0

Çoğumuz tatilde, sahil kenarında otururken deniz tuzu sayesinde saçlarımızda oluşan doğal dalgaları severiz. İyi haber şu ki, saçlarınızda bu tür doğal dalgalar yaratmak için tatile ihtiyacınız yok. Yazın en çok aranan saç modellerinden biri olan kumsal dalgası, yokmuş gibi görünen doğal makyaja eş değer. Genellikle en zahmetsiz görünen stilleri oluşturmak en fazla çabayı gerektirir. Ancak bu genelleme kumsal dalgası için geçerli değil. Doğru tüyolarla, bu doğal saç modelini çok kısa sürede yapmak mümkün.

Saçlarda Mükemmel Kumsal Dalgasını Yakalama Rehberi-1 - Saç Bakım Güzellik Saçlarda Mükemmel Kumsal Dalgasını Yakalama Rehberi-2 - Saç Bakım Güzellik

Kırmızı halıda görmeye alıştığımız su dalgası saçlar, sahilde bir gün geçirdikten sonra ortaya çıkan dalgalı saç stilinden oldukça uzak. Siz tıpkı tatildeki gibi hem doğal hem de zahmetsiz bir saç görünümü istiyorsanız kumsal dalgasını denemenizi öneririz.

Heyecan verici moda ve tasarım etkinliklerinin sahne arkasında yer alan TONI&GUY’ın saç bakım ve şekillendirme ürünlerinin yelpazesinde saç spreyinden kuru şampuana, saç parfümünden deniz tuzu etkili şekillendirici spreye kadar birçok alternatif yer alıyor. Saçlarınızda hayal ettiğiniz kumsal dalgasını yakalamak için ihtiyacınız olan ürün ise Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey.

Saçlarda Mükemmel Kumsal Dalgasını Yakalama Rehberi-3 - Saç Bakım Güzellik Saçlarda Mükemmel Kumsal Dalgasını Yakalama Rehberi-4 - Saç Bakım Güzellik

Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey, hafif bir tutuş ile saçlarınızı şekillendirirken onlara dolgunluk ve hacim verir. Her saç tipi için uygun olup denizden yeni çıkmış gibi doğal ve belirgin dalgalara sahip olmanızı sağlar.

Nasıl kullanılır?

  • Saçlarınızda denizden yeni çıkmış gibi dalgalar yaratmak için ürünü nemli ya da kuru saçınıza eşit bir şekilde sıkın ve ardından ellerinizle şekil verin.
  • Daha fazla etki için Toni&Guy Hacim Veren Kuru Şampuan ile saçlarınıza hacim kazandırarak stilinizi tamamlayabilirsiniz.