0

Hoş geldin Başak mevsimi Eylül! Ay başlarken 6 Eylül’de Başak burcunda bir Yeni Ay var, bu size tatil sonrasında yaşam rutininize dönmenizi kolaylaştıracak topraklanmış bir enerji vadediyor. Böylece yapılacaklar listenizi oluşturabilirsiniz. Başak enerjisi, daha büyük resmin içinde saklı olan, yaptığınız küçük ama etkili detaylarla ilgili. Ki bu da hayallerinizi ve dileklerinizi gerçekleştirmenin oldukça gerekli bir yanı.

6 Eylül’de aynı zamanda iletişim gezegeni Merkür, Terazi burcundaki retro öncesi gölge aşamasına geçecek. Evet, kozmik fırtınadan önce bir gölge dönemi var. Bundan sonra 22 Eylül’de Terazi partiye katılacak ve Merkür resmen 27 Eylül’den 17 Ekim’e kadar retroda kalacak. Biten arkadaşlıklar, aşklar ve hayatınızdaki önemli kişilerin tuhaf bir şekilde geri dönebileceği bir zaman dilimi. Ayrıca geçmiş travmalarınızı yeniden gözden geçirmeyi düşünebilirsiniz. Merkür retrosu, bildiğiniz gibi yeni bir şeye başlamak için doğru zaman değil. Daha çok, sizin için artık çalışmayan şeyleri değiştirebileceğiniz bir revizyon dönemi.

Peki tüm bu astrolojik olaylar, burcunuzu nasıl etkileyecek? İşte eylül ayı burç yorumları.

Eylül Ayı Burç Yorumları-1 - Saç Bakım Güzellik Eylül Ayı Burç Yorumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Eylül ayı Koç burcu yorumları

Aslan mevsimi sizin için oldukça enerjik ve büyüleyici bir dönemdi. Başak mevsimi ise temel bir gerçeklik kontrolü sunuyor. Bu ay pratik konular ön plana çıkıyor. Başak’ın yaydığı mükemmeliyetçi enerjiyle birlikte bu üretken dünyevi havadan yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken işleri düzene koyabilir, kendinizi her anlamda bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Ayrıca sağlığınız, çalışma programınız ve huzurunuz söz konusu olduğunda, özellikle de uçlarda yaşayan biriyseniz bir zihniyet değişikliği için ilham bulacaksınız.

Aşkın gezegeni Venüs 10 Eylül’de evlilik evinizde tutkulu Akrep burcuna geçiyor. Belki evlenmiyorsunuz ama derin ve kalıcı ilişkilere yelken açmaya hazır olun.

Ay sonuna doğru, malum retro başlıyor. Retro diğer burçlara yaptığı gibi eski meseleleri sizin de kapınıza getirebilir. Mevcut sözleşmelerde değişikliğe gitmek isteyebilir, bununla ilgili iç gerilimler yaşayabilirsiniz. Ayrıca yeni ilişkilere başlamanın zamanı değil. Gözden geçirin, düşünün ve sessiz kalın.

Eylül ayı Boğa burcu yorumları

Eylül, Boğa’ların hayatına büyük bir güç katıyor. Yeni ay, size yaratıcı bir proje veya fikir getirebilir. Geçmiş çalışmalarınız sayesinde mali durumunuz gelişebilir. Bu destek, bir tanıdığınızdan veya bir profesyonelden gelebilir.

Ay devam ederken yönetici gezegeniniz Venüs, 10 Eylül’de Akrep’e geçiyor. Romantizm, ilişkiler, anlaşmalar ön plana çıkacak. Bu aynı zamanda bir flörtün ileriye taşınabileceği bir zaman veya iş yaşamında bazı şeylerin iyiye doğru değişmesi gerektiğini fark edebileceğiniz bir zaman olabilir. Her iki senaryoda da sizin için doğru olanı yapma zamanı.

27 Eylül Merkür retrosuyla birlikte iletişime dikkat etmek, gecikmeleri beklemek ve teknolojik aksiliklerde sakin kalmak gibi stratejilere bağlı kalın. Yeni bir şeye başlamanın zamanı değil. Geçmişi tekrar ziyaret etmek, iş görüşmesi gibi önemli toplantılardan kaçınmak en iyisi.

Eylül ayı İkizler burcu yorumları

Başak mevsimi aile ve ev alanında mantıklı bir hareket başlatıyor. Taşınma, evi yeniden dekore etme gibi konular tezahür edebilir. Aynı gün yöneticiniz Merkür, retro öncesi gölge dönemine giriyor. Bunu, iletişim sisi çökmeden önce enerjik ve taze bir başlangıç olarak düşünün. Gerekli iyileştirmeleri yaparak ve yeniden düzenleyerek bundan en iyi şekilde yararlanın.

Ayın ortalarına doğru iş ilişkilerinizde değişiklikler olabilir, korkmayın. Bu size gelişmeniz için ve daha iyi projelerin ortaya çıkması için alan yaratabilir.

Ay sona ererken ise Merkür retrosunun etkilerini diğer burçlardan daha fazla hissedeceksiniz, çünkü bu, sizin yönetici gezegeniniz. Yanlış iletişimlere, sözleşmelerdeki gecikmelere ve kaçırılan teslim tarihlerine hazırlıklı olun. Sakin kalmanız önemli.

Eylül Ayı Burç Yorumları-3 - Saç Bakım Güzellik Eylül Ayı Burç Yorumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Eylül ayı Yengeç burcu yorumları

6 Eylül’deki Yeni Ay, iletişim evinize odaklanmış enerji getiriyor. Bu sizin için önemli bir başlangıç, çünkü Ay tarafından yönetiliyorsunuz. Yeni sözleşmeler, iletişim ve toplantılar sizin için enerjik bir gündemde.

Bu ay, sadece işle ilgili gelişmelere gebe değil. Ayrıca romantizm üzerine de kurulu. Eğer flörtünüz varsa uzun vadeli bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

Ay biterken gerçekleşecek Merkür retrosu, ev yaşamınızdaki geçmiş konuları gündeme getirecek. Ev arkadaşınız varsa bu süre içinde gergin bir iletişiminiz olabilir. Stres yapmayın ve hızlı kararlar almayın. Huzurlu ve uyumlu bir sığınağa sahip olmayı hak ediyorsunuz.

Eylül ayı Aslan burcu yorumları

Bu Eylül’de altın vuruşu yapıyorsunuz ve bunu hak ediyorsunuz Aslan’lar. Başak mevsimi, para enerjisiyle gelecek. Sizi engelleyen sınırlamaları serbest bırakıyor ve karşılığını da fazlasıyla alıyorsunuz.

Konu aşk olduğunda bazılarınız o özel kişiyle kış için sıcak bir yuva kurmaya başlayacak. Bazıları ise önemli bir iş sözleşmesiyle birlikte ani değişiklikler yaşayabilir. Asla stres yapmayın, mevcut tüm değişiklikler sizin yararınıza olacak.

Ayın geri kalanında dengeli bir zihniyet sürmeniz önemli. Merkür retrosu aksilikler yaratabilir. Dikkatli adımlar atmakta fayda var.

Eylül ayı Başak burcu yorumları

Eylül sizin parlama zamanınız. Güneş sizin için adeta bir kırmızı halı seriyor; size hayat ve enerji veriyor. 6 Eylül’deki Yeni Ay sırasında bakış açınızda önemli bir değişiklik bekleyin. Olduğunuz halinizle mükemmelsiniz ve bu süreç sizi radikal bir kendini kabule doğru olumlu yönde güçlendiriyor.

Ay ilerlerken iş arkadaşlarınızın sizden farklı görüşleri olabilir, sabırlı olmanız en akıllıcası. Önceliklerinizin listesini oluşturmak, bu ay sakin kalmanıza yardımcı olabilir.

Ay sonuna doğru ise Merkür retrosu sizi diğer burçlardan daha fazla etkileyecek. Çünkü o sizin yönetici gezegeniniz. Geçmişten gelen zorluklar ortaya çıkabilir ve sizi hayatınızın belli alanlarını iyileştirmeye teşvik edebilir. Yeni bir şeye başlamak iyi bir fikir olmasa da artık işlemeyen eski sözleşmeleri yeniden düzenlemek için daha iyi bir zaman olamaz.

Eylül Ayı Burç Yorumları-5 - Saç Bakım Güzellik Eylül Ayı Burç Yorumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Eylül ayı Terazi burcu yorumları

Başak mevsimi iç gözlem, organizasyon ve zihinsel dağınıklığı temizlemekle ilgili. 6 Eylül’deki Yeni Ay sizin için özel bir dönem başlatıyor. Zihinsel değişimler dış dünya tarafından görülmez ama bunun bir sonucu olarak gerçekliğinizde ortaya çıkan şey, herkesi etkilemeye yeter.

Ayın ortalarına doğru yönetici gezegeniniz Venüs, Akrep’e geçecek. Bu, hayatınızın finansal tarafına hızlı ve dönüştürücü bir değişim getiriyor. Gelirinizde bir artış olabilir ve yatırımlarınızdan fayda alabilirsiniz. Fikirlerinize güvenin, evren bolluğa doğru sizi desteklemek için burada.

Ayın sonundaki Merkür retrosu ise geçmiş ilişki zorluklarını iyileştirmeye odaklanıyor. İletişimdeki aksilikler yorgun hissetmenize neden olabilir ama aslında her şey bu dönemi nasıl idare ettiğinizle ilgili.

Eylül ayı Akrep burcu yorumları

6 Eylül’deki Yeni Ay, dünyevi enerjiyi ikiye katlıyor ve bağlantılarınız aracılığıyla önemli bir fırsatı karşınıza çıkarıyor. Yine de keşfedilmemiş bölgelere dalmadan önce sezgilerinizi kullanın. Bu dönem ayrıca dijital öz bakımınıza zaman ayırmanız için ideal. Sosyal ağları gözden geçirin ve size iyi gelmeyen kişilerden, hesaplardan uzaklaşın.

Ay ortasında hem iş hem de romantik ilişkileriniz gündemde. Venüs 10 Eylül’de Akrep burcuna geçiş yapacak ve İlişkilerinizde neyin ihtiyacınız olduğuna dair duruşunuzu değiştirecek, netlik getirecek. Sizin için doğru olanı yapma zamanı.

Ay sonunda Merkür retrosunun başlamasıyla ise önemli iletişimlere dikkat edin. Aksilikler, hatalar ve gecikmeler olabilir. Gizli silahınız onların sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermemek. Sakin olun ve devam edin.

Eylül ayı Yay burcu yorumları

Ayın başında kariyerinizle ilgili önemli bir döneme giriyorsunuz. Yıldızlar sizi desteklemek için sıraya giriyor. Ama kolay olacağını söyleyemeyiz. Başak mevsiminde ilerlerken işe koyulmak ve başarıya ulaşmak için çalışmaya başlamalısınız.

Ayın ortalarına doğru iş konusunda ani değişikliklere hazır olun. Ortaklıkların hükümdarı Venüs, 10 Eylül’de Akrep’in femme fetale enerjisine geçiyor. Belki de var olan bir takım dinamiğinin artık sizin için doğru olmadığına karar verirsiniz. Venüs’ün hareketi aynı zamanda romantik buluşmalara da ciddi bir hava katıyor. Gerçek aşk söz konusu olduğunda, acele etmemeniz gerektiğini unutmayın.

Ay biterken farkında olmak önemli. Merkür retrosu size eski sevgilileri geri getirebilir. Buna iyi tarafından bakın ve düzeltmek istediğiniz ilişkilerinizi düzeltin.

Eylül Ayı Burç Yorumları-7 - Saç Bakım Güzellik Eylül Ayı Burç Yorumları-8 - Saç Bakım Güzellik

Eylül ayı Oğlak burcu yorumları

Eylül ayı sizin için güçlü ve odaklanmış bir havayla başlıyor. Yeni Ay’la birlikte uzun mesafeli seyahatlerin veya uluslararası meselelerin detaylarını yönetmek gibi konular öne çıkabilir. Güçlü iş ahlakınızın bir sonucu olarak, tünelin sonunda bir ışık göreceksiniz. Yeni bağlantılar, hayatı sizin için kolaylaştırabilir ve sonunda hak ettiğiniz takdiri görebilirsiniz.

Ayın ortalarında iş konusunda yaratıcı fikirlerinizle başkalarını etkileyebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek için bu fırsattan yararlanın.

Ay biterken Merkür retrosu, yine kariyer alanınızı etkileyecek. Bu yüzden yeni kararlar almamaya, önemli sözleşmeler imzalamamaya, iş görüşmesi yapmamaya özen gösterin. Bunun yerine mevcut kariyerinizde neleri değiştirebileceğinize bir göz atın.

Eylül ayı Kova burcu yorumları

Eylül başlarken paylaşılan kaynaklar, borçlar, krediler alanında gelişmeler yaşayacaksınız. Sinir bozucu bir davanım sonucunu bekliyorsanız rahat bir nefes alabilirsiniz. Ayın ortalarına doğru profesyonel yaşamınızda tatmin edici projeler üzerinde çalışma fırsatları gelebilir. Kariyeriniz gelişebilir, kimseye aldırmayın ve sadece işinizin akışına bağlı kalın.

Ay, Merkür retrosu yüzünden biraz karışık bitiyor. Yanlış iletişim ve hatalar, planlarınızı bozabilir. Yeni girişimler başlatmak için doğru zaman değil. Bunun yerine sahip olduklarınızı düzenleyin, yeniden düşünün ve değerlendirin.

Eylül ayı Balık burcu yorumları

6 Eylül’deki Yeni Ay ile hayatınızın ilişki bölümüne yenilenmiş bir bakış açısı geliyor. Ayrıntılara dikkat etmenin ve dünyanıza uymayan şeyleri değiştirmenin tam zamanı. Zihniyetinizdeki bu değişim, hayatınızdaki kişinin eylemleri tarafından tetiklenebilir.

Ay ilerlerken denizaşırı ülkelere gitme veya uluslararası seyahate çıkma arzusu hissedebilirsiniz. Gereksiz gerginliğe yol açabilecek gecikmelere karşı dikkatli olun.

Ay sonuna doğru retro, sizi finansal hayatınızı denetlenemeye ve resmi belgeleri yeniden düzenlemeye zorluyor. Belki de paranızı partnerinizle nasıl paylaştığınıza dair bir değişiklik olabilir veya yalnızsanız finansal olarak beklediğiniz rahatlamaya kavuşabilirsiniz. Bu dönemde yeni girişimlerde bulunmamanız gerektiğini unutmayın. Bunun yerine geçmişe göz atın ve neyin temizlenmesi gerektiğini görün.

Ayrıca Burçlara Göre Saç Rengi Önerileri yazımız ilginizi çekebilir.