0

Her saç boyu ile kombinlenebilen saç bantları, gününüzün ve tarzınızın kurtarıcısı olmaya aday. Kısa saçlıysanız ince ve düz bantlar tam size göre. Hele bir de çiçek veya kurdele detaylı modellerden birini tercih ederseniz. Eğer uzun ve gür saçlarınız varsa daha kalın bantlara yönelebilirsiniz.

Saç Bantlarının Muhteşem Dönüşü-1 - Saç Bakım Güzellik Saç Bantlarının Muhteşem Dönüşü-2 - Saç Bakım Güzellik

Okul günlerinizi özlediyseniz ensenizden geçirdiğiniz bandı (bant uzunsa iki kere döndürebilirsiniz) fiyonk şekilde bağlayarak saçınızın tam tepesinde veya yanında bırakabilirsiniz. Özellikle uzun saçlara yakışan bu tarzı rahatlıkla deneyebilir, hacimli bir görünüm için TONI&GUY Dipten Uca Hacim Veren Sprey’i kullanabilirsiniz.

İddialı bir saç bandını ise kıyafetinizin tek aksesuarı olarak kullanabilir ve sade kombininizi canlandırabilirsiniz. Eğer göze çarpan bir model kullanmayı düşünüyorsanız küpe, kolye gibi başka aksesuarlar kullanmanıza gerek kalmıyor. Doğal saç dalgaları için TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey kullanabilir, ışıltısı için de TONI&GUY Işıltı Veren Saç Parfümü ile son rötuşunuzu yapabilirsiniz.

Söylemeden geçmeyelim... Son dönemlerde yükselişte olan örgü trendini saç bandı trendi ile beraber kullanmak mümkün. Dağınık bir örgüyle alın üzerinden geçen saç bandı sayesinde boho bir tarza bürünebilir çiçekli bir saç bandıyla romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yandan esnek bir şekilde ördüğünüz saçlarınızı TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi ile sabitlemeyi unutmayın.  

Ayrıca Fuları Saç Stilinize Ekleyin ve Oval Yüzler İçin Saç Kesimi yazılarımız da ilginizi çekebilir.