0

İnce telli saçlara sahipseniz, saçlarınız hacimsiz bir görünümde olabilir. Fakat, birkaç küçük hile ile, saçlarınızın dolgun ve gür gözükmesini sağlamak mümkün.

Bunların en başında, doğru saç kesim modeli geliyor diyebiliriz. Yüz tipinize uygun seçeceğiniz, doğru saç kesimiyle istediğiniz dolgunluğu elde edebilirsiniz.

Örneğin, Keira Knightley gibi saçınızı asimetrik kestirerek saçınızın yoğun ve gür görünmesini sağlayabilirsiniz. Asimetrik kesmek size çok iddialı geliyorsa, Bob kesimi deneyin. Emma Stone’un saçları ince telli olmasına rağmen bu kesimle oldukça güzel görünüyor. İster saçınızı Emma Stone gibi omzunuzun hizasında, isterseniz de Matt Winkelmeyer ve Gilbert Carrasquillo gibi çene hizasında da kestirebilirsiniz.

İnce telliler için bir başka bir saç kesim modeli ise pixie. Saçınızın üst kısmını biraz uzun bırakarak kestireceğiniz kısa saç kurtarıcınız olabilir.

Saçınızı uzun kullanmak istiyorsanız ise, kaküle bir şans verin.

Küçük bir şekillendirme tüyosu da verirsek; saçınızı açık kullanmak istediğiniz günlerde TONI&GUY Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi veya TONI&GUY Hacim Veren Köpük uygulayarak istediğiniz görünüme hızlıca kavuşabilirsiniz.

Örneğin, Keira Knightley gibi saçınızı asimetrik kestirerek saçınızın yoğun ve gür görünmesini sağlayabilirsiniz. Asimetrik kesmek size çok iddialı geliyorsa, Bob kesimi deneyin.