0

Moda trendleri her sezon değişiklik gösterse de bazı parçalar var ki onlara olan ilgi asla azalmıyor. Gardırobunuzun hazinesi sayılabilecek bu parçalar ne giyeceğinize karar veremediğiniz her anda yardımınıza koşuyor ve stilinizi tamamlıyor. Eğer bu yıl gardırobunuzu değiştirmek, yeni parçalar eklemek istiyorsanız zamansız parçalara göz atmadan işe başlamayın deriz.

Gardırobunuzda Olması Gereken 6 Zamansız Parça-1 - Saç Bakım Güzellik Gardırobunuzda Olması Gereken 6 Zamansız Parça-2 - Saç Bakım Güzellik

Jean pantolon

Jean'in tarihi çok eskilere dayanıyor... Günlük kıyafetlerin olmazsa olmazı jean'ler, aynı zamanda asla eskimeyen parçalar arasında. Her yıl farklı modelleri üretilse de stilinize uygun olanları uzun yıllar giyebilmeniz mümkün. Jean pantolonlarınızı gömlek ve blazer ceketle kombinleyip şık bir görünüm yakalayabilir veya tişört ve deri ceketle tamamlayarak spor bir stil oluşturabilirsiniz. Kısacası gardırobunuzda yedeklediğiniz farklı modellerdeki jean pantolonlarınız ile hemen her ortama girebilirsiniz.

Beyaz gömlek

Beyaz gömlek sadece zamansız değil cinsiyet fark etmeksizin her insanın gardırobunda bulunması gereken parçalardan. Keten veya poplinden üretilmiş beyaz gömlekleri hem günlük olarak hem de özel davetlerde kullanabilirsiniz. Spor mu, klasik mi; nasıl görünmek istediğinize karar verin ve gömleğinizi bu doğrultuda koyu renk bir jean veya kumaş pantolonla kombinleyin.

Unutmadan; beyaz gömlek aynı zamanda her yaz gardırobunda bulunması gereken parçalar arasında yer alıyor.

Gardırobunuzda Olması Gereken 6 Zamansız Parça-3 - Saç Bakım Güzellik Gardırobunuzda Olması Gereken 6 Zamansız Parça-4 - Saç Bakım Güzellik

Ceket

Ceketler erkekler için oldukça önemli. Çünkü çoğunlukla kıyafetinizin tamamlayıcısı işlevi görüyor ve stilinizi de üst seviyeye taşıyor. Üstelik spor ve klasik olmak üzere tüm görünümlerle kombinlemek mümkün. Gardırobunuzda her mevsime uygun en az bir ceketiniz (deri, jean, blazer vb.) mutlaka olmalı. Mevsimlik ceketlerle özellikle bahar aylarını şık bir görünümle geçirebilirsiniz.

Beyaz ve siyah tişört

Beyaz ve siyah tişörtler, tüm kombinleriniz için kurtarıcı parçalar. Asla modası geçmeyecek bu basic tişörtleri jean pantolonlarınızla gece veya gündüz kullanabilir; şık ceketlerin içine giyerek daha spor şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tişört seçerken tek dikkat etmeniz gereken şey kesimi. Farklı kesimlerdeki tişörtler, her vücut tipine yakışmayabilir. Bu yüzden bu zamansız parçaları gardırobunuza eklerken bedeninize uygun kesimde olmasına özen gösterin.

Gardırobunuzda Olması Gereken 6 Zamansız Parça-5 - Saç Bakım Güzellik Gardırobunuzda Olması Gereken 6 Zamansız Parça-6 - Saç Bakım Güzellik

Fit kumaş pantolon

Özellikle son yıllarda erkek modasında spor ve klasik parçaların sıkça bir arada kullanıldığını görüyoruz. Bu noktada fit kumaş pantolonlar da stil sahibi bir görünümün vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor. Birçok markada bulabileceğiniz yarı spor kumaş pantolonları, düz tişörtlerle kombinleyerek özel davetlerde dahi kullanabilirsiniz. Jean pantolonlara güzel bir alternatif olabilecek bu parçayı mutlaka gardırobunuza ekleyin.

Beyaz spor ayakkabı

Her mevsimde kumaş ya da deri beyaz spor ayakkabılar, özellikle spor stile sahip erkeklerin mutlaka bulundurması gereken parçalardan. Rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren bu ayakkabılar, neredeyse tüm kombinlerle uyum sağlıyor.

Ayrıca Erkek Modası 101: Basit Ama Etkili Tüyolar yazımıza göz atabilirsiniz.