0

Herkes güzel bir gülümsemeye sahip olmak ister. Üstelik beyaz bir gülüşe sahip olmanın tarihi, sandığımızdan daha eski. Mesela Mısırlılarda beyaz dişlerin güzelliğin, zenginliğin bir göstergesi olduğunu biliyoruz. Günümüzde güzel bir gülümsemenin yolu ise beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmaktan geçiyor. Elbette dişleriniz yıllar içerisinde günlük alışkanlıklarınıza(kahve, çay, alkol vb. içecekler) bağlı olarak lekelenebilir, sararabilir. Her ne kadar size özgü bir diş renginiz de olsa doğru ürünlerle gerçekleştirilen düzenli bir ağız bakım rutini, dişlerinizin de sizinle birlikte zamana meydan okumasını sağlayacaktır. Peki ama nasıl?

Bembeyaz bir gülümseme için bakım rutininizi ihmal etmemeli ve daima güvenilir ürünler seçmelisiniz.

Bembeyaz Dişlere Kavuşun-1 - Saç Bakım Güzellik Bembeyaz Dişlere Kavuşun-2 - Saç Bakım Güzellik

Adım 1: Diş Fırçalama

Dişlerinizi ve diş etlerinizi temiz tutmak diş eti hastalıklarını, çürük ve leke oluşumunu önler. Ağız ve diş sağlığınızı korumak için dişlerinizi günde iki kez, en az iki dakika boyunca fırçalamaya özen gösterin. Dişlerinizi fırçalarken acele etmeyin, diş fırçanızın arkası ile dilinizi fırçalamayı da unutmayın. Diş fırçalama rutininden maksimum fayda alabilmek için doğru diş fırçası seçimi yapmak da son derece önemli. Ağız genişliğinize uyan, yumuşak kıllı bir diş fırçası seçmelisiniz. Signal White Now Beyaz Dişler 1+1, bu konuda size yardımcı olabilir. Signal White Now Beyaz Dişler Diş Fırçası, düzenli kullanımda dişlerinizi temizleyerek onların fırçalamadan önceki haline kıyasla daha beyaz olmasına yardımcı olur. White Now diş macunu ile kullanıldığında tek fırçalamada anında* daha beyaz dişlere ulaşmanızı sağlar.

Adım 2: Diş Macunu

Bembeyaz dişlere sahip olmak için diş fırçası kadar diş macunu seçimi de önemli. Diş macunlarının bazıları, florür içerir. Florür hem çocuklarda hem de yetişkinlerde diş çürümesini önleyici bir etki sağlar. Ayrıca günümüzde özel teknolojiler ile geliştirilen; dişlerinizin beyazlamasına ve sağlıklı kalmasına yardımcı olabilecek zengin içeriklere sahip diş macunları vardır. Örneğin Signal White Now Anında 1 Ton Beyaz Dişler Diş Macunu, diş lekelerini gidermeye yardımcı beyazlık sağlayan formülü sayesinde düzenli kullanımda daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Mavi safir pigment teknolojisi sayesinde diş minesini aşındırmaz.

Bonus: Bembeyaz gülümsemenizi ön plana çıkarmak için kısa saç modelleri kullanmayı deneyin. Bu noktada ince telli saçlar için saç kesimleri ilginizi çekebilir.