0

Hacimli Fade Kesim

Daha önce fade kesimin ne olduğundan kısaca bahsetmiştik. Yanları kısa, üstü uzun ve hacimli olan bu klasik ‘rockstar’ saç modeli, popülerliğini korumaya devam ediyor. Size de bu saç kesimini deneyip şekillendirmek kalıyor. TONI&GUY Mat Görünüm Veren Sert Tutuşlu Şekillendirici Wax ile saçlarınıza kolayca şekil verebilir, gün boyu gösterişini korumasını sağlayabilirsiniz.

En Hit 3 Erkek Saç Modeli-1 - Saç Bakım Güzellik En Hit 3 Erkek Saç Modeli-2 - Saç Bakım Güzellik

Buzz cut

Eğer her şeye sıfırdan başlamak isterseniz, erkekler için en pratik saç modeli olan 3 numara saç stilini deneyebilirsiniz. Eğer bu klasik saç modeline farklı bir dokunuş eklemek isterseniz, saçlarınızı bu senenin hiti platin renge boyatmayı düşünebilirsiniz.

En Hit 3 Erkek Saç Modeli-3 - Saç Bakım Güzellik En Hit 3 Erkek Saç Modeli-4 - Saç Bakım Güzellik

Undercut

Hareketli bir model olan yanları kısa geriye doğru taranan saç stilinin 2 versiyonu mevcut. İsterseniz saçlarınızın üstlerini uzun tutabilir ve geriye doğru tarayarak slick back görünümü elde edebilir ya da üstleri kısa tutarak yana ayırabilirsiniz. Her iki modelde de size yardımcı olacak ürün ise TONI&GUY doğal ve mat görünüm veren Şekillendirici Krem Wax. 

Bonus: Bu harika saç modellerine en çok yakışacak şey, bembeyaz bir gülümseme! Bu yüzden ağız hijyenine gereken önemi vermeyi unutmayın. Yaygın diş fırçalama hatalarını öğrenerek ağız bakım rutininizi kusursuz hale getirin.

Ayrıca Kokunuzu Kişiliğinizle Eşleştirin yazımız ilginizi çekebilir.