0

Akrep sezonu tüm hızıyla devam ediyor! Kasım ayı gerçekten değişim ve kişisel güçlenme ayı olacak. Ay 4 Kasım’daki Akrep Yeni Ay’ı ile başlıyor ve kendinden emin bir başlangıca yer açmak için artık doğru gelmeyen şeyleri ortadan kaldırıyor. Duygusal olarak ağır hissedebilirsiniz, ancak bu durum sonuçta olumlu bir büyümeye yol açacak.

Yeni Ay’dan sonra, 5 Kasım’da iletişim gezegeni Merkür Akrep’e ve aynı gün maddi zenginliğin kozmik hükümdarı Venüs de Oğlak burcuna geçiyor. Bu, daha derin konuşmaları, sözleşmeleri çevreleyen gizli bilgilerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Tutulma sezonu da resmen 19 Kasım’da Boğa burcundaki güçlü bir parçalı Ay tutulmasıyla başlıyor. Parçalı Ay tutulması, özellikle Boğa ve Akrep burçlarının, önümüzdeki 18 ay boyunca yaşamlarını değiştirecek bir döngüyü başlatıyor.

Boğa bolluğu, güzelliği, ilişkileri temsil ederken; Akrep enerjisi gerekli olmayan şeyleri değişim yoluyla temizlemeye çalışır. Bu tutulma, olumlu şeylere yere açmak için eskinin salıverilmesini başlatır. Ayın sonuna doğru Güneş, 21 Kasım’da Yay burcuna geçecek. Yay mevsimi ise kanatlarınızı açıp uçmak için gerekli enerjiyi getirecek!

Ayın önemli tarihlerini ajandanıza not etmeyi unutmayın:

  • 4 Kasım: Akrep burcunda Yeni Ay
  • 5 Kasım: Merkür’ün Akrep’e ve Venüs’ün Oğlak’a geçmesi
  • 19 Kasım: Boğa burcunda Dolunay / Parçalı Ay Tutulması
  • 21 Kasım: Güneş’in Yay’a geçmesi

Kasım ayı detaylı burç yorumları için okumaya devam edin!

Kasım Ayı Burç Yorumları-1 - Saç Bakım Güzellik Kasım Ayı Burç Yorumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Kasım ayı Koç burcu yorumları

Koç’lar için Kasım, patronluk taslamaları ve olmaları gereken cesur kişiye dönüşecekleri bir ay. 2 Kasım’da nihayet gölge döneminden çıkan Merkür’le ilişkileriniz, anlaşmalarınız konusunda ihtiyacınız olan netliği kazanabilirsiniz. 5 Kasım’da Merkür’ün Akrep’e geçmesi ise paranızı ve yatırımlarınızı çevreleyen hareketleri tetikleyecek. Aynı gün Venüs, kariyer evinizde Oğlak burcuna geçiyor. Bu gezegensel değişim, sizin için geçmişteki sıkı çalışmalarınızın sonucu olarak bolluk elde etme zamanını başlatacak.

19 Kasım’da başlayan tutulma mevsimi, önümüzdeki 6 ay için değişimi başlatacak. Sizin için bu kazanılan gelir, para, yatırımlar alanında olacak. Ay biterken ise öğrendiklerinizin bir sonucu olarak kişisel güçlenmeniz ve büyümeniz için kararlar almaya hazır hissedeceksiniz.

Kasım ayı Boğa burcu yorumları

Kasım, Boğa’lar için önemli bir ay. Ay, ilişki dinamiklerini, iş ortaklıklarını ve sözleşmeleri vurgulayarak başlıyor. 4 Kasım’da Akrep burcundaki Yeni Ay, yeniye yer açmak için eskiyi temizleme enerjisini başlatacak. Yeni biriyle iş birliği yapma fırsatına hazır olun. 5 Kasım’da iletişim gezegeni Merkür’ün hareketiyle yaşamış olabileceğiniz yanlış anlamalar çözülecek. Bu size kimin veya neyin sizin için faydalı olduğuna karar vermeniz için gerekli olan zihinsel netliği getirecek.

Artık daha dikkatli bakmanın zamanı geldi, çünkü Kasım aynı zamanda burcunuz için önemli bir dönüm noktası. 19 Kasım’da burcunuzda güçlü bir Ay tutulması var. Bu sizin için derin bir kişisel dönüşüm, yeni bir ilişki veya mevcut ilişkinin derinleşmesi ve bazı büyük kariyer hamleleri demek! Akrep mevsimi, değişim ve dönüşüm yoluyla Aralık ayında bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacak. İlişkilerdeki gereksinimlerinizin daha iyi bir şeye doğru gelişmesini bekleyin! Ay sona ererken ise burcunuza iyimserlik, büyüme ve bilgelik getirecek. Öğrendiklerinizi, kazandıklarınızı ve kaybettiklerinizi bir başlangıç olarak kullanın.

Kasım ayı İkizler burcu yorumları

4 Kasım’daki Akrep Yeni Ay’ı iş, rutin ve günlük yaşam evinizi aydınlatıyor. Bu döngü sırasında hayatınızın bu alanlarında değişiklik yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür 2 Kasım’da gölgeden çıkacak ve iş hayatınızda size ihtiyaç duyduğunuz zihinsel netliği sağlayacak. 5 Kasım’da Merkür’ün Akrep’e geçmesiyle ise işleriniz yoğunlaşacak ama mücadele edecek enerjiye de sahip olacaksınız.

Ayın ortasındaki Ay tutulması zihniyetinize, sağlığınıza, işinize ve refahınıza genel yaklaşımınızı değiştirecek. Bu tutulma döngüsü yeni projeler başlatacak veya işinize daha fazla görünürlük kazandıracak. 21 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle ayın sonuna doğru, ilişkiler kozmik odak haline gelecek. Aşk hayatınızda büyük bir değişim yaşayabilirsiniz.

Kasım Ayı Burç Yorumları-3 - Saç Bakım Güzellik Kasım Ayı Burç Yorumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Kasım ayı Yengeç burcu yorumları

Ay kendini ifade etme, yaratıcılık ve doğurganlıkla ilgili 5. evinizde merkezlenen Yeni Ay ile başlıyor. Bu dönemde bazılarınız doğurganlık yönüne odaklanırken, bazılarınız yeni projeler, yaratıcı fikirler ve aşklara yelken açacak. Unutmayın; değişim iyidir ve yeniye alan açmak için şimdi gerçekleşiyor. 5 Kasım’daki gezegensel hizalanma, enerjinizi yükseltecek. İlişkilerinizde bir gelişme ve iyileşme hissi yaşayabilirsiniz.

Tutulma mevsimi ay ortasında başlıyor ve bu sizin için son derece önemli. Ay sizin yönetici gezegeniniz olduğundan, yılın bu zamanı burcunuz için her zaman güçlü. Bu süreçte önemli bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilir veya gelecekteki hedeflerinizin gerçeğe dönüşmesi için gerekli finansal desteği alabilirsiniz. Ay sona ererken ise daha fazla iş sorumluluğu bekleyin. Yine de öncelikleriniz şu anda sağlığınıza doğru kayabilir.

Kasım ayı Aslan burcu yorumları

Akrep burcundaki Yeni Ay, 4. evinizi, yani evinizi, ailenizi ve duygusal dünyanızı etkileyerek başlıyor. Yeni bir eve tanışabilir veya aile üyeleriyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu Yeni Ay döngüsüyle birlikte hayatınızın bu alanlarında değişime hazırlanın ve bunun sadece kişisel gelişiminiz için olduğunu unutmayın.

Eğer son Merkür gerilemesinde gecikmeli anlaşmalarınız varsa, 5 Kasım’dan itibaren ilerleyebilirsiniz. Aynı gün paranın, aşkın ve güzelliğin hükümdarı Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Çalışma programınızı, genel sağlık durumunuzu çevreleyen iyileştirmeler gerçekleşebilir. Ayrıca yakın geçmişteki çalışmalarınızdan bolluğu deneyimleyebilirsiniz.

19 Kasım’daki Ay tutulması hayatınızın kariyer alanında fırsat ve değişimler yaratabilir. Ay sona ererken ise kendini ifade etme, yaratıcılık, romantik buluşmalar gibi gündemleriniz olabilir. Her anlamda yeni fırsatlara açık olun!

Kasım ayı Başak burcu yorumları

Başaklar için Kasım kozmik berraklık, yenilenme ve yaratıcılık zamanı. 4 Kasım’daki Yeni Ay’la birlikte günlük yaşamınızın alt yapısını değiştirecek önemli tartışmalar, toplantılar ve anlaşmalar gelişebilir. Meydana gelen bu değişiklikler uzun vadede sizin için iyi olacak. 5 Kasım’daki gezegensel dizilim, yaratıcı projelerinize pozitif enerji getirecek.

19 Kasım’da başlayan tutulma mevsimi bilgelik ve öğrenme evinizi etkileyecek. Sizin için bu etki, bir sertifika almak için okula geri dönmek, bilgeliğinizi paylaşmak için seyahat etmek şeklinde kendini gösterebilir. Ay sona ererken ise odak noktanız aile meseleleri ve evinizi çevreleyen faaliyetler olacak. Aralık ile birlikte bir vizyon panosu oluşturun ve yaratmak istediğiniz şeyin hayalini kurmaya başlayın!

Kasım Ayı Burç Yorumları-5 - Saç Bakım Güzellik Kasım Ayı Burç Yorumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Kasım ayı Terazi burcu yorumları

Kasım ayı Terazi’lere çok şey katıyor. Ay kazanılan gelir, para ve mali konularda etki gösterecek güçlü bir Yeni Ay ile başlıyor. Bu, yeni bir başlangıç ve nakitle nasıl başa çıkacağınız konusunda önemli bir değişime işaret etmekte. 5 Kasım’daki gezegensel dizilim yaşamınızı kazanma şeklinizde gözle görülür bir değişiklik yaratabilir.

Ayın ortasına doğru gerçekleşecek tutulma evlilik, krediler ve yasal konularla ilişkili olan 8. evinizde. Bu borçları çözmek veya önemli bir yatırım için bir finansman almak anlamına gelebilir. 21 Kasım’da başlayan Yay enerjisi ise sizi seyahat etmeye, macera aramaya ve yeni bir bakış açısı kazanmaya itebilir. Ay sonuna iyimserlikle bakın!

Kasım ayı Akrep burcu yorumları

Kasım başlarken ilişkilerinizde arzu ettiğiniz yerde hissedebilirsiniz. 5 Kasım’daki Akrep geçişi benliğinizin ilk evindeki metamorfoz enerjisini yükseltiyor. Ev, aile ve duygusal olarak tatmin olmak için neye ihtiyacınız olduğunu çevreleyen tartışmalara hazır olun. Ama endişelenmeyin, hiçbiri halledemeyeceğiniz türden şeyler değil.

19 Kasım’daki tutulma burcunuzu derinden etkileyecek. Bu özel Ay tutulması benlik, aşk ve iş ilişkileri alanlarında 6 aylık bir değişimi başlatıyor. Kim olduğunuz konusunda bir değişiklik bekleyin, iş birliği yaptığınız kişiler açıkça değişmek zorunda kalacak. Ayın sonuna doğru para, finans ve kazandığınız gelir sizin için odak noktası olacak. Yeni bir iş projesi veya para kazanmanın yaratıcı bir yolu karşınıza çıkabilir.

Kasım ayı Yay burcu yorumları

Kasım ayı sizin için pek çok kişisel gelişmeyi başlatıyor ve bu ay 4 Kasım’daki Yeni Ay ile başlıyor. Zihniyetinizde, özellikle sağlığınızı, günlük rutininizi ve iş hayatınızı nasıl yönettiğinizi çevreleyen büyük bir değişimin zamanı geldi. 5 Kasım’daki gezegensel dizilim iş hayatınızdaki gizli bilgilerin aniden ortaya çıkmasına neden olabilir.

19 Kasım’daki tutulma sağlığınızı, zindeliğinizi, özel hayatınızı ve genel zihniyetinizi etkileyecek. Bu dönemde kişisel bakımınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Ay sonuna doğru ise sizin mevsiminiz başlıyor! İyimser ve parlak ışığınızın parlamasına izin vermenin zamanı geldi. Kim olduğunuzu belirleyen aşk ilişkileriniz, sözleşmeleriniz ve anlaşmalarınıza enerjik şekilde odaklanabileceksiniz.

Kasım Ayı Burç Yorumları-7 - Saç Bakım Güzellik Kasım Ayı Burç Yorumları-8 - Saç Bakım Güzellik

Kasım ayı Oğlak burcu yorumları

Ay arkadaşlıklar, umutlar ve dilekler alanınızda bağlantı kurarak Yeni Ay ile başlıyor. İlişki kurduğunuz ağda yeni bir başlangıç bekleyin. Yaratıcılığınıza yaslanın ve artık çalışmayan şeyleri serbest bırakın. 5 Kasım’daki gezegen dizilimi sebebiyle DM’lerinizi kontrol etmeyi unutmayın. Yeni iş birliği fırsatları gelebilir ve sizi hedeflerinize doğru ilerletebilir. Ayrıca bu dönemde ilişkilerde gelişme ve rahatlık hissedebilirsiniz.

19 Kasım’daki tutulma ise kendini ifade etme, yaratıcılık, doğurganlık ve yatırım alanlarında 6 aylık bir değişim dönemini başlatacak. Tam anlamıyla emeğinizin meyvelerini alma zamanı. Ay sona ererken olumlu bir serbest bırakma zamanına hazırlanın ve Aralık’a yenilenmiş bir bakış açısıyla bakın.

Kasım ayı Kova burcu yorumları

4 Kasım’daki Yeni Ay, haritanızın 10. evinde gerçekleşiyor. Yaşam yolunuzda artık size hizmet etmeyen şeyleri değiştirme ve temizleme zamanı. Bu taze ay döngüsü, hayatınızın bu alanında ihtiyacınız olan derinliği getiriyor. Yeni bir başlangıca hazırlanın. 4 Kasım’daki gezegen geçişi kariyerinizdeki önemli sözleşmelerle ilgili olarak artık işe yaramayan şeyleri değiştirmeniz için sizi teşvik edecek. Bu konuda ciddi konuşmalar su yüzüne çıkabilir. Bu yüzden kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olmanız önemli.

19 Kasım’daki tutulma duygusal dünyanızda ve kariyer hayatınızdaki değişimi temsil eden 6 aylık bir yenilik dönemini başlatacak. Ayrıca taşınmak, evinizi yenilemek gibi konulara yönelebilirsiniz. Ay sona ererken sosyalleşecek ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kişilerle bağlantı kurabileceksiniz. Aralık gelirken hamlelerinizi iyi yapın!

Kasım ayı Balık burcu yorumları

Sevgili Balık’lar, 4 Kasım’daki Yeni Ay, dikkatinizi yüksek öğrenime, uluslararası seyahatlere veya bilgeliğinizi daha geniş bir kitleyle paylaşmaya odaklayacak 2 haftalık bir dönemi başlatıyor. Okula geri dönebilir, seyahat edebilir veya uluslararası bir iş birliği yapabilirsiniz. 5 Kasım’daki hareketlilik gelecek hedefleriniz, vizyonunuz ve arkadaşlıklarınızla ilgili alanlarda size neşe getirecek. Bu süre zarfında ayrıca karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.

19 Kasım’daki tutulma, sizin için görünür bir iletişim projesi, yeni bir akademik çaba, yurtdışında çalışma fırsatı şeklinde tezahür edebilir. Bu süreçte kendinize güvenmeniz çok önemli. Ay, Yay mevsimiyle sona eriyor. Akrep sezonu size şaşırtıcı becerilerinizi geliştirme fırsatı sunmuştu, Aralık ise artık bunları kullanma zamanı olacak.
Ayrıca Burçlara Göre Hobi Önerileri yazımız ilginizi çekebilir.