0

Çok fonksiyonlu olarak kullanılan fularları saç bandı yapmaya ne dersiniz?

Hızlıca yapabileceğiniz birkaç saç modelini sizin için derledik.

At kuyruğunuza bir fular iliştirerek romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Tokanızın hizasından başlayıp fuları saçınıza sarmanız yeterli.
En trend saç modellerinden olan yarım topuzunuzu da fularla süsleyebilirsiniz. Saçınızın iki yanından tutamlar alın ve üst kısmında topuz yapın. Kare fularınızı önce üçgen yapın ardından üç dört kere katlayarak topuzunun çevresine dolayın. Eğer uzun bir fular kullanıyorsanız ucunu da sarkıtabilirsiniz.

Fuları Saç Stilinize Ekleyin-1 - Saç Bakım Güzellik Fuları Saç Stilinize Ekleyin-2 - Saç Bakım Güzellik

Özellikle yaz mevsiminde, sahilde, denizden veya havuzdan çıktıktan sonra rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modelden bahsedelim. Saçınıza dağınık bir topuz yapıp fularınızı başınızın tepesine dolayın ve uçlarını fiyonk yapın. Bu modeli az önce anlattığımız gibi fularınızı üçgen şekle getirip sonrasında katlayarak yapabilirsiniz.

Son olarak fularını açık saçta kullanmak isteyenler için de iki önerimiz var. Az önce bahsettiğimiz topuz modelindeki bağlama şeklini aynı şekilde açık saçınızda uygulayın. Ya da fularınızı daha açık bir şekilde tutup alnınızı biraz kapatacak şekilde bağlayın.