0

Saçlarında kuruluk, dökülme ve yıpranma gibi sorunlar yaşayanların imdadına Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi yetişiyor. Üç farklı bakım serisiyle sunulan ürünler arasında şampuan, saç kremi ve saç bakım maskesi bulunuyor. 10 kat güçlü saçlar ve sülfatsız içeriği ile öne çıkan Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi kolajen içeriği ile saç bakımına farklı bir boyut kazandırıyor. Siz de Elidor’un en yeni saç bakım serisi olan Elidor Collagen Blends Sülfatsız ailesi ile hemen tanışarak saçlarınıza yeniden güç kazandırabilirsiniz.

Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-1 - Saç Bakım Güzellik Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-2 - Saç Bakım Güzellik

Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi Nedir, Ne İşe Yarıyor?

Elidor Collagen Blends Sülfatsız serisi üç farklı kategoride sizlerle buluşuyor. Collagen Blends Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı Moisture Boom Yoğun Nem Terapisi ürünü kolajen içeriği sayesinde saçlara kaybettiği gücü geri kazandırıyor. Hyaluronik asit ile zenginleştirilen şampuan, saça ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak saçların canlı ve parlak görünmesine destek oluyor. Kuru ve yorgun düşmüş saçlarınız için aradığınız desteği Collagen Blends Sülfatsız Saç Bakım Serisi Moisture Boom Yoğun Nem Terapisi ürünlerinde bulabilirsiniz. Serinin saç bakım kremi ve saç bakım maskesi ile saç bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.

 

Serinin bir diğer ürünü ise Collagen Blends Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı Goodbye Hairfall Saç Dökülmelerine Karşı. Şampuan, seramid içeriği ile saç tellerinin esnekliğini korumasına yardımcı olurken kolajen ile saç tellerini güçlendiriyor. Şampuan saçları koparak dökülmelere karşı 10 kata kadar güçlendirme özelliğine sahip. Mükemmel esnekliğe sahip olan saçlar, kopmaya dayanıklı hale geliyor. Saçları dökülmeye karşı koruyan ürün, aynı zamanda saçları derinlemesine onarıyor. Saçları onaran ve saç tellerini güçlendiren ürünü saç bakım kremi ve saç maskesi ile bir arada kullanarak etkisinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

 

Elidor sülfatsız şampuan serisinin son ürünü Collagen Blends Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı Always Young Onarıcı Ve Yıpranma Karşıtı. Şampuan koruyucu özelliği ile bilinen niasinamid ve cilt bakım mucizesi olarak bilinen kolajen içeriyor. Elidor şampuan saçın derinliklerine kadar etki ederek saçları onarıyor ve dış etkenlere karşı koruyor. Saçların her bir telini ayrı ayrı onaran ürün saçlara yumuşaklık sunuyor. Saç bakım rutininizi tamamlamak için ürünü aynı serideki Elidor saç kremi ile birlikte kullanabilirsiniz.

Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-3 - Saç Bakım Güzellik Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-4 - Saç Bakım Güzellik

Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Elidor yeni şampuan ailesi Elidor Collagen Blends serisinde sülfat ve silikon bulunmuyor. Ürünlerin içeriğinde kolajen ve hyaluronik asit gibi cilt mucizesi sunan maddeler dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra ürünlerin içeriğinde Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, Glycol Distearate, Polyquaternium-10, Sodium Sulfate, Hexadecene, Tetradecene, PPG-9, Laureth-4, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Glycerin, Citric Acid, Lactic Acid, Isopropyl Alcohol, Sodium Acetate, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Limonene, Linalool bulunuyor. Siz de sülfatsız şampuanlar hakkında bilgi almak istiyorsanız Sülfatsız Şampuan Hakkında Tüm Merak Edilenler içeriğimize göz atabilirsiniz.

Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-5 - Saç Bakım Güzellik Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-6 - Saç Bakım Güzellik

Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi Kimler İçin Uygun?

Elidor Collagen Blends Sülfatsız serisi saçlarında kuruluk yaşayanlar, saçları dökülenler ve saçlarında yıpranma sorunu yaşayanlar için farklı bakım içerikleri ile öne çıkıyor. Günlük koşturmaca sırasında saçlar, dış etkenler nedeniyle yıpranıyor ve güçsüz hale gelebiliyor. Saçlarının yıpranmalara, kuruluğa ve dökülmelere karşı güç kazanmasını isteyen herkes Elidor Collagen Blends Sülfatsız serisinin üst düzey performansından yararlanabilir.

Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-7 - Saç Bakım Güzellik Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-8 - Saç Bakım Güzellik

Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi Nasıl Kullanılır?

Elidor Collagen Blends Sülfatsız serisi saç bakım şampuanı, saç bakım kremi ve saç maskesinden oluşuyor. Seri sülfatsız ve sikilonsuz şampuan kullanmak isteyen, mükemmel köpük performansını deneyimlemeyi tercih edenleri bekliyor. Siz de Elidor Collagen Blends Sülfatsız serisi ile saç bakım rutininizi üç adımda kolayca tamamlayabilirsiniz:

 

Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-9 - Saç Bakım Güzellik Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-10 - Saç Bakım Güzellik

İlk Adım: Şampuan

Elidor Collagen Blends Sülfatsız serisinden saçınıza en uygun olan serideki şampuanı seçin. Ardından saçlarınıza az miktarda şampuan dökerek ıslak saçlarınızı şampuanlayabilir ve sonrasında saçlarınızı bol su ile durulayabilirsiniz.

Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-11 - Saç Bakım Güzellik Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-12 - Saç Bakım Güzellik

İkinci Adım: Saç Bakım Kremi

Şampuandan hemen sonra saçların boylarına ve uçlarına serinin saç bakım kremlerini masaj eşliğinde uygulayabilirsiniz. Az miktarda saç bakım kremini saçlarınızda 1-2 dakika beklettikten sonra bol su ile saçlarınızı kremden arındırabilirsiniz.

Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-13 - Saç Bakım Güzellik Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-14 - Saç Bakım Güzellik

Üçüncü Adım: Saç Bakım Maskesi

Son adımda saçlarınıza Elidor saç bakım maskesi ile bakım yapabilirsiniz. Serinin saç bakım maskelerini saçlarınızın uçlarına ve boylarına sürebilir, saçlarınıza 2-3 dakika beklettikten sonra durulayabilirsiniz. Eğer “Saç Maskesi Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır?” diye merak ediyorsanız daha detaylı bilgi için içeriğimize göz atabilirsiniz.

 

Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-15 - Saç Bakım Güzellik Mercek Altında: Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi!-16 - Saç Bakım Güzellik

Elidor Collagen Blends Sülfatsız Serisi Kullananlar Ne Diyor?

Elidor Collagen Blends Sülfatsız serisi birçok yönden kullanıcıları tatmin eden sonuçlar sunuyor. Elidor şampuan yorumları arasında ürünlerin kokusu ve köpük performansı öne çıkarken saçlarda ağırlaşma yapmaması da beğeni topluyor. Saç kremleri ise saçları yumuşacık ve pürüzsüz hale getirmesi ile övgü topluyor. Serinin saç bakım maskeleri ise hem hoş kokuları hem de saç onarım performansları ile dikkat çekiyor.

 

Siz de saç bakım rutininize Elidor Collagen Blends Sülfatsız serisini ekleyerek saç endişelerinize son verebilir, güçlü ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Saç Bakımında Kolajenin Faydaları hakkında bilgi almak için içeriğimizi hemen inceleyebilirsiniz.