0

Saç modelinizi ne zamandır kullanıyorsunuz? Buna cevabınız uzun zaman ise ve siz bir değişiklik istiyorsanız.

Aşağıdaki önerilere göz atmaya başlayabilirsiniz.

Saç Modeli Değiştirmenin Farklı Yolları-1 - Saç Bakım Güzellik Saç Modeli Değiştirmenin Farklı Yolları-2 - Saç Bakım Güzellik

Kakülünüz varsa kakülünüz yokmuş gibi davranın ve saçlarınızı geriye doğru yapıştırın. Kakül istiyorsanız da, yüz tipinize uygunluğunu test ettikten sonra, kaküle bir şans verebilirsiniz.

Düz saçlara sahipseniz saçlarınızı dalgalı kullanmaya başlayabilirsiniz. Saçınız için seçtiğiniz bir maşa, bigudiler ve doğal dalga yapan saç ürünleri ile saçlarınızda dalgalar yaratabilirsiniz.

Saç Modeli Değiştirmenin Farklı Yolları-3 - Saç Bakım Güzellik Saç Modeli Değiştirmenin Farklı Yolları-4 - Saç Bakım Güzellik

Saç modelinizi kesinlikle değiştirmek istemiyor musunuz? O halde saçınıza bir adet fular takın. Bu sayede saç boyunuzun değiştiğine dair bir illüzyon yaratabilirsiniz.

Atkuyruğu modellerinden vazgeçemiyorsanız, at kuyuruğunuzu saçınızın neresinden topladığınızı fark edin. Eğer yukardan bir at kuyruğu yapıyorsanız, ensenizde olan modelleri deneyebilir, zaten at kuyruğunuzu saçınızın aşağısında kullanıyorsanız bir de, tam tepeden toplanan modelleri deneyin.

 

Saç Modeli Değiştirmenin Farklı Yolları-5 - Saç Bakım Güzellik Saç Modeli Değiştirmenin Farklı Yolları-6 - Saç Bakım Güzellik

Örgü seviyorsanız, birbirinden farklı örgü modelleri deneyebilir, dalgalı saçlarınıza fön çekebilir, yarım topuz, yarım at kuyruğu gibi modelleri deneyebilirsiniz.

Tabii saç modelinize karar vermeden önce, kullanacağınız yer önemli. Gittiğiniz yere ve kıyafete göre yapacağınız küçük ilüzyonlar ile kendinizi iyi hissedeceksiniz.