0

Yaz mevsimi, konfor alanınızdan çıkmak ve cesur gardırop seçimleri yapmak için en ideal zaman. Ama bunu yapabilmek için daha kendine özgü parçaları kombinlemenizi sağlayacak çok yönlü temellerden oluşan iyi bir koleksiyona ihtiyacınız var. Bu noktada zamansız, lüks klasikler konusunda fikir almaya ne dersiniz? Bu sezon ortamın en şık insanı olmak için önerilerimize göz atın.

Ayrıca Erkekler İçin Kapsül Gardırop Yaratma Rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Her Yaz Gardırobunun 9 Temel Parçası-1 - Saç Bakım Güzellik Her Yaz Gardırobunun 9 Temel Parçası-2 - Saç Bakım Güzellik

Beyaz polo tişört

Beyaz giymek sizi genelde endişelendiriyor mu? Eğer cevabınız evet ise barbekü mevsimi için oldukça yerinde bir korku. Ancak yemek yerken dikkatli olduğunuz sürece beyazla aranıza mesafe koymayın deriz. Çünkü polo tişörtler, yazın en kurtarıcı parçaları.

Gofre gömlek

Gofre kumaş gömlek, sıcak havalarda konforunuzdan vazgeçmeden şık görünmek için özellikle uygun bir tavsiye olabilir. Yaz mevsimi için bu tür hafif kumaşlar ve rahat kesimleri tercih etmek son derece yerinde bir karar.

Casual şort

Casual şortlar sadece ofise layık değiller. Açık havada yaptığınız tüm yemek planları için yeterince uygunlar. Hem rahat hem şık olmak için gardırobunuza bu akıllı şortlardan birkaç temel renk eklemenizi öneririz.

Her Yaz Gardırobunun 9 Temel Parçası-3 - Saç Bakım Güzellik Her Yaz Gardırobunun 9 Temel Parçası-4 - Saç Bakım Güzellik

Chino pantolon

Eğer bilmiyorsanız ince fitilli kumaştan üretilen pantolon çeşitlerine chino pantolon dendiğini hatırlatalım. Bu tür hafif ve konforlu pantolonların uygun olmadığı durumlar yok denecek kadar az. Pamuklu kumaşların bile bunaltıcı hissettirdiği yaz mevsimini chino pantolonlarla kurtarın. Hafif pamuk ve keten karışımından üretildikleri için serin tutarlar ve oldukça şık bir görünüme yardımcı olurlar.

Pastel yüzme şortu

Elbette pastel ton olmayan bir yaz gardırobu hayal edilemezdi. Bu renk mevsimsel olarak uygun olmanın yanı sıra bronzlaşmış cildi de daha iyi gösterir. Orta uzunlukta bir yüzme şortunu sadece plajda değil, keten bir gömlek ve spor ayakkabı ekleyerek dışarıda da giyebilirsiniz. Emin olun kimse, plaj şortu olduğunu fark etmeyecek bile.

Rahat sandaletler

Sandalet konusunda kararsızsanız size bir sır verelim: Sandaletler, terliklerin dış mekandaki karşılığı. Son bir yıldır evlerimizde zaman geçirmişken bu rahat ayakkabıların yaz boyu ayağınıza yapışacağını garanti ediyoruz. Yumuşak tabanlı, kalın bantlı bir sandalet tüm kombinlerinizle uyum içinde çalışır ve oldukça konforludur.

Her Yaz Gardırobunun 9 Temel Parçası-5 - Saç Bakım Güzellik Her Yaz Gardırobunun 9 Temel Parçası-6 - Saç Bakım Güzellik

Batik desenli gömlek

Batik desene dönüş yapmaya hazır mısınız? Eğer hala sizin için iddialıysa bu trendin daha rafine yorumları elinizin altında. Uzun kollu ama ince kumaştan yapılmış, batik desen kadar sert olmayan renk geçişlerine sahip bir gömlek yaz akşamlarında şık bir görünüm yakalamanızı sağlayabilir.

Omzunuza atmalık ceket

Yazın tamamının ılık ve sıcak havanın etkisi altında geçeceğini hayal etsek de gerçek şu ki güneşli günler bazen güneşli olmayan günlere dönüşebilir. Bu nedenle hafif bir ceket bu mevsimde de gerekli. Ceket konusunda nötr bir seçim yapın, bu sayede gardırobunuzdaki tüm parçalarla uyum yakalayabilir.

Süet spor ayakkabılar

Süet spor ayakkabılar hemen her kombinle uyum sağlar. Süetin kışlık olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Süetin sofistike açık kahverengi tonuyla tüm yazlık parçaları kullanabilirsiniz.