0

Yaz gardırobunuzu şimdiden oluşturun. Askılı, desenli ya da straplez... Giysinizin modeli saçınızı nasıl yapacağınızı elbette etkiler. Tulum giydiğinizde de farklı saç toplama modelleri deneyebilirsiniz.

Tulum tercihiniz straplez bir modelden yanaysa ve saçlarınız da uzunsa; o halde saçlarınızı topuz yapmak yerine açık bırakabilirsiniz. 

Tulum Giyerken Saçınızı Nasıl Toplamalısınız?-1 - Saç Bakım Güzellik Tulum Giyerken Saçınızı Nasıl Toplamalısınız?-2 - Saç Bakım Güzellik

Desenli bir tulum giymek istiyorsanız saçlarınızı at kuyruğu ya da topuz yaparak, desen ile saçınızın birbirine girmesini önleyebilirsiniz. Saçlarınızın elektriklenmemesi ve şeklini koruması için ise, Toni&Guy Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi kullanabilirsiniz. Bu saç modeli için durulanmayan saç kremlerinden de yardım alabilirsiniz (Ayrıca durulanmayan saç kremi rehberimize göz atmayın).

Tulum Giyerken Saçınızı Nasıl Toplamalısınız?-3 - Saç Bakım Güzellik Tulum Giyerken Saçınızı Nasıl Toplamalısınız?-4 - Saç Bakım Güzellik

Eğer iddialı bir tulum modeli tercih ediyorsanız saçlarınızda abartıdan uzak kalmaya çalışın. Kıyafetiniz ile bütünlük sağlamak istiyorsanız saçlarınıza yakın tonlarda bir tulum seçebilirsiniz. Daha sade bir görünüm tercih etmek isterseniz, doğal bir görünüm için saçlarınızı açık bırakabilirsiniz.