0

Hazır erkek saçlarında trend uzatmaya doğru ilerliyor, o halde uzun saçların belki de yapması en kolay modelini ele alalım; yataktan yeni çıkmış gibi dağınık saçlar. Eğer sizin de saçlarınız şekil verebileceğiniz uzunluktaysa bu modeli yapmanız çok kolay olacak. Size gerekli olan tek ürün ise, saçlarınızın nasıl görünmesini istediğinize bağlı olarak değişiyor. Doğal ve mat bir görünüm yakalamak istiyorsanız TONI&GUY Doğal ve Mat Görünüm Veren Şekillendirici Krem Wax yardımcınız olacak.

Uygulamaya gelirsek... Avcunuza aldığınız bir miktar ürünü elinizde ısıttıktan sonra gelişi güzel şekilde saçlarınıza uygulayın. Özellikle saçlarınızı parmaklarınızın arasına alarak dağılmasını sağlayın. Unutmayın, yakalamak istediğiniz tarz dağınık bir stilden yana olmalı.

Ayrıca daha sağlıklı görünen saçlara kavuşmak için dikkat etmeniz gereken püf noktaları olduğunu da söyleyelim. Saç tipinizi bilmek, saç tipinize uygun ürünleri kullanmak, temiz tutmak ve beslenmenize dikkat etmek daha canlı ve parlak saçlara kavuşmanıza da yardımcı olur.

Bu stilden ilham almak için önerilerimize göz atabilirsiniz.

Erkekler için Dağınık Saç Modelleri-1 - Saç Bakım Güzellik Erkekler için Dağınık Saç Modelleri-2 - Saç Bakım Güzellik
Erkekler için Dağınık Saç Modelleri-3 - Saç Bakım Güzellik Erkekler için Dağınık Saç Modelleri-4 - Saç Bakım Güzellik
Erkekler için Dağınık Saç Modelleri-5 - Saç Bakım Güzellik Erkekler için Dağınık Saç Modelleri-6 - Saç Bakım Güzellik
Erkekler için Dağınık Saç Modelleri-7 - Saç Bakım Güzellik Erkekler için Dağınık Saç Modelleri-8 - Saç Bakım Güzellik