0

Günlük hayatta nasıl saç modelleri tercih etmeli, nasıl her daim şık görünmeli? Şehrin koşuşturmalı temposuna ayak uyduran en iyi saç modellerini sizin için sıraladık.

En İyi Günlük Saç Modelleri-1 - Saç Bakım Güzellik En İyi Günlük Saç Modelleri-2 - Saç Bakım Güzellik

Burgu Topuz Nasıl Yapılır?

Hem ofis hem hafta sonu stilinize rahatlıkla adapte edebileceğiniz bu modelin yapımı da hayli basit. İnce bir tarak yardımıyla tam ortadan ayırdığınız saçlarınıza 10 cm uzaklıktan Toni&Guy Gösterişli Hacim Veren Kuru Şampuan’ı sıkın. Saç diplerinize iyice yedirin. Sonrasında saçlarınızın ön kısmından iki tutam alıp ve burgu olarak saçınızın arkasında sabitleyin. Arkada kalan saçlarınızı ense hizasında topuz yapın. Hazırsınız!

En İyi Günlük Saç Modelleri-3 - Saç Bakım Güzellik En İyi Günlük Saç Modelleri-4 - Saç Bakım Güzellik

Bohem Dalgalar Nasıl Yapılır?

Saçınızı şekillendirmeye başlamadan önce yıpranma ve kırılmayı önlemek için Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Sprey’i uygulayın ve saçlarınızı kalın bir maşaya sarın. 5 saniye beklettikten sonra bukleleri açın. Sonrasında saçlarınızdaki dalgaların formunu koruması ve belirginleşmesi için Toni&Guy Bukle Belirginleştirici Sprey sıkın ve dalgalarınızı hafifçe açar gibi birbirinden ayırın. Son olarak saçınızda kalan ön tutamları arka tarafta sabitleyin.

En İyi Günlük Saç Modelleri-5 - Saç Bakım Güzellik En İyi Günlük Saç Modelleri-6 - Saç Bakım Güzellik

Kurdele Topuz Nasıl Yapılır?

Minnie Mouse topuzu olarak da nitelendirilen kurdele topuz saç modeli de alternatifleriniz arasında. Yapımı meşakkatli gibi görünse de doğru uygulanan birkaç adım sayesinde kısa sürede bu saç modeline kavuşmak mümkün. İlk olarak saçlarınızın ışıltılı ve ipeksi bir görünüme kavuşması için Toni&Guy Parlaklık Verici Serum’u uygulayın. Sonrasında saçlarınızın iki ön tarafından aldığınız tutamları arkada ince lastik toka yardımıyla toplayın. Yapılan küçük topuzu iki tarafa ayırır gibi yaparak gevşetin ve açık kalan saçlarınızdan ince bir tutam alarak iki yana gevşettiğiniz topuzun arasından geçirin.

En İyi Günlük Saç Modelleri-7 - Saç Bakım Güzellik En İyi Günlük Saç Modelleri-8 - Saç Bakım Güzellik

Hacimli Atkuyruğu Nasıl Yapılır?

Pratik modeller arasında yer alan bombeli atkuyruğunun yapımı da hayli basit. Hafifçe yukarıdan atkuyruğu yaptığınız saçlarınızın tokaya yakın kısmına tarak yardımıyla krepe etkisi verin. Sonrasında bombeli kısmın bitimini tekrar lastik toka ile bağlayın. Aynı krepe işlemini tekrar uygulayıp, yine toka ile bağlayın. Toni&Guy Ekstra Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi’nden de yardım alarak saçınızı sabitleyin.

En İyi Günlük Saç Modelleri-9 - Saç Bakım Güzellik En İyi Günlük Saç Modelleri-10 - Saç Bakım Güzellik

Mısır Örgü Nasıl Yapılır?

Pratik bir şıklığa çıkan en kolay yol kuşkusuz ki örgü modelleri… Rutin bir model yerine daha yaratıcı bir saç stili peşindeyseniz mısır örgü tam size göre.

Esnek bir örgü isterseniz örgülerinizi biraz gevşetebilirsiniz. Toni&Guy Esnek Tutuşlu Saç Spreyi ile de stilinize son dokunuşu yapmayı unutmayın.