0

Saç spreyi kullanmak uzun yıllardır saç şekillendirmenin tartışmasız en popüler yolu. Bu şekillendirme ürünü saç modelini gün içinde sabit tutmak, buklelerin daha hacimli görünmesini sağlamak inatçı ve küçük saç tellerini şekillendirmek gibi birçok farklı alanda kurtarıcı görevi görüyor. Mesela küllü sarı saçlara yakışan modeller... Bunların tamamını saç spreyleri ile kolaylıkla deneyebilirsiniz. Ayrıca saç spreyleri şekillendirmenin yanında saçları korumak, onarmak ve bakım yapmak gibi içeriklere de sahip.

Tüm, bu ihtiyaçlar üzerinden yola çıkan Toni&Guy çok sayıda ürün modeli ile; bakım, onarım, koruma ve şekillendirme ile saçların tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Saç Spreyleri Hakkında Her Şey -1 - Saç Bakım Güzellik Saç Spreyleri Hakkında Her Şey -2 - Saç Bakım Güzellik

Şekillendirici ve Sabitleyici Saç Spreyleri

Saç Spreyleri; yüksek tutuş, orta tutuş ve esnek tutuş olarak 3 kategoriye ayrılıyor. Bu kategoriler kendi aralarında ekstra yüksek, hafif tutuş gibi de bölünüyor.

Toni&Guy Ekstra Yüksek Tutuşlu Sabitleyici Sprey: Gün boyu ekstra yüksek tutuş sağlayan formülüyle saçınızın hacmini korurken saç şeklinizi sabitlemenize yardımcı olur.

Toni&Guy Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi: Gün boyu yüksek tutuş sağlayan formülüyle saçınızın hacmini korurken saç şeklinizi sabitlemenize yardımcı olur.

Toni&Guy Esnek Tutuşlu Saç Spreyi: Hafif sabitleyici etkisiyle, saçlarınızdaki doğal görünümün gün boyu kalıcı olmasını sağlar.

Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi: Hafif bir tutuş ile saçları şekillendirirken, dolgunluk ve hacim verir. Denizden yeni çıkmışcasına belirgin, dalgalı ve doğal bir görünüm yaratır.

Saç Spreyleri Hakkında Her Şey -3 - Saç Bakım Güzellik Saç Spreyleri Hakkında Her Şey -4 - Saç Bakım Güzellik

Toni&Guy canlı Görünüm Veren Saç Spreyi: Saçları nemlendirip, yumuşatarak elektriklenmeyi ve kurumayı önler.

Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Saç Spreyi: Isı ile şekillendirme sonucu oluşan hasara karşı koruyan benzersiz formülü sayesinde; saça şekil verirken yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Ayrıca saç maskeleri, şampuanlar, saç kremleri, saç köpüğü gibi ürünleri de bulunan Toni&Guy dünyasını keşfedebilirsiniz.

Saç köpükleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumayı unutmayın.