0

Saçlarınızı kırmızı tonlarında bir renge boyamadan önce bilmeniz gereken bir şey var: Kızıl tonları özel bakım gerektirir... (Örneğin kızıl kahve saç rengi) Mesela çok fazla suya maruz bırakmamaya özen göstermeli, parlaklığını koruması için de ekstra çaba sarf etmelisiniz. Ayrıca saçlarınızı yıkamak için kızıl saçlar için üretilmiş doğru içeriklere sahip ürünler kullanarak boyanın akma süresini geciktirebilirsiniz.

Kızıl Saçlara Özel Bakım Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik Kızıl Saçlara Özel Bakım Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik

Saçlarınızı sık yıkadığınızda kızıl boya daha hızlı akar. Bu yüzden daha seyrek yıkamalısınız. Duş almadığınız günlerde, temiz ve canlı bir görünüm sağlamak için TONI&GUY Canlandırıcı Kuru Şampuan'la temiz görünüm sağlamanız mümkün. Unutmadan boyanın yalnızca su ile akmadığını da belirtelim. Güneş ışınları da saçın donuklaşmasına neden olabilir. Bunun için tıpkı kuru şampuan gibi şapkaların da saç bakımınıza yardımcı olabileceğini unutmayın.

Kızıl Saçlara Özel Bakım Önerileri-3 - Saç Bakım Güzellik Kızıl Saçlara Özel Bakım Önerileri-4 - Saç Bakım Güzellik

Saçlarınızın rengini korumak için sık sık yıkamasanız da elbette bakım da şart. Bunun için durulanmayan bakım kremleri ve şekillendiricileri tercih edebilirsiniz. Saç renginizin gün boyu canlılığını korumak için ise TONI&GUY Işıltılı Ve Canlı Görünüm Veren Sprey size yardımcı olacak. Özel olarak geliştirilmiş formülü ile saçlarınızın ışıltılı, canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar.