0

Görme veya dokunma duyularınızdan çok, koku alma duyunuz anıları ve duyguları uyandırmada temel bir rol oynar. Bu yüzden koku seçimi, örneğin ilk buluşmada; ne giyeceğinizden veya nasıl davranacağınızdan daha büyük bir endişe kaynağı olabilir. Parfümünüz için adınızın koku alma karşılığı diyebiliriz. Kokunuz varlığınızı duyurmalı ama bağırmamalı; çevrenizdekilere kim olduğunuzu söylememeli… Peki, siz kimsiniz? Daha da önemlisi, kim olmak istiyorsunuz?

Kokunuzu Kişiliğinizle Eşleştirin-1 - Saç Bakım Güzellik Kokunuzu Kişiliğinizle Eşleştirin-2 - Saç Bakım Güzellik

1986’dan beri Türk erkeklerinin her yeni güne daha iddialı başlamasını sağlayan Axe, kışkırtıcı kokusu ve yenilikçi tasarımlarıyla erkeklerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. 1983 yılında Fransa’da piyasaya sürüldüğünden beri kadınları etkilemek isteyen erkeklerin yardımcısı bir marka haline geldi. Bugün tüm dünyada 60’dan fazla ülkede erkekler her gün Axe kullanıyor… Kişiliğinizi yansıtan Axe kokusunu keşfetmeye ne dersiniz?

Kokunuzu Kişiliğinizle Eşleştirin-3 - Saç Bakım Güzellik Kokunuzu Kişiliğinizle Eşleştirin-4 - Saç Bakım Güzellik

Axe Dark Temptation Deodorant: Axe’ın ikonik kokusu, şimdi parfüm formatında ve yenilenen ambalajında. Sıcak çikolata, kehribar ve kırmızı biber aromalarıyla, sizi parmak uçlarınızda tutacak bir tatlılık ve baharat patlamasının keyfini çıkarın.

Axe Black Deodorant: Saf minimallik sevenler buraya… Kaosun ortasında, gürültüden uzak erkeğin kokusu Axe Black, derinden gelen ve erkeksi-baharatlı meyve, kakule ve frezya, sedir ağacı, silhat ve miskotu nüanslarından oluşuyor.

Axe Africa Cep Parfümü: Axe Africa ile gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerine toplayın. Karşı konulamaz vanilya ve mandalina kokusunun bir fısı bile yoğun etkisini göstermesi için yeterli.

Axe Apollo Cep Parfümü: Sofistike ve klasik bir erkek kokusu… Kokunuzun karakterini yeşil meyveler ve taze adaçayının canlandırıcı aromaları oluşturuyor.

Axe Leather&Cookies Cep Parfümü: Gün boyu size eşlik eden, her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir koku. İstediğiniz her an deri ve kurabiyenin mükemmel uyumunu hissedin.

Axe Kaykay ve Taze Güller Cep Parfümü: Axe Kaykay ve Taze güllerin oryantal ve odunsu kokusu ile dikkatleri üzerine çekin.

Diğer parfüm, cep parfümü ve deodorant seçenekleri, harika kokmaya ihtiyacınız olacak "o anlar" için hep yanınızda!

Ayrıca İmza Kokunuzu Nasıl Oluşturursunuz? ve En Hit 3 Erkek Saç Modeli yazımız ilginizi çekebilir.

Bonus: Bakımlı beyler için cilt bakımı da en az kokuları kadar önemlidir. Siz de bizim gibi düşünüyorsanız Bakımlı Erkekler İçin Cilt Bakım İpuçlarımızdan yararlanın.