0

Cildimize gösterdiğimiz özeni saçlarımıza da göstermemiz gerekiyor. Mevsim döngülerinde saçları ihmal etmek kabarmalarına, elektriklenmelerine, kuruyup kırılmalara yol açabiliyor. Gerekli bakım ve ilgi ile her daim güzel görünen parlak saçlara kavuşmak ise çok kolay. Kışın saç bakımı hakkında en özel ipuçları için okumaya devam edin.

Kış Mevsiminde Saç Bakımı Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik Kış Mevsiminde Saç Bakımı Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik

Konu kışın saç bakımı olduğunda, saç tipinize uygun ürünlerle havanın sebep olduğu istenmeyen bu görünümlerin önüne geçebilirsiniz. Örneğin nemli havalar özellikle kuru saçların kabarmasına neden olabiliyor. TONI&GUY Kabarma ve Elektriklenme Karşıtı Durulanmayan Bakım Kremi ile saçlarınızı pürüzsüzleştirebilirsiniz.

Banyodayken nemli saçınıza uygulayıp iyice duruladığınız TONI&GUY Smooth Definition Mask ile kuru saçlarınızı nemlendirebilir, saçlarınızı kuruttuktan sonra TONI&GUY Yoğun Işıltı Veren Serum’u uygulayarak tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz!

Özellikle kışın saç bakımı konusunda föne ve ısıyla şekillendirmeye daha fazla maruz kalan saçları korumaya almayı da unutmamak gerek. Bu noktada imdadınıza TONI&GUY Isıya Karşı Koruyucu Sprey yetişecek.