0

Sıcak havalarla beraber saçlarınızı daha çok toplama vakti de geldi. Saçlarınızı açık bırakmak istiyorsanız artık hava sıcaklığı buna izin vermiyor. Bu yüzden sokak modasında trend olan toplu saç modelleri hakkında fikir edinmekte yarar var.

"Benim saçlarım kısa nasıl toplayacağım" diye düşünenler olabilir. Kısa saçlarınızı tamamen toplayamasanız da yarım toplayarak hem konforlu hem de rahat bir görünüm yakalayabilirsiniz. Örneğin, iki yandan biraz tutam alıp arkada yarım toplayabilir, bunu da bir aksesuarla şıklaştırabilirsiniz. Aynı modeli tek yandan yapmak da iyi bir fikir olabilir.

Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -1 Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -2

Uzun saçlılar; saçlarınızın tamamını ördürmeye ne dersiniz? Bu ara sokak stillerinde sıkça karşımıza çıkan bu model ile hem sıcaklarda rahat edip hem de tarz bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Tamamı örülmüş saçınıza tepeden topuz yapmak da güzel bir seçenek. Bu sezon, at kuyruğu saç modellerini genellikle altta toplanmış bir şekilde göreceğiz. Saçlarınızı alttan bir fiyonk ile toplayarak romantik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Islak görünümlü topuz da sizi kurtaracak modeller arasında. Eğer kıvırcık saçlara sahipseniz en tepeden dağınık bir şekilde toplamak güzel bir tercih olacak. Saçınızın nemden bozulmaması için şekillendirdikten sonra TONI&GUY Esnek Tutuşlu Sabitleyici Sprey kullanmayı unutmayın!

İlham almak için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Yaz Sonu Saç Bakımı ve Sıcak Havalarda Serin Kalmanın Yolları yazımıza göz atabilirsiniz.

Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -3 Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -4
Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -5 Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -6
Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -7 Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -8
Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -9 Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -10
Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -11 Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -12
Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -13 Sıcak Havalarda Yapabileceğiniz Saç Modelleri -14