0

Son zamanların en popüler konu başlıklarından biri, olan cam saç modeline, özellikle Kim Kardashian ve Beyonce'dan aşinasınız. Bu net, katsız ve düz model, saçın dokusundaki parlaklıkla "Cam Saç" adını alıyor. Keskinliği, ayna efekti ve net bitişiyle kullanan kişiye oldukça feminen ve karakterli bir hava katıyor.  

Yine, Yeniden Cam Saç Trendi-1 - Saç Bakım Güzellik Yine, Yeniden Cam Saç Trendi-2 - Saç Bakım Güzellik

Cam saçı kendinizde uygulamak için, saçlarınızı katsız kullanmanız gerekiyor. Örneğin ara boy saç modelleri arasında sayılabilecek, köprücük kemiklerinizde biten bir kesim istiyorsanız saçlarınızı ensenizde toplayabilirsiniz. Ancak tüm saç aynı hizada olduğu için ensedeki saçlar öndekilere göre daha kısa kalabilir. Bu yüzden tepeden toplamak için yanınıza birkaç tel toka almayı unutmayın.

Günlük kullanımlarınızda, cam dokusunu yakalamak için Toni&Guy Işıltı Veren Saç Spreyini kullanabilirsiniz. Topladığınız saçlarınıza saç spreyini sıkıp bir fırça yardımıyla tarayarak keskin ve gergin bitişler elde edebilirsiniz.

Ancak saçlarınızı düzenli bir şekilde arındırmalı ve saç bakımınızı da ihmal etmemelisiniz. Duş rutininizde, Toni&Guy Yoğun Arındırıcı Şampuan ile şaçlarınızı şampuanlayın ardından ılık su ile durulayın.