0

Yaşlanma karşıtı tekniklere göz atarken elbette zamana yenilmemesini istediğiniz ilk bölge, yüzünüz, yani; cildiniz oluyor. Sonu gelmeyen bir bilgi denizinin içinde, en yeni formüllerden, estetik müdahalelere binlerce seçeneğiniz mevcut.

Fakat yüzünüze yaptığınız bu yatırımları destekleyecek bir bölge daha var: Saçlarınız!  Saçlarınızın renginde ve boyunda yapacağınız değişiklikler, yüzünüzü çok daha genç gösterebilir.

Yaşınızı Daha Küçük Gösteren Saç Renkleri-1 - Saç Bakım Güzellik Yaşınızı Daha Küçük Gösteren Saç Renkleri-2 - Saç Bakım Güzellik

Kumral ya da kahverengi saçlıysanız, büyük bir değişim yapmanıza gerek yok. Tercihinizi karamel gölgelerden yana yapmanız kafi. Güneşte açılmış etkisi veren gölgeler, saça derinlik kattığı için saçı gür de gösteriyor. Saça ışıltı katmak için ise, saç uçlarına yoğun yapılan ve en fazla ana rengin iki ton veya üç ton açığı tonlarda uygulanan bir işlem olan; Bronde Sombre de diğer bir opsiyonunuz. 

Diplerden bal sarısına doğru açılan saçlarınız bu sayede hareketli ve canlı görünebilir. Eğer saç renginiz biraz daha açıksa, bal gibi sıcak tonlara dönebilirsiniz.

Hatta biraz eğlence için, pembe gölgelere de yönelebilirsiniz.

Ayrıca Tepeden Toplanan Saç Modelleri yazımız ilginizi çekebilir.