0

Giyimine özen gösteren beyler buraya! Kişisel bakım sadece hijyenle ilgili değil, aynı zamanda trendlere uygun bir görünüm yakalamayı da beraberinde getiriyor. Kişisel bakımınıza özen göstermek ise hem kendinize hem de çevrenizdekilere duyduğunuz saygının bir göstergesi. Dolayısıyla aslında sosyal hayat üzerinde etki sahibi. Eğer bunun için yeterince zamanınız olmadığını düşünüyorsanız veya bu konuda yeniyseniz basit ama etkili tüyolarımıza göz atmayı deneyin.

Erkek Modası 101: Basit Ama Etkili Tüyolar-1 - Saç Bakım Güzellik Erkek Modası 101: Basit Ama Etkili Tüyolar-2 - Saç Bakım Güzellik

1. Trendlere meydan okuyan klasiklerden vazgeçmeyin. Beyaz t-shirt, siyah kemer, deri ceket, üzerinize tam oturan bir jean. Ve bu parçalar için para harcamaktan çekinmeyin.

2. Renkleri kullanın. Giysi renklerini seçerken renklerin psikolojisi hakkında daha fazlasını keşfetmek size yardımcı olabilir.

3. Online alışveriş avantajlarını kaçırmayın. Unutmayın, minik bir terzi dokunuşuyla size uygun hale getirebilirsiniz.

4. Tek bir kombine takılı kalmayın. Gömlek, pantolon, ayakkabı, kravat gibi aksesuarlarınızı değiştirerek kullanın.

5. Detaylara dikkat edin. Parfümünüz, cüzdanınız, paçanızın altından iki santimetre görünen çorabınız, kravatınız ya da kemeriniz… Şeytan nasıl detaylarda gizliyse, şıklığınızın anahtarı da aksesuarlarınızda gizli.

6. Saçınızın tarzınız olduğunu unutmayın ve ona gereken özeni göstermeden evden çıkmayın. TONI&GUY Men koleksiyonuyla saçınızı şekillendirip tarzınızı tamamlayın.

Ayrıca Gardırobunuzda Olması Gereken 6 Zamansız Parça ve Renkli Giyinmek Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey yazılarımıza göz atabilirsiniz.