarınızı yakmadan ve ona zarar vermeden yapmaya özen gösterin.

Burçlara Göre Saç Rengi Seçimi Önerileri-3 - Saç Bakım Güzellik Burçlara Göre Saç Rengi Seçimi Önerileri-4 - Saç Bakım Güzellik

Yengeç burcu için saç rengi seçimi

Kendilerini dışarıya tamamen açmadan ifade etmenin yolunu arayan Yengeç’ler, duygusallıklarıyla da bilinir. Doğala yakın sıcak renkler kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Tarçın, açık kahve, kumral gibi seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Aslan burcu için saç rengi seçimi

Cesur, göz alıcı ve yaratıcı bir Aslan’sanız hemen sarı ve tonlarını keşfetmeye başlayabilirsiniz. Koyu renk saçlarınız varsa geçiş biraz zor olacağından yavaş yavaş yumuşatmayla başlayın. Koyu kahve, kahve, kumral, açık kahve gibi renkleri deneyebilir ardından ihtiyacınız olan sarıya kavuşabilirsiniz. Ayrıca saç modellerinizde de açık ve dalgalı modellere yönelebilirsiniz

Başak burcu için saç rengi seçimi

Mütevazi ve titiz Başak burcu saç renginde koyulara yönelmek yerine, doğal ve açık kahvelere yönelmeyi seçmeli. Kahverengi saçlarının yaz mevsimde güneşten açılmış hali görünümünü de oldukça değiştirecek. Bir çılgınlık yapmak isterseniz, gri rengini de düşünebilirsiniz.

Terazi burcu için saç rengi seçimi

Eğlenceli ve genellikle herkesin birlikte vakit geçirmek istediği Terazi, çevresine biraz ilham vermek için pembelere yönelebilir. Eğer açık renk saçlarınız varsa, aralara pembeler eklemek daha eğlenceli bir görünümde olmanızı sağlar.

Akrep burcu için saç rengi seçimi

Bir Akrep, kişiliği gibi sofistike ve güçlü bir saç rengine ihtiyaç duyar. Eğer platin sarının size yakışacağını düşünüyorsanız hiç beklemeyin deriz. Sarının yanında kızıl ve bakır tonları da kendinizi iyi hissettirecek saç renkleri arasında.

Yay burcu için saç rengi seçimi

Burçlara göre saç rengi listemizin son konuğu Yay'lar. İyimser ve özgür ruhlu kelimeleri bir Yay burcunu özetler. Bu yüzden kendinizi hangi renk, hatta hangi model içinde rahat ve özgür hissediyorsanız onun peşinden gitmelisiniz. Yine de bir öneriye ihtiyacınız varsa kahve ve tonlarının sıcak hissi sizi mutlu edebilir.

Ayrıca Eylül ayı aylık burç yorumları yazımızı ziyaret edebilirsiniz.